השקעות נדל״ן

מכירת הקרקעות בשמורת הטבע גדור, על הים בחדרה, יוצאת לדרך

במתחם אינטימי קטן במיוחד, בצמידות למפרץ הסיני היפהפה בשמורת הטבע גדור, הנחשבת לאחד מהחופים היפים בישראל, מוצעות כעת מספר קרקעות לרכישה עבור משקיעים המעוניינים לרכוש בקו ראשון לים. יחידות קרקע של 125 מ"ר מוצעות כעת במחירי השקה החל מ-229 אלף ש"ח בלבד – מחיר שצפוי לעלות בקרוב.

הקרקע המוצעת לרכישה במסגרת פרויקט "ים וטבע" היא מפניני הנדל"ן השמורות היחידות שנותרו על רצועת החוף בישראל. מדובר במתחם אינטימי, קטן ומיוחד – וכלל לא המוני, הממוקם על קו החוף בין מכמורת לחדרה, ובצמידות ל-"מפרץ הסיני" המקסים בשמורת הטבע "גדור" – מהחופים היפים והשמורים ביותר בישראל.

"מדובר באזור נפלא לחיות בו, לנפוש בו – ולהשקיע בו" אומרים בחברת אמש נדל"ן, שמקדמת ומשווקת את הפרויקט, וכמו כן גם פרויקטים נוספים במיקומים אסטרטגיים ואזורי ביקוש בעלי פוטנציאל השבחה בכל רחבי הארץ. "אנחנו אוהבים למצוא הזדמנויות השקעה נדירות ללקוחות שלנו, וזאת ללא ספק אחת מהן. האזור כל-כך מקסים, שיש מצב שכל מי שישקיעו בו במטרה לעשות רווח גדול – בסוף בכלל ירצו לחיות בו או לנפוש בו בעצמם. קו ראשון לים, בישראל, במתחם שלא נגעו בו? חלום".

פוטנציאל להכפלה או שילוש של זכויות הבנייה

לפי תוכנית המתאר של עיריית חדרה, חד/2020, במתחם תבנה שכונת מגורים בבנייה רוויה. הבשורה הגדולה יותר היא הפוטנציאל להכפלה או שילוש של זכויות הבנייה בעת אישור התוכנית, מה שיעניק לכל אחד מהמשקיעים רווח עצום.

לקבלת פרטים נוספים על הפרויקט – השאירו פרטים:

באמש נדל"ן מסבירים את זה כך: "פוטנציאל הרווח לאחר קבלת האישור הסופי עומד על כ- 400 אלף ₪ לפחות, ואם אכן תהיה הגדלת זכויות כצפוי, אזי הרווח על הקרקע יגדל לכ-מיליון ₪. כלומר, במידה ותהיה הגדלת זכויות מינימאלית של פי 2, יחידת הקרקע שנרכשה ב-229 אלף ₪ תהיה שווה לבעליה כ-1.2 מיליון ₪".

רוב החסמים לבנייה כבר הוסרו מהדרך

בניגוד לקרקעות אחרות, הקרקע בפרויקט "ים וטבע" כבר נמצאת בשלב מתקדם מאוד, ויש לכך מספר סיבות טובות: "החסמים הגדולים ביותר בדרך לבנייה על גבי שטח קרקע הם אישור הרשויות וייעוד הקרקע. במקרה של המתחם המדובר, יש לחדרה תוכנית מתאר מאושרת, שמייעדת את הקרקע למגורים, מה שמקצר את לוחות הזמנים של השטח בדרך להפוך לשכונה בנויה. בנוסף לכך, הקרקע צמודה לשכונה האיכותית "עין הים", מה שמקל עוד יותר על הנחת תשתית בדרך לבנייה. העובדה שהקרקע צמודה לשמורת הטבע מבטיחה כי הפרויקטים שיוקמו על הקרקע יהיו קו ראשון לים".

לקבלת פרטים נוספים על הפרויקט – השאירו פרטים:

* הקרקע אינה זמינה לבניה

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"