מוצר היום

אופניים חשמליים – גם למי שגר בקומה 3 בלי מעלית

גם אנחנו התאפקנו עד עכשיו ולא רכשנו אופניים חשמליים כי "איך נסחוב אותם בכל פעם 3 קומות ברגל??" עד שנתקלנו בקוויקיבייק

אנחנו לא צריכים לטרוח כאן ולספר לכם על הנפלאות ברכיבה (זהירה) על אופניים חשמליים. מדובר באיזון המושלם בין קטנוע לאופניים וכמות הכלים שצצים בכל מקום מדברת בעד עצמה.

אבל – מדובר בכלי יחסית כבד. מרבית האופניים החשמליים שתמצאו שוקלים 20-26 קילוגרם. מדובר במשקל שניתן לסחיבה, אבל לא ע"י כל אחד ולא תמיד. מרבית האנשים שאנחנו מכירים (כולל כותב שורות אלה) לא רכשו אופניים חשמליים מאחר ואין להם מעלית שזמינה עבורם בכל מקום או שהם מתגוררים בקומה 2,3 או 4.

הפתרון - אופניים במשקל נוצה עם פטנט הקיפול המהיר

אנחנו לא יודעים אם משקל האופניים מהווה מבחינתכם אינדיקציה לקלות הסחיבה שלהם, אבל תצטרכו לסמוך עלינו כשאנחנו אומרים שאופניים במשקל 15.5 ק"ג הם אופניים קלים לאללה! המשקל הזה כולל את הסוללה..

לגבי נוחות הקיפול: רבים מהמשתמשים באופניים חשמליים (שניתנים לקיפול) לא משתמשים בפונקציית הקיפול מפאת חוסר נוחות. בדגמי קוויקבייק הקיפול אפשרות הקיפול היא מדהימה ושימושית. אתם, כרוכבים, נשארים עם אופניים קלים במיוחד שגם מתקפלים וניתנים לנשיאה נוחה.

"סרטון שמדגים נסיעה וקיפול של אופניים מדגם קוויקבייק"  

החיסרון היחסי

לדעתנו קיימים 2 נקודות תורפה לאופניים:

א. אופניים קומפקטיים עם גלגלים קטנים הם תמיד פחות יציבים מהכלים הכבדים ששוקלים 25 ק"ג. אם אתם מרכיבים 2 ילדים על האופניים אז כנראה שלא מדובר בפתרון האידיאלי עבורכם.

ב. המחיר – לא מדובר באופניים הזולים בישראל. מצד שני – מרבית האופניים השווים כבר נמכרים במחירים של 4,500-6,000 ש"ח ולכן לא מדובר במחיר מופרז.