בריאות ולייף סטייל

חרדות מטיפולי שיניים? כך הפכה מרפאה מראשון לציון למוקד עלייה לרגל עבור מטופלים שזקוקים להשתלות או לשיקום הפה

ישראלים רבים חוששים מטיפולי שיניים, והתוצאה היא הזנחה שגורמת לכאבים, דלקות ואפילו ריקבון. באמצעות גישה חדשנית לסובלים מחרדה, במרפאה של ד"ר אברבוך מבטיחים שאפשר גם אחרת

לא רק ילדים פוחדים מרופא השיניים: גברים ונשים בכל גיל חוששים להגיע למרפאת שיניים, בין אם מדובר במעקב רגיל ובין אם הם סובלים מכאבים, דלקות או בעיות אסתטיות בשיניים. אפשר להבין מדוע: התדמית של מרפאת שיניים היא של מקום קר ומנוכר, עם מכשירים מפחידים שאמורים להיכנס לפה שלנו, ריחות "של בית חולים" והרבה לחץ.

"להימנעות מרופאי השיניים יש מחיר כבד", אומר רופא השיניים ד"ר אלכסנדר אברבוך. "הזנחה גורמת לתופעות כמו ריקבון ועששת בפה, כאבים קשים, דלקות חוזרות ומראה לא אסתטי של הפה. במקרים רבים, לאחר הזנחה של שנים, לא תהיה ברירה אלא להתחיל סדרת טיפולים ארוכה וכואבת כדי לשקם את הפה. לכן, החלטתי להקים מרפאה שתהיה מקום חמים ונעים, כדי לעזור למטופלים להפסיק לפחד, ולהחזיר לעצמם את איכות החיים".

המטופלים מגיעים גם מערים אחרות

בקומפלקס הטיפולים של אברבוך, השוכן בראשון לציון והפך למוקד עלייה לרגל למטופלים מכל רחבי גוש דן ואפילו מאזור הדרום, מיושמת גישה חדשנית לטיפולי שיניים, תוך מתן דגש על הרגעה ועידוד של המטופלים. בנוסף, המרפאה היא אחת מ-20 המרפאות השיניים היחידות בישראל שמורשות לטפל בהרדמה מלאה.

"יש דרכים רבות להתגבר על החרדה מפני טיפול שיניים", מסביר ד"ר אברבוך. "אך מכיוון שרווחת המטופל היא הדבר החשוב ביותר, טיפול שינים בהרדמה מלאה הוא הפיתרון האחרון והוא ניתן כאשר מיצה הרופא את כל האפשרויות בטיפול ללא הרדמה מלאה".

פרט לטיפול בחרדה, מתמחים במרפאה גם במקרים מורכבים במיוחד, כמו טיפול בחולי סוכרת אשר  סובלים בדרך כלל מסיפטומים כמו דימומים, נסיגת חניכיים, היחלשות והתפוררות השיניים , כולל אפשרות להשתלת שיניים ביום אחד. ד"ר אברבוך מדגיש כי "כל הטיפולים מבוצעים תחת קורת גג אחת, מהצילומים ועד ייעוץ וטיפול של רופאים מרדימים ומומחים בתחומים כמו טיפולי שורש, השתלות שיניים והרדמה כללית".

מעוניינים לתאם תור במרפאה של ד"ר אברבוך בראשל"צ לצורך טיפולים של השתלות שיניים או שיקום הפה? השאירו פרטים:

תוכנית אישית למצבים מורכבים

ד"ר אברבוך עצמו מתמחה בהשתלות וניתוחים מורכבים, ועד כה עברו תחת ידיו אלפי מטופלים. "אנו בונים לכל מטופל תוכנית אישית, שמתחילה בבדיקות מקיפות ובהן צילומי רנטגן, צילומי סי.טי ועוד. כאשר אנו מזהים כי המטופל סובל מבעיות מרובות בשיניים ובחניכיים, ניצור עבורו מסלול הכולל את כל הטיפולים במקום אחד, תוך קיצור זמנים. השתלת שיניים, למשל, ניתן לבצע אצלנו ביום אחד".

ד"ר אלכסנדר אברבוך

בזכות העובדה שהמרפאה יכולה לערוך טיפולים בהרדמה מלאה, מספר ד"ר אברבוך, "עומד לרשותנו מגוון גדול של אפשרויות טיפול נוספות, שלא קיימות ברוב מרפאות השיניים. דוגמה לכך היא ביצוע מספר טיפולים ביום אחד או טיפול כולל, אם מצבו של המטופל אכן מאפשר זאת, החל מסתימות ועד לכירורגיית פה ולסת. אני גם נותן מענה למטופלים שסובלים ממחלות סיסטמיות שעלולות לפגוע באיברים ורקמות בגוף, כולל במפרקי הלסת ובשיניים".

"בעיות שיניים לא פוגעות רק בפה של המטופלים, אלא גם בביטחון העצמי שלהם", אומר ד"ר אברבוך. "רבים חוששים לחייך או לצחוק בפה מלא, פוחדים להתקרב למישהו אחר, כדי שלא יראו או יריחו את הפה שלהם. עבורי, זו שליחות לטפל באנשים אלה עד שיחלימו, כי אי אפשר אחרת. כשמטופל יוצא עם חיוך מהמרפאה שלי, אחרי שבמשך שנים עשה הכל להימנע מטיפול שיניים, אני יודע שבחרתי במקצוע הנכון".

מעוניינים לתאם תור במרפאה של ד"ר אברבוך בראשל"צ לצורך טיפולים של השתלות שיניים או שיקום הפה? השאירו פרטים:


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"