לימודים וקריירה

"המטרה היא לשנות לחולים כרוניים ולמשפחותיהם את המציאות"

"בגיל 16 הפכתי שלא מרצוני למטפל העיקרי של אבא שלי, שחלה בטרשת נפוצה. גיליתי שזה תפקיד שמצריך כלים. אף אחד לא עזר ולי ואף אחד לא לימד אותי. כשהתחלתי ללמוד אימון בגיל 26 הבנתי שהכלים שקיבלתי יכולים לסייע למשפחות, ובעיקר לחולים עצמם, להתמודד עם המחלה, ליצור מציאות אחרת ולשפר את איכות החיים". 

צפו באלון קוטב מספר על הקורס הייחודי המכשיר חולים כרוניים להיות מאמנים:

אלון קוטב, אחד המאמנים הבכירים בארץ, אחראי על תוכנית מהפכנית שמשנה את חייהם של חולים כרוניים בישראל. עכשיו הוא מרחיב את התוכנית ומציע לחולים עצמם להפוך למאמנים מבוקשים, שירכשו מקצוע חדש ויהפכו לסוכני שינוי בחייהם של חולים אחרים.

"אנחנו פה בשביל להכשיר חולים כרוניים להפוך לכאלו שישנו את חייהם של חולים אחרים באמצעות קבוצות אימון. אנחנו מחפשים אנשים שרוצים להוביל ולהשפיע – כאלה שלא מוכנים שהמחלה תגביל את החלומות שלהם ותשפיע על השאיפות שלהם, אלא להיפך – תהפוך אותם למובילים וחשובים עבור אחרים". 

מתעניינים בקורס אימון לחולים כרוניים? השאירו פרטים >>

מתעניינים בקורס אימון לחולים כרוניים? השאירו פרטים >>


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

עם הנוף הכי יפה בישראל: 117,000 שקל לרבע דונם בכפר תבור

ביישוב הוותיק עם אוכלוסייה צעירה ומבוססת, מוסדות חינוך מצוינים ותחנת רכבת שתוקם בו בקרוב – עדיין ניתן לרכוש רבע דונם במחיר של מכונית יד 2. "מדובר בקרקע פרטית בטאבו ליד בתי הכפר ובסמוך לבית השוקולד ופארק המעיין, כך שהשווי צפוי להגיע למיליון שקל לאחר ההפשרה".

שכ"ד של 5,000 ש"ח בר"ג יכול להפוך ל21,000 ש"ח בדטרויט

משקיעים שיש להם את האומץ למכור את הדירה שלהם בישראל ולרכוש בתים בארה"ב מגלים כי הם יכולים לחיות ברמת חיים של הייטקיסטים.

בעלי עסק ויש לכם יותר מ-500 אלף שקל להשקעה? זה הזמן להכיר את סיגמא

עסקים רבים צוברים בחשבון החברה יתרה המצטברת לעתים למאות אלפי שקלים. כספים אלו לא מנותבים להשקעה, תוך חשש שכאשר העסק יזדקק לכסף הוא לא יהיה זמין. בבית ההשקעות הוותיק סיגמא, מסבירים כיצד ניתן לנהל את יתרות המזומנים של החברה באופן ה"תפור" למידות העסק.

נדל"ן גרסת 2024: המודל שמאפשר לכל אחד להיות הבעלים של נכס דיגיטלי מניב

יש מי שמבטיחים לכם להרוויח אלפי דולרים בחודש בלי לעבוד, ויש מי שיבנו עבורכם חנות פעילה באינטרנט עם מוצרים חמים ופידבקים טובים – ויסייעו לכם לייצר ממנה רווחים משמעותיים שיכולים לסייע לכל משפחה במדינת ישראל. "אנחנו לא מוכרים חלומות – אלא מודל עסקי שעובד"