בריאות ולייף סטייל מוצר היום

מהיהלומן ישירות לצרכן: הכירו את הזוג שמוכר תכשיטי יהלומים באינטרנט במחירים חסרי תקדים

לקנות תכשיטי יהלומים אונליין? אנשים רבים ירימו גבה על הרעיון הזה –אבל ב-ORD Diamonds מוכיחים שזה אפשרי וכדאי. כשהמכירה מגובה בתעודה גמולוגית, מחירים חסרי תקדים, וביהלומן מוסמך ומקצועי עם ניסיון של עשרות שנים – החששות מתחילים להתפוגג.

המהפכה הטכנולוגית של העשור האחרון שינתה לחלוטין את התפיסה לגבי קניות ברשת – מה שבמדינות כמו ארצות הברית מוכר וברור, מתחיל לתפוס תאוצה גם בארץ – "הרבה לקוחות סקפטים בקניה הראשונה, שואלים הרבה שאלות ומתלבטים… זה מובן. אבל אז הם והאהובים שלהם מקבלים את התכשיט – השמחה והאושר שלהם שווים את כל הספק שהם חוו לפני".

אור ונטע דביר, זוג לעסק ולחיים, החליטו לאחד את שני תחומי העניין שלהם ולפתוח חנות אינטרנטית למכירת תכשיטי יהלומים טבעיים במחירים שוברי שוק. אור – יהלומן כבר קרוב לשני עשורים, בעל רשיון עיסוק ביהלומים  וניסיון בינלאומי. זוגותו, נטע, עם רקע של שנים בתחום ה-HR בעולמות ההייטק, החליטו לאחד כוחות לטובת העסק המשפחתי – "לקחנו החלטה לעשות שינוי מקצועי בחיים ולאחד כוחות. הרגשנו שאנחנו יכולים ליצור משתי התשוקות הכי גדולות שלנו, יהלומים ואנשים, מקור שיענה על הצרכים של לקוחותינו על קניית מתנות מפנקות לעצמם לאהובים שלהם, במחיר הגיוני. בפשטות – תכשיטי יהלומים הישר מהיהלומן לצרכן".

אור ונטע דביר, הבעלים של ORD Diamonds

להנציח רגעים יום-יומיים

כשיצאו למסע המשותף הזה, הזוג דביר שמו בראש האג'נדה שלהם את השרותיות והיחס
האנושי – "אנשים לא מתארים לעצמם כמה מורכבויות יש ברכישת תכשיטים" אומרת נטע. "זה הרבה מעבר למחיר… הצד הרגשי משחק פה תפקיד משמעותי – בסופו של דבר, הלקוחות שלנו בוחרים לפנק את עצמם או את האנשים הכי יקרים להם. לחגוג אירועים קרובים לליבם ולהנציח אותם בעזרת התכשיט והיהלומים. תכשיט מהסוג הזה הופך יום רגיל ליום מיוחד, כזה שמנציח את עצמו בעזרת החומר הכי חזק ונצחי שקיים בטבע. אנחנו עושים הכל כדי להיות רגישים וקשובים, לנסות להתאים את התכשיט המושלם למי שעתיד לקבל אותו. זו זכות גדולה לקחת חלק ברגעים בלתי נשכחים בחיים של אנשים".

טבעת פרח גדול, ORD Diamonds

מה זה אומר 'מהיהלומן לצרכן'?

"אין לנו חנות פיזית, אז כבר בהחלטה הזו חסכנו כמה אלפי שקלים של החזקת חנות וכל ההוצאות הנלוות לכך – זה כסף שאמור להיות מגולם במחיר של התכשיטים. מעבר לזה – אור יהלומן מוסמך וותיק ומייבא את היהלומים בעצמו ובמקביל עוסק גם בצורפות כך שאנו בעצם מייצרים את התכשיטים בעצמינו ועם המון אהבה. אנחנו בעצם חוסכים את פערי התיווך, שהם הדבר שמייקר משמעותית את המחירים. ככה אנחנו יכולים לאפשר לעצמנו למכור תכשיטי זהב משובצי יהלומים טבעיים, באיכות הגבוהה ביותר, במחירים שנראים לאנשים רבים הזויים". מוסיפה נטע. "יש לנו מגוון רחב מאוד של דגמים, מתכשיטים קלאסיים מאוד כמו צמידי טניס וטבעות סוליטר, לעיצוב טרנדיים. המחירים נעים ממאות שקלים בודדים עד עשרות אלפי שקלים – בתוך הטווח הזה יש פתרון כמעט לכל לקוח. המחירים משתנים כמובן על פי הגדלים של, הניקיון וצורת החיתוך של היהלומים".

צמיד טניס 1 קראט במהדורה מיוחדת, ORD Diamonds

"אנשים קונים יהלומים מרשתות גדולות ולא יודעים מה מוכרים להם באמת"

כמו בתחומים אחרים, גם עולם היהלומים מלא במכבסות מילים – רצוי לעשות מחקר מעמיק ולהגיע מוכנים למעמד הרכישה. אור מספר "אני נתקל בזה על בסיסי יום יומי – לקוח מגיע אלינו אחרי שרכש ברשת גדולה ובעלת שם – בלי לדעת מה באמת מכרו לו. פעמים רבות מדובר בתכשיטים ויהלומים באיכות ירודה, והדבר היחיד שאתה באמת יוצא איתו זה האפשרות להגיד 'קניתי ב-X'. פעמים רבות פשוט מדובר בחתול בשק". אור מוסיף – "היהלומים שאנחנו משבצים בתכשיטים הם ברמת ניקיון וגימור מהגבוהות בשוק, ומוצעים במחירים שהם הרבה מעבר להוגנים".


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"