בריאות ולייף סטייל

הבשורה הצפונית מגיעה למרכז: טיפול חדשני שמסייע לטשטש את השקעים בעיניים הגיע לתל אביב

בקליניקה התל אביבית HB המתמחה בטיפולים אסתטיים, מציעים טיפול חדשני בעיניים שקועות המבוצע בידי רופא עיניים מומחה במחירים מונגשים. "בתוך עשר דקות, את המראה המבוגר והעייף מחליף מראה רענן וצעיר"

כמעט כל אישה שעברה את גיל 35 מכירה את התופעה – העור הדקיק שמתחת לעיניים מתקמט והולך עם הגיל, וכך נוצרים עיגולים שחורים ומראה של עיניים שקועות, שתורמים למראה כללי מבוגר ועייף, גם כשאת מרגישה צעירה ומלאת אנרגיה. חלק מהנשים מנסות לפתור את הבעיה במריחת קרמים שונים ומשונים, או תוך שימוש בשכבות רבות של איפור, אך לרוב, קשה להסתיר את המראה השקוע ביעילות. עם זאת, טיפול חדשני משפר את המצב באופן ניכר.

"אנחנו רואים שכבר מגיל 30, העור מתחת לעיניים מתחיל להתעייף", אומר ד"ר מרסלו מיטק, רופא עיניים מומחה במרכז האסתטיקה HB בתל אביב. "הסיבה היא זרימת דם לא מספקת לאזור העפעפיים התחתונים, ובנוסף, השומן שמתחת לעיניים, זה שמעניק לאזור נפח בריא, נספג באיטיות עם השנים וכך מתרחשת למעשה נסיגה של עצמות ארובת העין".

לדברי מיטק, "העיגולים השחורים מתרחבים עם הגיל, ושינויים במשקל, חשיפה לשמש ותזונה לא נאותה של העור באזור רק מחמירים את המצב. עם זאת, בטיפול פשוט ובטיחותי אפשר להחזיר את הרעננות לאזור העיניים, ולהצעיר את מראה הפנים כולו".

"תוצאה שנשמרת לאורך זמן"

בקליניקת HB, אליה מגיעות נשים מתל אביב והסביבה, מבצעים מגוון טיפולי עיניים, ובהם טיפול בעיניים שקועות ועיגולים שחורים. "הרופא שלנו בוחן את מצב העור, ואז מזין את האזור באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית. זוהי חומצה שמצויה בגוף האדם באופן טבעי, ולמעשה, 60% מהעור מורכב ממנה. השימוש בה יעיל במיוחד, כשהתוצאות נשמרות לאורך זמן, לעתים עד שלוש שנים. 

"בתחילת הטיפול, הרופא מורח מעט משחה מאלחשת על האזור. לאחר מכן, באמצעות מחט דקה במיוחד (קנולה), ובאופן איטי והדרגתי, הוא מחדיר את החומרים אל שקע העין ואל הרקמות הרכות שסביבה, באזור העפעפיים התחתונים. התהליך כולו נמשך כעשר דקות לכל היותר, ומיד לאחריו אפשר לחזור לשגרה.

"התוצאה נראית לעין מיד – השקעים מתחת לעיניים מתמלאים חזרה, האזור הופך לתפוח ומלא חיוניות יותר, הכתמים הכהים נעלמים ואת המראה העייף והמבוגר מחליף מראה רענן וצעיר". במידת הצורך, אומרים בקליניקה, ניתן לחזור על הפעולה אחת לתקופה וכך לשמר את התוצאות. תופעות הלוואי האפשריות קלות מאוד – תיתכן נפיחות קלה באזור, או תחושת עקצוץ שחולפת בתוך כמה שעות. 

ד"ר מרסלו מיטק

טיפול בעלות של 1,600 שקל בלבד

את מרכז האסתטיקה הקים ד"ר מיטק יחד עם יערית בר-לב, שצברה ניסיון של יותר מ-20 שנה בניהול בתי חולים ומרפאות. הטיפולים במרכז מבוצעים על ידי רופאים מומחים ברפואה אסתטית, ותוך שימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר. למיטק עצמו ניסיון של 18 שנה בתחום האסתטיקה, בדגש על אזור העיניים. הוא נחשב לאחד המומחים בתחום בישראל, ואף מדריך רופאים בתחום הטיפול בשקעי העיניים מטעם חברה בינלאומית.

"מדובר בטיפול קצר ללא כאבים כלל, הטיפול מבוצע על ידי ד"ר מיטק- רופא עיניים מומחה, ועוסק באסטתיקה בכלל ואסתטיקה של העיניים בפרט, כבר 18 שנים. במרכז מדגישים כי הטיפול בטוח במיוחד, תוך שימוש בחומצה היאלורונית ייעודית לשקעי העיניים. השינוי מורגש באופן מיידי, והתוצאות נשמרות למשך שנה ויותר. עלות הטיפול היא 1,600 שקל בלבד, מחיר אטרקטיבי במיוחד ביחס לאיכות החומרים ומקצועיות הטיפול. אנחנו מאמינים שרק בשילוב של איכות ומקצוענות ברמה הגבוהה ביותר, אפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר".

מעוניינים לעבור טיפול לעיניים השקועות בקליניקה התל אביבית HB?
השאירו פרטים >>

– דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות לא מדוייקות
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"