השקעות נדל״ן

הקרקעות בפרויקט 'תכלת על המים' בחדרה נחטפות.

הקרקע הלוהטת בחדרה שנפתחה לשיווק לפני פחות מחודש ימים נחטפת ע"י ציבור המשקיעים. מסתבר שהשילוב הקטלני בין רצון המדינה לזרז את קצב הבנייה ומיקום הקרקע, בקו ראשון לים, גורם למשקיעים להצביע ברגליים.
 

מיקום בקו ראשון לים הוא קריטי להשקעה

כבר היום קשה מאוד לרכוש נכסים עם נוף לים במחירים סבירים וקשה עוד יותר לאתר קרקעות להשקעה בתוכניות מאושרות למגורים על הים. דירות דומות בערים סמוכות נמכרות היום בלמעלה מ2.8 מיליון ש"ח לדירות 4 חדרים ונכסי היוקרה בבניינים אלו מגיעים ל-4 מיליון ש"ח בקלות. רכישה של קרקע בתוספת עלויות בנייה מייצרת הזדמנות פז להשגת דירה על הים במחיר שפוי לחלוטין.
 
 
Hadera 6.4.1688
 

אינטרס משותף למדינה ולעיר חדרה

כאשר משקיעים בקרקע צריך לבחון את השווי הצפוי של הנכס שיתעתד להיבנות בפרויקט ולהבין האם הגורמים בשטח לא יעכבו את התקדמות הפרויקט. המדינה, כפי שכולנו יודעים, החלה בתהליך מתמשך של "זירוזי בנייה" בכדי להתמודד עם הביקושים הרבים בשוק. עיריית חדרה מצידה שמחה לקדם בנייה יוקרתית בשכונות איכותיות וסמוכות לים – בנייה שתהיה רווחית גם עבורה.
 
Hadera 6.4.166
 

מה צפוי להיבנות בפרויקט גלי תכלת?

הועדה המקומית בחדרה אישרה באחרונה את תכנית "רובע הים" – מדובר בתכנית ענק שבה צפויים להיבנות כ-10,000 יחידות דיור בשטח של כ-2,500 דונם. שכונת הענק תכלול מבני מגורים רבים, שטחי מסחר, פארקים ירוקים, בתי מלון, טיילת לאורך הים וחופי רחצה. פרויקט תכלת על המים המדובר יכלול 64 דירות. יחידות הקרקע החלו להימכר בימים האחרונים במחירי פרי-סייל של 329,000 ש"ח ליחידת קרקע מאושרת למגורים ומשקפים מחירים של 1.2 מיליון ש"ח לדירה.
 

כתבות נוספות