נדל״ן פיננסים

הכי כחול שיש: קרקע במרחק 308 מטר מהים, בסמוך למפרץ בנימין שבחוף חדרה, מוצעת כעת למכירה

ברצועת החוף מהיפות בישראל, השוכנת בין נחל חדרה מצפון למפרץ בנימין מדרום, ובמרחק של 308 מטר בלבד מהחוף (קו ראשון לים), מוצעות כעת מספר קרקעות לרכישה עבור משקיעים. הקרקעות יוצעו במחיר של 425,000 ש"ח בלבד ליחידה והינן חלק אינטגרלי מתוכנית המתאר המאושרת למגורים והתכנית המפורטת שכבר הופקדה לאישור.

צילום רחפן של הגוש

כיום, זוהי אחת מפינות החן הנסתרות של חופי ישראל – רק המטיילים בשביל ישראל זכו לראות את רצועת החוף שבין נחל חדרה למפרץ בנימין, השזורה מפרצונים קטנים ורומנטיים. קרוב מאוד לפיסת הטבע המיוחדת הזו, צפויה לקום בעוד כמה שנים שכונה ייחודית בנוף הישראלי, ובה חוף ים פרטי, טיילת, בית מלון, מסעדות ובתי קפה. תושבי השכונה יוכלו להכיר אף הם מקרוב, את הנוף שעד כה היה נחלתם של בודדים בלבד.

על פי התוכנית המופקדת, השכונה המתוכננת באזור תהיה תחומה מצפון על ידי נחל חדרה – נחל טבעי שלגדותיו פארק נחל חדרה, הצפוי להשתדרג במסגרת התוכנית. מדרום, יהיה גבולה של השכונה מפרץ בנימין הפסטורלי – שנקרא ע"ש הברון רוטשילד, שעגן בדיוק כאן כאשר ביקר בישראל ב-1914. ניתן כבר לדמיין את התושבים יוצאים להליכת ערב כדי לצפות בשקיעה, בין הפריחה החופית, צופים על הגלים ההולכים וחוזרים אל חיקו של הים. 

שני מסלולי רווח

חלק מהזכויות בתוכנית מוחזקות בידי חברת צמרות, המשווקת כיום יחידות של 125 מ"ר במחיר של 425 אלף שח. בחברה מסבירים כי "מיד לאחר שיינתן לתוכנית אישור סופי, והקרקע תהיה זמינה לבנייה – כל מי שמחזיק בידיו קרקע כזו, יוכל לממש אותה במחיר של  כ-1,200,000 ש"ח לפי הערכות שמאי".

מסלול רווח שני, למשקיעים עם סבלנות רבה יותר, שיעדיפו לחכות עד סיום הבנייה, יביא אותם לקבלת דירה מוכנה במיקום נדיר במיוחד בישראל של היום, קרוב לאחד החופים היפים ביותר בארץ. זאת, בעלות כוללת של כ 1.6 מיליון שח בלבד, כולל עלויות הבנייה, הניתנות לתשלום במסגרת משכנתא. כשמביאים בחשבון שדירה דומה עולה כיום כ-3 מיליון שקל, המשמעות ברורה – רווח של יותר מ 1.4 מיליון שקל למשקיע. למעשה, בפרויקט החוף הלבן הסמוך, שבנייתו כבר החלה, דירות 4 חדרים נמכרות 'על הנייר' במחיר של החל ב-3.6 מיליון שקל".

מתעניינים ברכישת קרקע סמוך לים?
השאירו פרטים >>

"זו קרקע נדירה"

הקרקע היא פרטית בטאבו, עם הסכם שיתוף, ונמצאת תחת תוכנית מתאר מאושרת – חד/2020. תוכנית מפורטת למתחם (תכנית "רובע הים") כבר הופקדה לאישור. השכונה העתידית היא חלק מתוכנית המתאר לבניית פרויקט ובו אלפי דירות, לצד מתחמי תיירות ונופש ובהם עשרות חדרי מלון בקו הראשון לים, וכן פארקים, טיילת חוף, מבני ציבור ומסחר ופיתוח איכותי, שיאפשר לתושבי השכונה ליהנות מרמת חיים גבוהה לצד גישה קלה וקרובה לחוף, לפארק ולנחל. 

בשוק הנדל"ן הישראלי הנוכחי, קרקע הקרובה כל כך לים היא נכס נדיר במיוחד. בשנים האחרונות, מלאי הקרקעות עליהן ניתן לבנות סמוך לחופי ישראל הצטמצם במידה ניכרת – מה שרק מעלה את מחירן של הקרקעות שנותרו. תהליך זה משפיע גם על קרקעות שעדיין אינן זמינות לבנייה מיידית. כך למשל, קרקעות במצב דומה הקרובות לחוף הרצליה, הגיעו כבר למחיר של 10 מיליון שקל לדונם. 

"השטח המיועד לתוכנית הוא על רצועת החוף האחרונה של חדרה – כך שמדובר בהזדמנות האחרונה לרכוש נכס מסוג זה בחדרה, ואחת ההזדמנויות האחרונות בישראל בכלל", אומרים בחברת צמרות. "עבור מי שמבין שבעוד כמה שנים, דירה חדשה בשכונה ירוקה ופורצת דרך, בין הים לנחל, תהיה אחד הנכסים המבוקשים ביותר בישראל – זו הזדמנות יוצאת דופן".

מתעניינים ברכישת קרקע סמוך לים? השאירו פרטים:

*הקרקע אינה זמינה לבניה


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"הדואג לדורות – רוכש קרקעות": האיש שמאתר קרקעות להשקעה ב-25% ממחיר השוק

הוא רק בן 35 אבל כבר הספיק לטייל בכל העולם, לפתוח חברת היי-טק (ולסגור אותה בתקופת הקורונה), להשקיע בנכסים בארה"ב ולהיכנס בסערה לשוק הנדל"ן הישראלי. מביתו בעמק יזרעאל, אלעד אדליס מנצור, המתמחה באיתור הזדמנויות מתחת למחירי השוק, מסביר מדוע הוא חושב שהישראלים צריכים לאמץ זווית אחרת על שוק הקרקעות.

מעיר פשע למגנט נדל"ני – הישראלים שרוכשים בתים בדטרויט מספרים על העיר שלא מפסיקה לטפס

רותם ראף, מבעלי חברת Rafco, מסביר מדוע דטרויט תעקוף את כל התחזיות וכיצד ניתן לרכוש שם נכסים, מתחת למחירי השוק, שמכניסים שכר דירה של כ-3,500 ₪

בעלי עסק ויש לכם יותר מ-500 אלף שקל להשקעה? זה הזמן להכיר את סיגמא

עסקים רבים צוברים בחשבון החברה יתרה המצטברת לעתים למאות אלפי שקלים. כספים אלו לא מנותבים להשקעה, תוך חשש שכאשר העסק יזדקק לכסף הוא לא יהיה זמין. בבית ההשקעות הוותיק סיגמא, מסבירים כיצד ניתן לנהל את יתרות המזומנים של החברה באופן ה"תפור" למידות העסק.

עסק שרץ על "טייס אוטומטי" - התופעה שמושכת את משקיעי הנדל"ן של ישראל

יש מי שמבטיחים לכם להרוויח אלפי דולרים בחודש בלי לעבוד, ויש מי שיבנו עבורכם חנות פעילה באינטרנט עם מוצרים חמים ופידבקים טובים – ויסייעו לכם לייצר ממנה רווחים משמעותיים שיכולים לסייע לכל משפחה במדינת ישראל. "אנחנו לא מוכרים חלומות – אלא מודל עסקי שעובד"