נדל״ן

לפי תקן 22 של משרדים המשפטים: 489 אלף שקל לזכות לדירה סמוך לרצועת החוף של חדרה

הזדמנות נדל"נית נדירה לחופי ישראל: 489 אלף שקל יקנו למשקיעים זכות לדירה במתחם רובע הים, עם נוף לים בחדרה. דירות דומות נמכרות ב-3.2 מיליון שקל, כך שפוטנציאל הרווח הצפוי מגיע ל-1.2 מיליון ש"ח

דירה בקו הראשון לחוף חדרה

לוקיישן נדיר במיוחד בישראל הקטנה עם רצועת החוף הצפופה שלה, עומד לקום בשנים הקרובות מתחם "רובע הים" בחדרה. כאשר השקעה של 489 אלף שקל תקנה למשקיע זכות לדירה לפי תקן 22 של משרד המשפטים. 

שוויה של דירה במתחם צפוי להגיע לכ- 3.2 מיליון ₪ לפחות כך מי שימתין עד תום הבנייה, ייהנה מרווח צפוי של כ1.2 מיליון שקל. בנוסף, לפי תקן 22, עוד לפני תחילת הבנייה, צפוי שווי הקרקע לזנק למיליון שקל. המשמעות: רווח של למעלה מ-500 אלף שקל, גם למי שימכור לפני שהבנייה בשטח תצא לדרך.

העירייה מקדמת את הבנייה במרץ

רובע הים בחדרה הוא אחד המקומות האחרונים באזור המרכז בו ניתן לקנות קרקע להשקעה בקירבת הים, בוודאי במחיר של פחות מ-500 אלף שקל. הרובע צפוי ליצור חיבור אורבני בין חדרה לקיסריה, ולהציע לתושבים איכות חיים גבוהה במיוחד: קרוב לחוף הים וסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים, כמו כביש החוף, כביש 6, כבישים 4 ו-9, וכן לתחנת הרכבת במזרח חדרה. האזור נהנה גם מערכי טבע ייחודיים, ובהם פארק חדרה ונחל חדרה. 

בחברת קליימקס נדל"ן, המשווקת את הקרקע, מסבירים כי "מדובר בפרויקט דגל של עיריית חדרה, שמבינה שרובע הים חיוני להתפתחות שלה כעיר גדולה ומבוקשת. לכן העירייה מקדמת את תוכנית הרובע בכל האמצעים, ומתכננת להשקיע תקציבים גבוהים מאוד כדי למשוך תושבים חדשים וגם תיירים". לשם כך, מתכננת העירייה לבנות באזור טיילת גדולה, ולצדה בתי מלון, פארקים, מתחמי מסחר, בילוי ועוד. המטרה ברורה: להפוך את רובע הים לאזור מגורים ותיירות מבוקש במיוחד.

להשקיע יחד עם קליימקס

בקליימקס מסבירים כי הקרקע עברה את כל האישורים והוועדות, אך אינה זמינה לבנייה. "זו הסיבה לכך שהתזמון הנוכחי הוא אופטימלי לרכישת הקרקע", אומרים בחברה. "מצד אחד, האישורים מבטיחים שהבנייה תצא לדרך, ומצד אחר, מכיוון שעוד לא התחילה הבנייה, פוטנציאל הרווח גבוה מאוד. זה שילוב שכמעט אי אפשר למצוא כמוהו בישראל כיום".

כאמור, השקעה של 489 אלף שקל צפויה להניב רווח של חצי מיליון שקל ומעלה עוד לפני הבנייה, או 1.2 מיליון שקל עם תום הבנייה. "מדובר באחד המתחמים הכדאיים ביותר להשקעה כיום", אומרים בחברה.

"התוכנית המתקדמת ביותר לאורך החוף"

המשקיעים בקרקע ייקחו חלק בהסכם שיתוף, בליווי משרד עורכי דין מוביל, וייהנו מליווי צמוד עד קבלת המפתח. בקליימקס, ששיווקה כבר פרויקטים רבים בארץ, מוסיפים כי "מבחינת האישורים ושלבי התכנון, תוכנית רובע הים היא המתקדמת ביותר שאפשר למצוא לאורך החוף באזור המרכז". 

"אנו רואים ברצועת החוף בחדרה את אחת ההשקעות הטובות ביותר שניתן למצוא כיום בישראל", מסכמים בקליימקס. "זוהי הזדמנות חד-פעמית להצטרף להשקעה בטוחה, כולל רישום בטאבו על שם המשקיע ותקן 22 חתום ומדווח למשרד המשפטים. לדעתנו, משקיע שירכוש את הקרקע יעשה את אחת העסקאות הטובות ביותר בחייו".

מעוניינים לשמוע פרטים על השקעה ברובע הים בחדרה?
השאירו פרטים >>

הקרקע אינה זמינה לבנייה


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"