לימודים וקריירה

אנשי מכירות טובים משאירים אבק לבוסים שלהם

אם תבחנו לעומק מיהם בעלי ההון החדשים שמצליחים להתעשר במהירות, תגלו שרבים מהם התחילו כשכירים שעבדו בתור אנשי מכירות בחברות ועסקים. האם זו האמביציה? ההיכרות העמוקה עם המספרים? הקשרים שמצליחים לרקום בזמן העבודה או ההבנה שאיש מכירות טוב יכול להצליח גם לבד…? בקיצור – האם שווה לחשב מסלול מחדש ולהפוך למכונת מכירות?

המתעשרים החדשים הם אנשי המכירות הישנים

אם תעשו סיבוב בין חברות יזמות הנדל"ן הצעירות יותר שקמו בישראל בשנים האחרונות, תגלו לא מעט בעלי חברות שהיו בגלגולם הקודם אנשי מכירות בחברת נדל"ן אחרת. היכולת להכיר את המערכת מבפנים ולהבין ש"גם אתה יכול לעשות את הכסף הגדול" מגיעה מהניסיון כאיש מכירות שיודע לסגור עסקאות. בסוף מרבית החברות מוכרות את אותה הסחורה ומערך המכירות הוא זה ש"מאכיל" את העסק וקובע עד כמה עשיר יהיה בעל החברה. אנשי מכירות רבים גילו עם הזמן שגם הם יכולים להיות בעל עסק או להיות האיש שמרוויח הכי הרבה בחברה כשכיר – בסוף זה לא כזה משנה..

הדרך הקצרה ביותר לכיבוש הפסגות

רבים מאיתנו מעוניינים להגיע לפסגה כלכלית בזמן קצר. כשאנחנו חושבים "מה נרצה לעשות כשנהיה גדולים" אף אחד לא אומר לנו "לכו ותהיו אנשי מכירות". השאלה הנשאלת היא האם שווה להתאמץ ולשפר את מיומנויות המכירה שלי עד לכדי הפיכתן למקצוע? התשובה היא כנראה שכן – בין אם תהפכו את היכולת למקצוע ובין אם תשפרו את המיומנויות הבסיסיות שלכם, כנראה ששווה לכם להשקיע בעצמכם. המסלול הוא מאוד ברור:

שפרו יכולותיכם — > התחילו להרוויח משכורות עתק  —- > בחרו את הפסגה הבאה שלכם.

דמיינו שאתם מתחילים לעבוד במחלקת מכירות של חברת נדל"ן או מכללה גדולה בישראל. אם דאגתם להכין שיעורי בית ולמקסם את יכולות המכירה הבסיסיות שלכם תוכלו להגיע למשכורות של 15, 20 ו-30 אלף ש"ח כבר בחודשים הראשונים שלכם בעבודה. נשמע כמו חלום? תבדקו אותנו. אחרי שמתחילים להרוויח סכומים כאלה וצוברים קצת ניסיון, תוכלו לבחור מהי הפסגה הבאה שתרצו לכבוש: הקמת חברה משלכם, קידום משמעותי, ניהול צוות או מעבר למחלקה אחרת בחברה שבה אתם עובדים. בכל מקרה – כנראה שהצלחתם להוכיח שאתם שווים הרבה מאוד כסף ומשם הדרך להצלחה היא קצרצרה.

האם באמת ניתן לשפר מיומנות כמו "יכולת מכירה"?

התשובה היא חד משמעית כן. מרבית הקורסים שאנשים בוחרים ללמוד מבוססים בד"כ על צבירת ידע – קורס פוטושופ, קורס נדל"ן וכו'.. אבל ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו לעשות היא זאת שגם תשפיע על כל רובד בחייכם – שיפור המיומנויות האישיות שלכם. צבי דה האס, המנהל המקצועי של קורס המכירות במכללת מגמות, מסביר "אני רואה מול העיניים שלי תלמידים שכבר משמשים כאנשי מכירות בחברות ומצליחים להכפיל את המשכורת שלהם אחרי 4 שיעורים בתוך הקורס. אנשים לא קולטים עד כמה ניתן לשפר את מיומנויות המכירה ואת ההשפעה הישירה על רווחתם הכלכלית כל כך בקלות. אני הדוגמה החיה לכך שאפשר להתחיל מכלום ובתוך 3 שנים לנהוג על ג'יפ יוקרתי ולגור בדירת חלומות. אני רואה אנשים שבוחרים ללמוד אצלנו, גם בגיל 50, ונדהם מההשפעה שהקורס מייצר על הקריירה שלהם. שבוחרים ללמוד אצלנו, גם בגיל 50, ונדהם מההשפעה שהקורס מייצר על הקריירה שלהם. 

מעוניינים לשריין מקומכם לקורס המכירות הבא שנפתח? השאירו פרטים:

כתבות נוספות

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"