השקעות

"שילוב מדהים של ודאות ורווח": 299 אלף שקל לקרקע בקרית אתא

בשכונה החדשה המתוכננת במערב קרית אתא צפויות להיבנות 6,000 דירות חדשות. במחיר פריסייל של 299 אלף שקל, הכולל את היטלי ההשבחה, אפשר לקנות יחידת קרקע בשכונה שתעניק זכות לדירת 5 חדרים בבניה רוויה (בנייני מגורים) בעיר קרית אתא המבוקשת

במערב קרית אתא, בין רחוב התעלה במזרח, רחוב זבולון בדרום, ביאליק בצפון ורצועות התשתיות במערב, מתוכננת לקום שכונה חדשה שתשתרע על כ-2,000  דונם, ובה ייבנו 6,000 יחידות דיור חדשות בבניה רוויה (בנייני מגורים).

קרקעות במקום משווקות נכון לעכשיו במחירי פריסייל אטרקטיביים, של 299 אלף שקל בלבד ליחידת קרקע שתקנה זכות לדירה. המחיר כולל את היטלי ההשבחה.

מצבה התכנוני של הקרקע מתקדם במיוחד, כאשר התוכניות אושרו בוועדה המחוזית, והיא נמצאת לפני תוכנית מפורטת. הצפי הוא כי הבנייה תתחיל בתוך כשלוש שנים בלבד, כך שמדובר במימוש מהיר וככל הנראה, יוכלו המשקיעים ליהנות מרווח של מאות אלפי שקלים בתוך שנתיים עד ארבע שנים.

מעוניינים לרכוש יחידת קרקע במחיר PRESALE של 299 אלף ש"ח?
לחצו כאן, השאירו פרטים ונציג חברת קליימקס נדל"ן יחזור אליכם >>

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

הקרקע כבר עברה שינוי ייעוד

קרית אתא היא אחת הערים הצומחות בצפון, שנהנית מהגירה חיובית שנה אחרי שנה. אזור הקריות הוא בין המתפתחים בישראל, כשעוד ועוד אפשרויות תעסוקה חדשות נפתחות באזור, במקביל להגברת הנגישות בתחבורה הציבורית. עקב הביקוש הגבוה, הקרקעות אוזלות בקצב מהיר, מה שהופך השקעה בקרקע  להזדמנות עם פוטנציאל רווח גבוה במיוחד.

בעיר יש כיום כ-62 אלף תושבים, כאשר עד 2035, שואפת העירייה לשלש את האוכלוסייה ויותר, לכמעט 200 אלף תושבים. קרית אתא היא הגדולה ביותר מבין הקריות, ונהנית ממערכת חינוך איכותית ומושקעת. הממשלה והעירייה גם יחד השקיעו סכומי עתק כדי להגביר את הנגישות של העיר, ברכב פרטי ובתחבורה ציבורית, ובשנים הקרובות עתידים להיבנות בעיר משרדי ממשלה, מרכזי תעסוקה וכן מרכז רפואי.

הקרקע במערב העיר אינה זמינה לבנייה , אך היא כבר עברה שינוי ייעוד, וקיימת ודאות בכך שהפרויקט המתוכנן עליה ייצא לפועל. על פי התוכניות, יכלול המתחם בנייה רוויה למגורים (בנייני מגורים), מבני ציבור, מסחר ומשרדים, פארק עירוני, מתקני ספורט ועוד.

"רווח צפוי של כ-600 אלף שקל"

בחברת קליימקס נדל"ן, המשווקת את הקרקע, מסבירים כי "מאחר שסף ההשקעה הנדרש הוא נמוך יחסית, מדובר בהשקעה נגישה עבור ישראלים רבים, מה שהופך אותה ליוצאת דופן". המשקיעים נהנים מהסכם שיתוף חזק שמגן עליהם, וכן מליווי צמוד של משרד עורכי דין בתהליך הרכישה. בנוסף, מדובר בקרקע פרטית, שתירשם בטאבו על שם הרוכשים.

עלות הבנייה מוערכת בכ-900 אלף שקל, בנוסף למחיר הקרקע, כך שמי שימתין לסיום הבנייה וימכור דירה חדשה במחיר המוערך ב-1.6 מיליון שקל, יוכל להרוויח כארבע מאות אלף ₪.

"זו אחת מהזדמנויות ההשקעה המבטיחות ביותר שראינו בשנים האחרונות", אומרים בקליימקס נדל"ן. "יש כאן שילוב מדהים של קרקע ברמת ודאות גבוהה בשלב מתקדם, במחיר שווה לכל כיס ועם פוטנציאל רווח של מאות אלפי שקלים תוך פרק זמן קצר יחסית. זה משהו שכבר קשה מאוד למצוא במפת ההשקעות בישראל".

מתעניינים בהשקעה בקרית אתא? השאירו פרטים:

*הקרקע אינה זמינה לבנייה


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"