מוצר היום

האוהל הכי מגניב שקיים (כרגע) לקמפינג

למה אנחנו מתים על האוהל הזה?

היה לי מאוד קל לסקר את המוצר הזה מאחר ואני מקפיד לישון באוהל 3-4 פעמים בשנה והיו לי בערך 4 אוהלים שונים לפני שהתפנקתי עם האוהל הנ"ל.

קסם הפתיחה:

בפעם הראשונה שפתחתי את האוהל הזה מצאתי את עצמי מספר לאנשים על מנגנון הפתיחה שלו.. קשה לי לתאר את זה במילים, אבל רק אגיד שזה לוקח פחות מדקה להרים (ולקפל) את האוהל הזה ולא מדובר באוהל קטן. זה נכון שיש אוהלים שאפשר לזרוק באויר והם נפתחים, אבל אם כל הכבוד (ואין כבוד) – לא מדובר באוהלים בגודל וביציבות כמו האוהל של Coleman.

הספייס:

אומנם הכנסנו כאן בתמונה את האוהל שמוגדר ל-6 אנשים. בפועל אם על האוהל רשום ל-6 אנשים אז קחו בחשבון שמדובר באוהל ל-4 אנשים – זה כלל שעובד בערך עם כל ייצרני האוהלים. לכן – אם אתם מחפשים אוהל מושלם ל-4 אנשים אז קנו את הדגם הזה (Instant ל-6).

אפשר לעמוד בתוך האוהל הזה בחופשיות די מוחלטת והוא מתאים בדיוק ל-4 מזרוני שטח שצמודים זה לזה. בקיצור – מאוד מאוד מרווח ונטול שטחים מבוזבזים.

העמידות:

הוא אמנם נפתח במהירות, אבל מדובר באוהל ברמה הגבוהה ביותר. הבד, הריצ'רצ'ים, המוטות – הכל ברמת העמידות הגבוהה ביותר. אם אתם כבר משלמים על המוצר הזה – לפחות תזכרו שאתם מקבלים סחורה טובה.

בוז לאוהלים המורכבים מדי…

מי שכבר רכש בחייו כל מיני אוהלים עם "מרפסות", "גינות", "חדרי שינה" וכו', יודע שזה בד"כ מסבך את הרכבת האוהל לרמה בלתי נסבלת ומיותר כמו ארטיק במינוס 30 מעלות. האוהל הזה הוא בול מה שאתם צריכים ואל תתפתו (לפחות לדעתנו) לרכוש אוהלים מורכבים..

היכן ניתן לרכוש?

כתבות נוספות