בריאות ולייף סטייל

קרן לייזר מהפכנית מפסיקה נחירות תוך 15 דקות – וללא כאבים או הרדמה

סובלים מנחירות? עייפים מלהתעורר בבוקר חסרי אנרגיה ומרוקנים לאחר לילה של שינה לא רציפה? בעזרת קרן לייזר מתקדמת שמוכיחה הצלחה של 90%, ניתן כעת לפתור את בעיית הנחירות במהירות, בקלות ובבטחה – תוך שיפור דרמטי באיכות השינה ואיכות החיים

נחירות אינן רק רעש מזיק, אלא סימפטום למצב בריאותי רציני יותר – דום נשימה בשינה. כאשר החך הרך צונח במהלך השינה, הוא חוסם את דרכי הנשימה ומונע מאיתנו לקבל חמצן במידה מספקת. התוצאה: שינה לא איכותית, קשיי ריכוז ותפקוד לקוי במהלך היום.  

אם אתם סובלים מהבעיה כנראה שכבר הציעו לכם שלל פתרונות: החל מפלסטר ש"מתלבש" על האף ועד לניתוח. אבל חשוב שתדעו ששיטה חדשנית כבר הוכיחה את עצמה ברחבי העולם זמינה כיום בישראל ומאפשרת לטפל בבעיה ללא ניתוח, הרדמה או כאב.

כיצד פועלת השיטה החדשנית? קרן הלייזר המתקדמת מחזקת את החך הרך, וגורמת לכיווץ והרמה שלו באופן שמשחרר את דרכי הנשימה. כתוצאה מכך, הנשימה זורמת באופן חופשי והנחירות נפסקות. 

מחקרים מראים שיפור מרשים של עד 90% בהפחתת הנחירות לאחר מספר טיפולים קצרים בני כ-15 דקות כל אחד.

פטנט של חברה אירופית מובילה בתחום הלייזר

טכנולוגיית הלייזר הייחודית בה משתמשים בשיטת NightLase היא פטנט של Fotona, חברה אירופית מובילה בתחום. הטיפול נחקר לעומק במחקרים רבים – שאחד מהם אף פורסם במגזין היוקרתי "Journal of Laser and Health". 

שיפור ניכר - מהטיפול הראשון

הטיפול ניתן ברשת המרפאות Sun Clinic. המפעילה סניפים ברחבי הארץ. הרשת מחזיקה בניסיון מצטבר של מעל ל-25 שנה בטיפולי לייזר ושיטות נוספות לשיפור איכות החיים. 

"נחירות היא בעיה שמטרידה אנשים רבים ופוגעת באיכות החיים", מספר אלון פרשטיין מרשת הקליניקות. "מה שתמיד נעים לשמוע הוא שמטופלים רבים חוזרים הביתה אחרי הטיפול הראשון ומדווחים כי השינה שלהם כבר הרבה יותר טובה. הם ישנים נהדר, הריכוז שלהם עולה ".

לבדיקת התאמה לטיפול בנחירות ב-Sun Clinic, בחרו את אזור מגורכם:​

*התכנים המופעים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי וכל מטרתם לספק מידע ובשום מקרה אינם בגדר המלצה או עצה רפואית ו/או חוות דעת רפואית מקצועית.
*דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

עם הנוף הכי יפה בישראל: 117,000 שקל לרבע דונם בכפר תבור

ביישוב הוותיק עם אוכלוסייה צעירה ומבוססת, מוסדות חינוך מצוינים ותחנת רכבת שתוקם בו בקרוב – עדיין ניתן לרכוש רבע דונם במחיר של מכונית יד 2. "מדובר בקרקע פרטית בטאבו ליד בתי הכפר ובסמוך לבית השוקולד ופארק המעיין, כך שהשווי צפוי להגיע למיליון שקל לאחר ההפשרה".

שכ"ד של 5,000 ש"ח בר"ג יכול להפוך ל21,000 ש"ח בדטרויט

משקיעים שיש להם את האומץ למכור את הדירה שלהם בישראל ולרכוש בתים בארה"ב מגלים כי הם יכולים לחיות ברמת חיים של הייטקיסטים.

בעלי עסק ויש לכם יותר מ-500 אלף שקל להשקעה? זה הזמן להכיר את סיגמא

עסקים רבים צוברים בחשבון החברה יתרה המצטברת לעתים למאות אלפי שקלים. כספים אלו לא מנותבים להשקעה, תוך חשש שכאשר העסק יזדקק לכסף הוא לא יהיה זמין. בבית ההשקעות הוותיק סיגמא, מסבירים כיצד ניתן לנהל את יתרות המזומנים של החברה באופן ה"תפור" למידות העסק.

נדל"ן גרסת 2024: המודל שמאפשר לכל אחד להיות הבעלים של נכס דיגיטלי מניב

יש מי שמבטיחים לכם להרוויח אלפי דולרים בחודש בלי לעבוד, ויש מי שיבנו עבורכם חנות פעילה באינטרנט עם מוצרים חמים ופידבקים טובים – ויסייעו לכם לייצר ממנה רווחים משמעותיים שיכולים לסייע לכל משפחה במדינת ישראל. "אנחנו לא מוכרים חלומות – אלא מודל עסקי שעובד"