לימודים וקריירה

שיטת פסיכומטרי חדשנית מאיימת על מכוני הפסיכומטרי הגדולים בישראל

תשכחו ממה שידעתם על קורס הכנה לפסיכומטרי. יש אלטרנטיבה מתקדמת לשיטות הלימוד המסורתיות. שיטת לימוד חדשה בישראל תופרת לכל תלמיד את קורס הפסיכומטרי שמתאים בדיוק עבורו.

כולנו בילינו מספיק שנים במערכת החינוך כדי להבין שאין שני תלמידים זהים. אחד חזק יותר במתמטיקה, אחר באנגלית. אחת מעדיפה ללמוד למבחנים בקבוצה, ואחרת חייבת את הלבד שלה כדי להתרכז.

ומה קורה כשזה מגיע להכנה לפסיכומטרי? משלמים הרבה כסף לאחד המכונים הגדולים, נכנסים לכיתה גדולה של 30 תלמידים ויותר, עם מספר שיעורים קבוע ומערכי שיעור קשיחים, ובדרך תלמידים רבים הולכים לאיבוד ומשיגים לבסוף ציונים נמוכים יחסית ליכולות שלהם.

השיטה המסורתית לא מתאימה לכולם. היא לא לוקחת בחשבון את החוזקות והחולשות של כל תלמיד ואת הקצב ודרך הלימוד המתאימים לו.

להוציא את הכי טוב שלי

כדי לתת מענה לצרכים של כלל התלמידים, התפתחה שיטת לימוד חדשנית שתופרת לכל תלמיד את קורס הפסיכומטרי שמתאים בדיוק עבורו.

אור, בן 24 מרעננה, הגדיר את עצמו תלמיד "סטנדרטי" שהסתדר טוב בכל המסגרות בהן למד. לקראת הבחינה הפסיכומטרית הוא בחן את שיטות הלימוד המקובלות. כך הוא שמע על שיטת הלימוד לפסיכומטרי בתפירה אישית . "בהתחלה לא חשבתי שאני צריך קורס כזה" הוא מספר. "לא היו לי לקויות למידה או קשיים מיוחדים. אבל אחרי שביררתי ושמעתי הרבה המלצות מבוגרים, החלטתי ללכת על זה. הכינו לי תכנית לימודית שאתגרה אותי ונתנה מענה מושלם ליכולות ולשאיפות שלי, והכי חשוב, קיבלתי ציון מעולה. קורס כזה בעיני מוציא את הטוב ביותר מכל אחד, גם מתלמידים טובים וגם מתלמידים חלשים יותר".

ללמוד און ליין או לקבל שיעור פרטי, בלי לשלם יותר

מי שמוביל בארץ את שיטת הלימוד לפסיכומטרי בתפירה אישית הוא בית הספר "אחד על אחד". ב"אחד על אחד" קיימים כמה מסלולים, שבכולם ניתן דגש על התאמת הלימוד לצרכים של כל תלמיד ועל יחס אישי. כל זה כמובן מבלי לוותר על איכות. אפשר לבחור בקורס פרטי לגמרי בשעות שנוחות לכם, בקורס און-ליין עם תמיכה של מורה פרטי; או במסלול משולב שכולל לימוד בקבוצות קטנות עם חיזוק של שיעורים פרטיים ושיעורי און-ליין. מי שחושב שעל שיעורים פרטיים ויחס אישי משלמים הרבה יותר, יופתע לגלות שב"אחד על אחד" מיישרים קו עם המחיר הממוצע לקורס במכונים הגדולים.

הפתרון האידאלי למי שמעוניין לעבוד תוך כדי הקורס

הקורסים בהתאמה אישית מספקים פתרונות לקשת רחבה של מקרים. כך למשל תלמידים עם קשיי קשב וריכוז או ליקויי למידה שמתקשים להתמודד עם הקורסים ההמוניים, יקבלו תכנית לימודים שתמצה את הפוטנציאל שלהם.

התפירה האישית אידאלית לתלמידים עם לו"ז מאתגר כמו חיילים שרוצים לנצל שעות פנויות בין משמרות, או צעירים עובדים שמתקשים להתחייב לשעות קבועות של קורס קבוצתי. בתיאום עם המדריך הצמוד הם גם יכולים לבנות לו"ז אישי לתרגול, שיוכלו לעמוד בו.

בעולם שבו כבר הכל אפשר ללמוד דרך הרשת, בזמן ובקצב הנוח לנו, מתבקש שגם פסיכומטרי נלמד בדיוק בדרך שהכי מתאימה לנו.

רוצים להבין אם המסלולים של "אחד על אחד" יכולים להתאים גם לכם? התקשרו ל- 072-3929104 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

רוצים להבין אם המסלולים של "אחד על אחד" יכולים להתאים גם לכם?

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"