בריאות ולייף סטייל

YMAX, השיטה שעושה מהפכה בהסרת שיער הפנים

אם גם לך, כמו להמון נשים אחרות, נמאס מהשיער המיותר על הפנים, כדאי שתכירי את שיטת  YMAX של יפה מקסימוב: טכנולוגיה יעילה להסרה סופית, עם השפעה מידית, ללא כאב וללא גילוח.

שיער מיותר על הפנים היא בעיה שמטרידה הרבה מאוד נשים ישראליות, אבל לרובן אין אומץ לדבר עליה. עבור חלק מהנשים, שלא מעזות לפנות לעזרה מקצועית או שחוששות שטיפול יחמיר את הבעיה, הפינצטה הופכת לחברה הטובה ביותר. והן משלמות על כך מחיר יקר – בהתעסקות ארוכה, ממכרת ומתסכלת ולא פעם במראה של זיפים. מי שחוותה את זה מכירה את חוסר האונים.

לא מעט נשים אחרות שסובלות מהבעיה מתפתות להבטחות של מכוני לייזר. רבות מהן נקלעות למפח נפש קשה, כשהן מוצאות את עצמן במקרה הגרוע פחות, בלי שיפור במצב השיעור. במקרה הגרוע יותר, טיפול הלייזר בפנים מחמיר את מצבן, מגביר את השיעור, מעבה את השערות, ואף גורם לנזקים קשים יותר כמו כוויות כואבות וצלקות בולטות לעין.

"ממש תסכול בלתי נסבל"

זה מה שקרה לעינת, בת 38 מרמת גן. "שנים סבלתי משיעור יתר בפנים", היא מספרת. "מה לא ניסיתי? שעווה, חוט, הכל. כלום לא עזר. כל החיים שלי סבבו סביב זה. הביטחון העצמי שלי היה ברצפה, נלחצתי כשאנשים הסתכלו עליי מקרוב. לא זזתי בלי פינצטה, והמצב הלך והחמיר. גם טונות של מייק אפ לא עזרו".

עינת נתקלה שוב ושוב בפרסומות לטיפולי לייזר, וחשבה שאין לה מה להפסיד. "מלאת תקוות פניתי למרכז לייזר גדול ומפורסם", היא נזכרת. "לפני כל טיפול התבקשתי לגלח את הפנים. זו הרגשה נוראית, מלבד השריטות שנגרמו לי. אחרי כל טיפול קיוויתי לראות תוצאות, אבל כלום לא קרה. בשלב מסוים עברתי למכון אחר. אבל למרות ההבטחות גם שם לא היו תוצאות. אמרו לי להתאזר בסבלנות, אבל השיעור החמיר, והשיער הפך לכהה ועבה יותר. התסכול היה ממש בלתי נסבל. והשיא היה כשבאחד הטיפולים העוצמה הייתה גבוהה מדי ונכוויתי בסנטר. באותו יום הבנתי שאני עם הלייזר סיימתי".

"זו הייתה הקלה עצומה...הפכתי לאדם חדש"

באותה תקופה עינת שמעה מחברה על שיטת YMAX. זו טכנולוגיה ייחודית להסרת שיער מהפנים, שפיתחה יפה מקסימוב, בעלת רשת מרכזי קוסמטיקה עם סניפים במרכז הארץ שנשים עולות אליה לרגל, בעיקר לצורך הורדת שיער.

"אחרי שראיתי את התוצאות אצל החברה, מיד התקשרתי לשמוע מיפה על מה מדובר", מספרת עינת. "אבל בגלל כל האכזבות שחוויתי, בהתחלה הייתי סקפטית. קודם כל שמחתי לשמוע שאין צורך לגלח לפני הטיפול. זו הייתה הקלה עצומה. החלטתי לנסות, וכבר אחרי הטיפול הראשון ראיתי הידקקות משמעותית של השיערות. וואוו, איזו התרגשות. הדימוי העצמי שלי כבר התחיל לטפס בחזרה. אחרי מספר טיפולים הפכתי לאדם חדש לגמרי. לא האמנתי למראה עיניי. סוף סוף אני לא מתביישת בפנים שלי. להיפך! אני הולכת בלי איפור, נותנת לאנשים להתקרב אליי והשיא – אני הולכת עם קוקו בלי פחד!".

אז מה ההבדל בין לייזר ל- YMAX?

כמו עינת, נשים רבות חוו אכזבה מטיפולי לייזר בניסיונות להיפטר משיער הפנים. "כ-45% ממטופלות YMAX בשנים האחרונות מגיעות אחרי טיפולי לייזר במכונים אחרים", אומרת מקסימוב. "גילחו אותן ועבדו בצורה שאינה מתאימה לשיער הפנים, ובפועל גרמו לצמיחת יתר ולעיבוי השיער".
אז מה ההבדלים העיקריים בין טיפולי הלייזר לשיטת YMAX?

אני מזמינה אותך לטיפול הדגמה חינם בשיטת YMAX להסרת שיער פנים. לחצי כאן >>

הבעיה שלך הופכת לבעיה שלנו

"מהרגע שאת מגיעה אלינו את לא הולכת יותר עם שיער על הפנים", מצהירה מקסימוב בחיוך הכובש והלבבי שלה. "בתקופת הטיפול במכוני הלייזר משאירים אותך להתעסק עם שיער הפנים ביומיום, בזמן שאצלנו, בשיטת YMAX, את לא מתעסקת בו יותר. מרגע שהתחלת בטיפול, הבעיה שלך הופכת לשלנו. את רק צריכה להגיע לטיפולים".

מקסימוב מדגישה כי הטיפול ב-YMAX גורם לשינוי משמעותי – בעובי, בצפיפות ובחוזק השערה. הטיפול מתאים ויעיל גם לנשים שמתמודדות עם בעיות הורמונליות כמו לדוגמה "תסמונת השחלות הפוליציסטיות", שגורמות לשיעור יתר בפנים ובאזורים הורמונליים נוספים, תופעה שלרפואה הקונבנציונלית אין מענה קליני עבורה. "הפתרון שלנו מעניק מענה מיידי וטרמינלי לשיעור הפנים", מסכמת מקסימוב בטון מרגיע.

וזה לא הכל. מכיוון שמקסימוב ונשות הצוות שלה בטוחות ביעילות השיטה כבר מהטיפול הראשון, בחודש הקרוב תוכלי לקבל טיפול הדגמה חינם. ולא פחות חשוב: תקבלי גם התחייבות לתוצאות שמעוגנת בחוזה כתוב וברור.

מעוניינת בטיפול הדגמה חינם להסרת שיער הפנים? שרייני לך מקום

* הטיפולים מתבצעים בסניפי יפה מקסימוב ברמת גן וראשל"צ

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"