מוצר היום

אופניים חשמליים – גם למי שגר בקומה 3 בלי מעלית

גם אנחנו התאפקנו עד עכשיו ולא רכשנו אופניים חשמליים כי "איך נסחוב אותם בכל פעם 3 קומות ברגל??" עד שנתקלנו בקוויקיבייק

אנחנו לא צריכים לטרוח כאן ולספר לכם על הנפלאות ברכיבה (זהירה) על אופניים חשמליים. מדובר באיזון המושלם בין קטנוע לאופניים וכמות הכלים שצצים בכל מקום מדברת בעד עצמה.

אבל – מדובר בכלי יחסית כבד. מרבית האופניים החשמליים שתמצאו שוקלים 20-26 קילוגרם. מדובר במשקל שניתן לסחיבה, אבל לא ע"י כל אחד ולא תמיד. מרבית האנשים שאנחנו מכירים (כולל כותב שורות אלה) לא רכשו אופניים חשמליים מאחר ואין להם מעלית שזמינה עבורם בכל מקום או שהם מתגוררים בקומה 2,3 או 4.

הפתרון - אופניים במשקל נוצה עם פטנט הקיפול המהיר

אנחנו לא יודעים אם משקל האופניים מהווה מבחינתכם אינדיקציה לקלות הסחיבה שלהם, אבל תצטרכו לסמוך עלינו כשאנחנו אומרים שאופניים במשקל 15.5 ק"ג הם אופניים קלים לאללה! המשקל הזה כולל את הסוללה..

לגבי נוחות הקיפול: רבים מהמשתמשים באופניים חשמליים (שניתנים לקיפול) לא משתמשים בפונקציית הקיפול מפאת חוסר נוחות. בדגמי קוויקבייק הקיפול אפשרות הקיפול היא מדהימה ושימושית. אתם, כרוכבים, נשארים עם אופניים קלים במיוחד שגם מתקפלים וניתנים לנשיאה נוחה.

"סרטון שמדגים נסיעה וקיפול של אופניים מדגם קוויקבייק"  

החיסרון היחסי

לדעתנו קיימים 2 נקודות תורפה לאופניים:

א. אופניים קומפקטיים עם גלגלים קטנים הם תמיד פחות יציבים מהכלים הכבדים ששוקלים 25 ק"ג. אם אתם מרכיבים 2 ילדים על האופניים אז כנראה שלא מדובר בפתרון האידיאלי עבורכם.

ב. המחיר – לא מדובר באופניים הזולים בישראל. מצד שני – מרבית האופניים השווים כבר נמכרים במחירים של 4,500-6,000 ש"ח ולכן לא מדובר במחיר מופרז.

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"