בריאות ולייף סטייל

"כל מה שרופא צריך במקום אחד": הכירו את מתחמי הקליניקות של מדספייס

עם פריסה ארצית, מתחמי MedSpace מספקים לרופאים ומטפלים חדרי עבודה בסטנדרט גבוה, כולל שירותי מזכירות, קביעת תורים, גבייה, תחזוקה, ניקיון וציוד מתקדם. בנוסף, ב-MedSpace אפשר לשכור חדרי טיפול אפילו לפי שעה, ולהחליף בין מיקומים – כך שכל אחד מוצא את החבילה שמתאימה לו תוך חיסכון כספי משמעותי.

אחד האתגרים הגדולים ביותר שעומדים בפני רופאים ומטפלים, הוא למצוא מקום איכותי בו יוכלו להפעיל את הקליניקה שלהם. במקרים רבים, הם נאלצים להסתפק בנכס שלא מתאים לצרכים שלהם, ובנוסף, להוציא כספים רבים על שירותים נלווים: מזכירות, קביעת תורים, רכישת ציוד, וכמובן תחזוקה וניקיון. ברשת MedSpace החליטו להציע פתרון לבעיה, עם מתחמי קליניקות בפריסה ארצית כאשר בכל מתחם ניתן לשכור חדרי עבודה ברמה הגבוהה ביותר.

"מגיעים אלינו רופאים אחרי שבמשך שנים ארוכות שכרו דירת קרקע רעועה או חדר בבניין מיושן בשביל לעבוד", מספרת יעל בכר, סמנכ"לית מדספייס. "בפעם הראשונה שהם נכנסים למתחם שלנו, הם מבינים שכאן יקבלו שירות ברמה אחרת לחלוטין. כל המתחמים שלנו מעוצבים ברמה אדריכלית גבוהה במיוחד, חדישים, נעימים ומזמינים הרבה יותר ובמקביל, הם גם מצליחים לחסוך בעלויות. בכל מקום כזה נוצרת קהילה מקצועית ענפה, כשהקשרים בין המטפלים במתחם רק מקדמים אותם".

המבקרים בסניפי מדספייס יגלו מתחמים נקיים וסטריליים, שבנוסף לתדמית היוקרתית שהם משדרים, גם מספקים לרופאים ולמטפלים כל מה שאפשר לחלום עליו: שירותי מזכירות נעימים ומקצועיים הכוללים קביעה וווידוא תורים, גבייה וביטוחים, קבלת קהל, ציוד ומכשור רפואי מתקדם בחדרים פרטיים, מוארים ואסתטיים וכמובן, שירותי תחזוקה וניקיון הכלולים בחבילה. לכך מצטרפת מעטפת שיווקית, המסייעת לרופאים ולמטפלים להגדיל את הכנסותיהם.

איך חוסכים בעלויות במתחמים כל כך מתקדמים?

"החבילות שלנו גמישות לגמרי וניתן להשכיר את חדרי הטיפול לפי הצורך ולא רק לתקופות ארוכות. למעשה, קיימת גם אפשרות לשכור לפי שעה, ובכך לקבל התאמה ב-100% לצרכים של כל רופא ומטפל. בנוסף, הפרישה הארצית הרחבה שלנו היא יתרון גדול. רופא ששוכר איתנו בירושלים, יכול לעבוד ולקבל פציינטים גם במתחמים שלנו גם בראשון, ברמת גן או ברעננה, וכך להגדיל משמעותית את קהל המטופלים שלו", אומרת בכר.

מתעניינים בהשכרת חדר במתחמי מדספייס? השאירו פרטים:

"פתרון שנותן לי שקט להתעסק רק ברפואה"

"כל המתחמים שלנו נבנים על פי אמות מידה גבוהות במיוחד כדי לספק את השירות האיכותי ביותר גם לרופאים וגם ללקוחות שלהם", אומרת בכר. "כשרופא מתחיל לעבוד איתנו הוא יודע שהוא מקבל מעטפת כוללת והוא לא צריך לדאוג לדבר פרט לעיסוקו הרפואי. זה שונה מאוד מעבודה עצמאית בבניין מיושן או בדירה שכורה שבהם יש צורך לדאוג לכל השירותים מסביב באופן פרטי.

"מדובר על פתרון כולל שנותן לי שקט להתעסק רק ברפואה", אומר ד"ר אייל רוסו, מומחה בכיר לא.א.ג ומנתח ששוכר קליניקה במתחם של הרשת בירושלים. "היתה לי נחיתה רכה מאוד עם מדספייס כי לא הייתי צריך לדאוג לדבר. המזכירות שמטפלות בפציינטים שלי אדיבות ועם זאת מאוד מנוסות, הן מקבלות את המטופלים, פותחות עבורם את התביעות ומדריכות אותם לגבי התשלומים וההתעסקות עם הביטוחים, ורמת השירות של הקליניקה שלי מאוד עלתה.

"בנוסף המקום מאובזר לחלוטין כך שזה מקל מאוד על היעילות שלי בעבודה – לא הייתי צריך להוציא כספים על ציוד אישי והחלל נראה אסתטי ונעים, מה שחשוב מאוד לאווירה, לאיכות וליוקרה שהמקום משדר למטופלים", אומר ד"ר רוסו.

ד"ר אייל רוסו - מומחה בכיר לא.א.ג

שיתוף פעולה הדוק עם אסותא

בקליניקות של MedSpace עובדים עם מטופלים של כל קופות החולים והביטוחים הרפואיים הפרטיים, כך שהמערכות פועלות בסנכרון עם כל אלו ומאפשרות ניהול מהיר של תהליך הגבייה והתביעות מול חברות הביטוח.

המתחמים באזור המרכז זוכים לביקוש אדיר מצד רופאים ומטפלים המחפשים מקום ראוי לקליניקות שלהם, מבלי לטרוח בחיפוש אחר מקום להשכרה והתעסקות בכל הצרכים של מרפאה כמו שירותי מזכירות מתקדמים, שיווק, תחזוקה, ציוד ועוד. במדספייס, הם מוצאים פתרון המאפשר להם לשכור חדר מתאים רק בשעות הרצויות עבורם, ובמיקום שהם יבחרו.

בנוסף, בראשון לציון יש למדספייס שיתוף פעולה הדוק עם בית החולים אסותא שנמצא בסמוך, כך שכל המנתחים ותהליכי טרום הניתוח מתבצעים במתחם, והרופאים של אסותא מברכים על ההזדמנות לעבוד בסביבה כל כך שירותית ומתקדמת ולקבל בקלות גישה לחדרים מאובזרים, שירותי מזכירות רפואית מקצועיים, ניקיון, תחזוקה ואפילו שיווק, שנעשה על ידי מדספייס עבור הרופאים שעובדים איתה.

"יוצרים קהילה שמגדילה את ההכנסות"

אתר האינטרנט של מדספייס והפעילות השיווקית שלה ברשתות החברתיות, מאפשרים חשיפה לרופאים העובדים איתם, כך שהם מהווים פוטנציאל להגדלת קהל המטופלים של הרופאים והמטפלים במקום. "כשלקוח מתקשר או נכנס לאתר של מדספייס ומחפש תור לטיפול שהוא צריך, אנחנו נציע לו ממגוון המטפלים שיש לנו במקום. כך, הלקוח יודע שהוא בידיים טובות והרופא מגדיל את קהל המטופלים".

בכר מוסיפה כי "יצרנו גם קהילה עבור רופאים ומטפלים. זה אומר שבכל מתחם שלנו יש אחראי קהילה, שיודע לחבר בין רופאים ומטפלים על מנת לאפשר שיתופי פעולה עסקיים והגדלה של ההכנסה שלהם".

"שם המשחק בעולם של היום הוא התאמה אישית וגמישות", היא אומרת ומוסיפה: "אנחנו פה בשביל לספק לכל מטפל פרטי ורופא, יכולת לתת את השירות המקצועי ביותר תחת מעטפת שמאפשרת לו להיות חופשי מדאגות אחרות. אנחנו נטפל בכל הצרכים שלו ונהיה גמישים כדי שהוא ירגיש שהוא מקבל בדיוק את מה שהוא צריך".

שירות גמיש שמאפשר חיסכון אדיר

ואכן, במדספייס מבינים כי הצרכים של רופאים ומטפלים יכולים להשתנות וכי הם לא תמיד זקוקים למקום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. לכן, מאפשרים לרופאים מסלולי שכירות שונים גם לפי שעות ולפי ימים ספציפיים שמאפשרים חיסכון אדיר בכסף והרחבת הטווח הגיאוגרפי שבו זמינים הרופאים, לכל אזור בארץ בו יש מתחם של מדספייס.

"במקום לשכור איזו דירת קרקע בבניין ישן ולשלם עליה מדי חודש מבלי לקבל שום שירות נוסף, אנחנו מציעים תשלום שכולל את כל השירותים הנלווים שרופאים צריכים וגם את הארנונה, חשבונות המים, החשמל וכו'. מבחינתנו הרופא לא צריך לדאוג לכלום ברגע שהוא נכנס למדספייס. זה היה החזון הראשוני שהוביל אותנו בהקמת המתחמים ואנחנו שמים על כך דגש מיוחד", מסכמת בכר.

מתעניינים בהשכרת חדר במתחמי מדספייס? השאירו פרטים:


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"