מוצר היום

האוהל הכי מגניב שקיים (כרגע) לקמפינג

למה אנחנו מתים על האוהל הזה?

היה לי מאוד קל לסקר את המוצר הזה מאחר ואני מקפיד לישון באוהל 3-4 פעמים בשנה והיו לי בערך 4 אוהלים שונים לפני שהתפנקתי עם האוהל הנ"ל.

קסם הפתיחה:

בפעם הראשונה שפתחתי את האוהל הזה מצאתי את עצמי מספר לאנשים על מנגנון הפתיחה שלו.. קשה לי לתאר את זה במילים, אבל רק אגיד שזה לוקח פחות מדקה להרים (ולקפל) את האוהל הזה ולא מדובר באוהל קטן. זה נכון שיש אוהלים שאפשר לזרוק באויר והם נפתחים, אבל אם כל הכבוד (ואין כבוד) – לא מדובר באוהלים בגודל וביציבות כמו האוהל של Coleman.

הספייס:

אומנם הכנסנו כאן בתמונה את האוהל שמוגדר ל-6 אנשים. בפועל אם על האוהל רשום ל-6 אנשים אז קחו בחשבון שמדובר באוהל ל-4 אנשים – זה כלל שעובד בערך עם כל ייצרני האוהלים. לכן – אם אתם מחפשים אוהל מושלם ל-4 אנשים אז קנו את הדגם הזה (Instant ל-6).

אפשר לעמוד בתוך האוהל הזה בחופשיות די מוחלטת והוא מתאים בדיוק ל-4 מזרוני שטח שצמודים זה לזה. בקיצור – מאוד מאוד מרווח ונטול שטחים מבוזבזים.

העמידות:

הוא אמנם נפתח במהירות, אבל מדובר באוהל ברמה הגבוהה ביותר. הבד, הריצ'רצ'ים, המוטות – הכל ברמת העמידות הגבוהה ביותר. אם אתם כבר משלמים על המוצר הזה – לפחות תזכרו שאתם מקבלים סחורה טובה.

בוז לאוהלים המורכבים מדי…

מי שכבר רכש בחייו כל מיני אוהלים עם "מרפסות", "גינות", "חדרי שינה" וכו', יודע שזה בד"כ מסבך את הרכבת האוהל לרמה בלתי נסבלת ומיותר כמו ארטיק במינוס 30 מעלות. האוהל הזה הוא בול מה שאתם צריכים ואל תתפתו (לפחות לדעתנו) לרכוש אוהלים מורכבים..

היכן ניתן לרכוש?

כתבות נוספות

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"