לימודים וקריירה

"המטרה היא לשנות לחולים כרוניים ולמשפחותיהם את המציאות"

"בגיל 16 הפכתי שלא מרצוני למטפל העיקרי של אבא שלי, שחלה בטרשת נפוצה. גיליתי שזה תפקיד שמצריך כלים. אף אחד לא עזר ולי ואף אחד לא לימד אותי. כשהתחלתי ללמוד אימון בגיל 26 הבנתי שהכלים שקיבלתי יכולים לסייע למשפחות, ובעיקר לחולים עצמם, להתמודד עם המחלה, ליצור מציאות אחרת ולשפר את איכות החיים". 

צפו באלון קוטב מספר על הקורס הייחודי המכשיר חולים כרוניים להיות מאמנים:

אלון קוטב, אחד המאמנים הבכירים בארץ, אחראי על תוכנית מהפכנית שמשנה את חייהם של חולים כרוניים בישראל. עכשיו הוא מרחיב את התוכנית ומציע לחולים עצמם להפוך למאמנים מבוקשים, שירכשו מקצוע חדש ויהפכו לסוכני שינוי בחייהם של חולים אחרים.

"אנחנו פה בשביל להכשיר חולים כרוניים להפוך לכאלו שישנו את חייהם של חולים אחרים באמצעות קבוצות אימון. אנחנו מחפשים אנשים שרוצים להוביל ולהשפיע – כאלה שלא מוכנים שהמחלה תגביל את החלומות שלהם ותשפיע על השאיפות שלהם, אלא להיפך – תהפוך אותם למובילים וחשובים עבור אחרים". 

מתעניינים בקורס אימון לחולים כרוניים? השאירו פרטים >>

מתעניינים בקורס אימון לחולים כרוניים? השאירו פרטים >>


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"