השקעות

גרין הילס: תוכנית מוסדרת למשקיעים קטנים בדרך לרווח של 1.3 מיליון בטווח של שנים ספורות

פרויקט "גרין הילס" מציע למשקיעים קרקעות של 300 מ"ר בהליכי הפשרה מתקדמים. בשלב הראשון משלמים על הקרקע סכום של 499 אלף ש"ח בלבד (עם תנאי מימון מעולים) אשר יקנו בהמשך, לפי הצפי זכויות לבניית 3 דירות בשווי של כ- 1.8 מיליון ₪ ליד קרני שומרון (בעת קבלת האישורים הסופיים). כך נראית השקעה אקסקלוסיבית למשקיעים עם קצת סבלנות

השקעה של כ-499 אלף שקל, עם זכויות עתידיות לבניית כשלוש דירות חדשות למשקיע? זה מה שמשקיעים ישראלים משיגים בעסקאות נדל"ן חכמות מעבר לקו הירוק ורק 10 דקות מכפר סבא. מדובר בקרקע להשקעה בפרויקט גרין הילס – שכונה פרטית ירוקה ומרווחת המתוכננת לקום בסמוך לקרני שומרון, עם פיתוח אקסקלוסיבי ומשדורג המותאם לקהל היעד שלנו

בסכום השקעה של 499 אלף שקל, ניתן לקבל קרקע פרטית בגודל 300 מ"ר בהליכי הפשרה מתקדמים. בהמשך, לפי הצפי הקרקע הזו תניב למשקיעים זכויות לבניית כ-3 דירות בעתיד, שהשווי המוערך שלהן יחד מגיע לכ-1.8 מיליון שקל. כלומר, רווח של כ-1.3 מיליון שקל בתוך שנים ספורות.

זה גם הזמן להזכיר את היתרון המיוחד של המיקום – אין צורך לשלם היטל השבחה. זאת, בעוד שבהשקעה בתוך הקו הירוק, היטל זה נוגס כ-50% מהרווח של המשקיעים.

בגובה של 340 מטר, עם נוף מרהיב

שכונת גרין הילס מיועדת לתושבי חוץ, ואמורה לכלול כ-300 יחידות דיור בנוף עוצר נשימה, בין גבעות ירוקות ובגובה של 340 מטר מעל פני הים, המספק שפע של אוויר צח ותצפית למרחקים. השכונה מתוכננת לקום על רכס הרים בקרני שומרון, במיקום אסטרטגי במיוחד במזרח גוש דן.

מרחקי הנסיעה הם 15 דקות מצומת מורשה, 35 דקות מתל אביב, ו-10 דקות בלבד מכפר סבא. בקרני שומרון עתיד לקום מרכז מסחר, בילוי ועסקים – שיספק לתושבי השכונה החדשה את כל מה שדרוש להם.

מתעניינים בהשקעה בפרויקט גרין הילס?
השאירו פרטים >>

"תהליך מהיר ברמת ודאות גבוהה"

בשלב זה, נדרשים המשקיעים לשלם אך ורק על הקרקע, בעת קבלת רישום הזכויות ורישום המשכון. קיים כבר חוזה מול חברה מתכננת, שמתחייבת לקדם את התכנון לשכונה. לאחר שיושלם התכנון, יחזיק כל משקיע קרקע עם זכויות לכשלוש דירות בקרני שומרון.

במני גרופ, חברת הניהול המשווקת את פרויקט גרין הילס, מסבירים "כי הדרך לאישור הסופי קצרה הרבה יותר מהמקובל בתוך הקו הירוק ולכן נחסך זמן יקר והרבה בירוקרטיה. בסופו של דבר תהליך האישורים מהיר בהרבה בהשוואה אל מחוץ לקו הירוק".

"השקעה שמותאמת ליכולת של המשקיע"

"הניסיון שלנו בקידום מתחמים מעבר לקו הירוק הינו משמעותי ביותר עבור המשקיעים שלנו. מדובר כאן בתוכנית מתקדמת עליה התקבלה החלטת ממשלה בעבר". מסבירים בחברת מני גרופ. בנוסף, יש לנו מגוון אדיר של אפשרויות מימון, כך שגם עם ההון העצמי של המשקיע נמוך, הוא יוכל ליהנות מהשקעה בטוחה המותאמת ליכולות שלו עם פוטנציאל השבחה עצום.

"בסופו של יום, כל המשקיעים רוצים השקעה בטוחה וברמת סיכון נמוכה, שתניב להם את הרווח המקסימלי האפשרי. בהשקעה בפרויקט גרין הילס אפשר לממש את החלום הזה מהר יותר – וברמת ביטחון גבוהה יותר".

מתעניינים בהשקעה בפרויקט גרין הילס?
השאירו פרטים >>

*הקרקע אינה זמינה לבניה


אימות באמצעות SMS

ברגעים אלה שלחנו אליך קוד אימות בן 4 ספרות לטלפון הנייד. כדי להשלים את שליחת הטופס יש להזין את הקוד וללחוץ על כפתור השליחה

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

עם הנוף הכי יפה בישראל: 117,000 שקל לרבע דונם בכפר תבור

ביישוב הוותיק עם אוכלוסייה צעירה ומבוססת, מוסדות חינוך מצוינים ותחנת רכבת שתוקם בו בקרוב – עדיין ניתן לרכוש רבע דונם במחיר של מכונית יד 2. "מדובר בקרקע פרטית בטאבו ליד בתי הכפר ובסמוך לבית השוקולד ופארק המעיין, כך שהשווי צפוי להגיע למיליון שקל לאחר ההפשרה".

שכ"ד של 5,000 ש"ח בר"ג יכול להפוך ל21,000 ש"ח בדטרויט

משקיעים שיש להם את האומץ למכור את הדירה שלהם בישראל ולרכוש בתים בארה"ב מגלים כי הם יכולים לחיות ברמת חיים של הייטקיסטים.

בעלי עסק ויש לכם יותר מ-500 אלף שקל להשקעה? זה הזמן להכיר את סיגמא

עסקים רבים צוברים בחשבון החברה יתרה המצטברת לעתים למאות אלפי שקלים. כספים אלו לא מנותבים להשקעה, תוך חשש שכאשר העסק יזדקק לכסף הוא לא יהיה זמין. בבית ההשקעות הוותיק סיגמא, מסבירים כיצד ניתן לנהל את יתרות המזומנים של החברה באופן ה"תפור" למידות העסק.

נדל"ן גרסת 2024: המודל שמאפשר לכל אחד להיות הבעלים של נכס דיגיטלי מניב

יש מי שמבטיחים לכם להרוויח אלפי דולרים בחודש בלי לעבוד, ויש מי שיבנו עבורכם חנות פעילה באינטרנט עם מוצרים חמים ופידבקים טובים – ויסייעו לכם לייצר ממנה רווחים משמעותיים שיכולים לסייע לכל משפחה במדינת ישראל. "אנחנו לא מוכרים חלומות – אלא מודל עסקי שעובד"