בריאות ולייף סטייל מוצר היום

מהפיכת המחירים הגיעה גם לשוק ברי המים

כבר עברו הרבה מים מאז המצאת הבר הביתי, שיושב על השיש ומוזג לנו כוס מים קרים או חמים בלחיצת כפתור. היום ביותר מ-70% מבתי האב בישראל כבר לא שותים מים מהברז, שוק המים המינרליים גם הוא בירידה ומשפחות רבות מחזיקות בביתם את אחד מברי המים המסוננים . תעשיית פתרונות המים בארץ מגלגלת למעלה מ-2 מיליארד ₪ בשנה, והחברות המובילות את השוק הזה מציעות מוצרים מאד דומים.

חברת הבוטיק מרשל"צ הרימה את הכפפה

זו הייתה שאלה של זמן עד שמהפכת המחירים תגיע גם לשוק ברי המים הביתיים. "הדס פתרונות סינון" – החברה הקטנה מראשל"צ, מצליחה לנגוס בנתח השוק של מתחרותיה הגדולות ומטפסת ל-21,000 לקוחות בישראל. המהפכה בשוק הסלולר התרחשה כגזרה ממשלתית, לאחר שחברות הסלולר הגדולות גזרו, לאורך שנים, רווחים שמנים על חשבון הציבור. עד שקם שר התקשורת ועשה לזה סוף. שוק ברי המים בישראל נשלט עד כה ע"י המותגים הגדולים והגיע הזמן שאנחנו, כצרכנים, נתחיל ליהנות מתחרות אמיתית גם בתחום הזה.

מוצר איכותי בחצי מחיר

"אנחנו לא מעסיקים מאות עובדים וגם לא שופכים מיליוני שקלים על פרסום" מסביר יהונתן שלו, סמנכ"ל התפעול של  "הדס",  את פערי המחיר. "אנו מתרכזים במתן במענה מדויק לצרכים של לקוחותינו – פונקציונאליות ונוחות שימוש, עיצוב חדשני וכמובן מבחינת איכות המים לעולם לא תהיינה פשרות. מערכות הסינון שלנו עומדות בתקנים הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר."

"הצרכן הישראלי בעידן הדיגיטלי בודק היטב את התמורה שיקבל ועורך השוואות, במיוחד שמדובר בשתיית מים ובבריאות של בני המשפחה שלו. רבים כבר הבינו שגם בתחום ברי המים, אתה משלם הרבה יותר עבור השם והמותג ואפשר גם אחרת."

הקודם
הבא
                    בחרו את הצבע שלכם

נמדדים גם בשירות

בשל הצורך בהחלפת סננים, בתחום ברי המים ההתקשרות עם החברה היא ארוכת טווח ומרכיב השירות ושביעות הרצון ממנו חשובים מאד.

"גודלה של החברה מהווה יתרון משמעותי גם כשמדובר בשירות" מוסיף מר שלו עוד הסבר להצלחה. "מערך השירות שלנו פועל ביעילות ומאפשר טיפול בפניות בזמני תגובה קצרים. מערכת היחסים עם החברה רק מתחילה לאחר רכישת המוצר ושירות איכותי הוא בהחלט שם המשחק."

"את ה"מיני בר פרימיום" שלנו, שהוא בר מים מעוצב ומתקדם, אפשר לרכוש ב-49 ₪ לחודש, כולל הובלה, התקנה וסנן. בהחלט מחיר אטרקטיבי למשפחה כשמדובר במים ללא הגבלה וכן, אפשר להיות רגועים מבחינת איכות המוצר ולדעת שלא התפשרתם כלל."

מהפיכת מחירים כבר אמרנו, או יותר נכון סערה בכוס מים. תעשו לעצמכם את החשבון כמה תהיו מוכנים לשלם. 

למידע נוסף על מיני בר פרימיום של הדס השאירו פרטים:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"