השקעות פיננסים

"הלוואה זולה מאפשרת לאלפי משפחות שיש בבעלותן דירה לייצב את משק הבית בזמן מלחמה"

המלחמה תפסה משפחות רבות בישראל במצב כלכלי בעייתי, ומי שעוד קודם התקשה לשאת בנטל החשבונות מצאו עצמם נדחקים "עם הגב אל הקיר". במשפחות רבות מיהרו להקפיא את המשכנתא ולשאת בעלויות הגבוהות הכרוכות בכך מאוחר יותר, לפדות קרנות השתלמות או להתחייב להלוואות יקרות. רגע לפני שתעשו טעות כלכלית חשוב שתדעו: אם יש בבעלותכם נכס תוכלו לקחת הלוואה זולה בריבית של 3.5%-5% ובפריסת החזרים נוחה ל-30 שנה

"יש הרבה אנשים בישראל שמתקשים להחזיר את המשכנתא או לשלם חשבונות, אך מצליחים להתגלגל בשגרה מחודש לחודש. לא משנה אם הם עצמאים, שכירים או פרילנסרים. הם יודעים שהחודש הזה חלש והבא יהיה חזק יותר – ומסתדרים. אבל שמגיע אירוע טראומטי מטלטל כמו ה-7 באוקטובר בבת אחת הדברים לא מסתדרים. אין עבודה ופרויקטים מתבטלים ולא רואים באופק מתי יגיעו התשלומים", כך אומר קובי הלוי, בעלי חברת "המומחים למשכנתאות".

"מהרגע שהמלחמה החלה ראינו פה אלפי משקי בית שקרסו לתוך עצמם וגם קיבלו החלטות כלכליות גרועות. הבנקים אמרו "יחד ננצח" והם האמינו ורצו לדחות את תשלומי המשכנתא, לפתוח חסכונות וקרנות השתלמות או לקחת הלוואות בריביות אסטרונומיות. אלו טעויות שמי שעשה אותן ישלם עליהן שנים קדימה. ופה אנחנו נכנסנו לתמונה. אנחנו חברה שקמה כדי למנוע מהם לעשות את הטעויות האלה".

המטרה: לחסוך מאות אלפי שקלים על פני השנים הקרובות

חברת "המומחים למשכנתאות" בראשה עומד הלוי הוקמה בשנת 2011 עם מטרה אחת: למצוא עבור משקי בית את האלטרנטיבה הנוחה והזולה ביותר בשוק ההלוואות. החברה הצליחה לסייע במהלך העשור וחצי האחרונים לאלפי משפחות ובתנאי אחד: שיש בבעלותן נכס נדל"ני.

"אם יש בבעלות המשפחה דירה או נכס אחר אנחנו נסרוק את כל האופציות ונמצא עבורה את ההלוואה הכי זולה בשוק לכיסוי ההלוואות הקיימות שלה. אנחנו עושים זאת כנגד שיעבוד הנכס", מסביר הלוי.

למצוא יציבות בתקופה של אי ודאות

לדברי הלוי השיטה של ה"מומחים למשכנתאות" לא מתמקדת בפיתרון נקודתי, אלא בפיתרון מקיף שמפחית הוצאות חודשיות. "כאשר מגיע אלינו לקוח אנחנו לומדים לעומק את המצב הפיננסי והצרכים שלו וזה מאפשר לנו לאחד חובות קיימים, כולל חובות בכרטיסי אשראי או הלוואות שנלקחו בריבית גבוהה ולהחליף התחייבויות יקרות בהלוואה בריבית נמוכה", מסביר הלוי. "לצד זה אנחנו מאפשרים פריסה נוחה של עד 30 שנה קדימה". 

לסיכום, הוא אומר: "ההיכרות המעמיקה שלנו עם כל הגופים הבנקאיים והחוץ בנקאיים והשיטה שפיתחנו במשך השנים מאפשרת לנו להציע לכל מי שיש בבעלותו נכס להיכנס לתהליך, לפנות כסף לצרכים מידיים ולספק תחושה של יציבות פיננסית בתקופה של אי ודאות".

יש דירה בבעלותכם ואתם זקוקים להלוואה בנקאית זולה?
לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום במרכז "המומחים למשכנתאות" לחצו על אזור מגוריכם או התקשרו 077-9965393


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

עם הנוף הכי יפה בישראל: 117,000 שקל לרבע דונם בכפר תבור

ביישוב הוותיק עם אוכלוסייה צעירה ומבוססת, מוסדות חינוך מצוינים ותחנת רכבת שתוקם בו בקרוב – עדיין ניתן לרכוש רבע דונם במחיר של מכונית יד 2. "מדובר בקרקע פרטית בטאבו ליד בתי הכפר ובסמוך לבית השוקולד ופארק המעיין, כך שהשווי צפוי להגיע למיליון שקל לאחר ההפשרה".

שכ"ד של 5,000 ש"ח בר"ג יכול להפוך ל21,000 ש"ח בדטרויט

משקיעים שיש להם את האומץ למכור את הדירה שלהם בישראל ולרכוש בתים בארה"ב מגלים כי הם יכולים לחיות ברמת חיים של הייטקיסטים.

בעלי עסק ויש לכם יותר מ-500 אלף שקל להשקעה? זה הזמן להכיר את סיגמא

עסקים רבים צוברים בחשבון החברה יתרה המצטברת לעתים למאות אלפי שקלים. כספים אלו לא מנותבים להשקעה, תוך חשש שכאשר העסק יזדקק לכסף הוא לא יהיה זמין. בבית ההשקעות הוותיק סיגמא, מסבירים כיצד ניתן לנהל את יתרות המזומנים של החברה באופן ה"תפור" למידות העסק.

נדל"ן גרסת 2024: המודל שמאפשר לכל אחד להיות הבעלים של נכס דיגיטלי מניב

יש מי שמבטיחים לכם להרוויח אלפי דולרים בחודש בלי לעבוד, ויש מי שיבנו עבורכם חנות פעילה באינטרנט עם מוצרים חמים ופידבקים טובים – ויסייעו לכם לייצר ממנה רווחים משמעותיים שיכולים לסייע לכל משפחה במדינת ישראל. "אנחנו לא מוכרים חלומות – אלא מודל עסקי שעובד"