השקעות

379 אלף שקל בלבד להשקעה בקריית ביאליק

משקיעים סולידיים שמחפשים רמה גבוהה של ביטחון, מעדיפים השקעה בקרקע שכבר הופשרה ונמצאת בתוכניות מתקדמות – כמו במקרה של השכונה החדשה בקריית ביאליק, שם אפשר לרכוש זכות לדירה ב-379 אלף שקל בלבד

בשנים האחרונות פורחת בישראל תעשיית הקרקעות להשקעה. בכל רחבי הארץ, משווקות קרקעות שחלקן במצב תכנוני לא ברור, בלי הפשרה באופק, אבל עם חלומות גדולים על התעשרות מהירה יום אחד, שאין לדעת מתי הוא יגיע.

משקיעים מפוכחים יותר, שלא מחפשים לזכות בלוטו אלא השקעה סולידית וחכמה, מעדיפים קרקעות שכבר הופשרו ועם תוכניות מאושרות. דוגמה טובה לכך היא בקרית ביאליק, שם ניתן לרכוש כעת קרקע להשקעה בשכונה החדשה ב-379 אלף שקל בלבד, עם צפי לרווח של בין רבע לחצי מיליון שקל.

לפני ארבע שנים אושרה התוכנית להקים בקריית ביאליק שכונה חדשה והקרקע המשווקת היא חלק מתוכנית זאת, הנמצאת במזרח העיר. בשכונה יקומו בתי מגורים לצד שטחי מסחר ושטחים ציבוריים פתוחים כשהקרקע כבר הופשרה, ושינתה את ייעודה למגורים – צעדים חשובים ומשמעותיים לקראת הבנייה ומימוש הרווח.

גודל הקרקע המשווקת הוא ביחידות של 200 מ"ר, שכל אחת מהן מקנה זכות ליחידת מגורים אחת. גודל הדירה הממוצעת הוא 120 מ"ר, בתוספת ממד של 9-12 מ"ר, מרפסת של 8 מ"ר, מחסן וכן שתי חניות.

יעד מבוקש למשפחות

קרית ביאליק היא המבוקשת ביותר מבין הקריות ומחשבת ליעד מרכזי לזוגות ומשפחות צעירות בצפון הארץ, הודות לרמת החיים הגבוהה שהיא מציעה. השכונה החדשה של העיר, הצמודה לשכונה היוקרתית "גבעת הרקפות", תכלול כ-4,700 דירות חדשות בבניינים של 8 עד 22 קומות, בהן צפויים להתגורר יותר מ-20 אלף תושבים.

כדי לשמור על איכות חיים אטרקטיבית, תכלול השכונה קריית חינוך וספורט עם מוסדות לילדים מהגיל הרך ועד התיכון, לצד פארק עירוני גדול ופארקים שכונתיים קטנים יותר.

מתעניינים ברכישת קרקע בקריית ביאליק? השאירו פרטים:

ייעוד הקרקע כבר שונה למגורים

בחברה המשווקת את הקרקע, מסבירים כי התוכנית להקמת השכונה נמצאת בסטטוס תכנוני מתקדם, לאחר שכבר אושרה בוועדות הרלוונטיות וכאמור, ייעוד הקרקעות שונה מחקלאיות למגורים. המשמעות היא שבהשקעה זו אין כלל אלמנט של סיכון, כי הבנייה על הקרקע וודאית.

עם זאת, מאחר שתהליך האיחוד והחלוקה (פרצלציה) עדיין נמצא בעבודה, מחירי הקרקע עדיין נמוכים ביחס לפוטנציאל העתידי שלהם.

למעשה, אומרים בחברה, "כשבוחנים אילו השקעות אפשר לעשות עם הון עצמי נמוך יחסית, אי אפשר למצוא בישראל עוד עסקה כזו. יש כאן שילוב של קרקע במצב סטטוטורי מתקדם ומחיר אטרקטיבי של פחות מ-400 אלף שקל".

"אנחנו לא מוכרים חלומות"

הליך הרכישה כולו מלווה בידי משרד עורכי דין מוביל בתחום, המייצג הסכם שיתוף של 200 יחידות דיור במתחם. לפי הערכות, עם קבלת האישורים הסופיים ותחילת הבנייה, ייהנו המשקיעים מרווח של כרבע מיליון שקל. מי שיישאר עד לסיום הבנייה, ייהנה מרווח מוערך של חצי מיליון משום שמחיר הדירות צפוי לעמוד על 1.75 מיליון שקל.

"בשוק של הבטחות גרנדיוזיות לרווחי ענק על השקעות מינימליות, אנחנו מציעים עסקה שבה אתם יודעים בדיוק מה אתם קונים ומה הרווח הצפוי", אומרים בחברה. "נכון שמדובר בהשקעה סולידית, ופה לא תקבלו הבטחה לרווחים של מאות אחוזים. עם זאת, עדיין מדובר בסכום השקעה נמוך יחסית, ורווח של רבע מיליון עד חצי מיליון שקל, הוא משמעותי מאוד".

מתעניינים ברכישת קרקע בקריית ביאליק? השאירו פרטים:

*הקרקע אינה זמינה לבנייה


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

מעיר פשע למגנט נדל"ני – הישראלים שרוכשים בתים בדטרויט מספרים על העיר שלא מפסיקה לטפס

רותם ראף, מבעלי חברת Rafco, מסביר מדוע דטרויט תעקוף את כל התחזיות וכיצד ניתן לרכוש שם נכסים, מתחת למחירי השוק, שמכניסים שכר דירה של כ-3,500 ₪

בעלי עסק ויש לכם יותר מ-500 אלף שקל להשקעה? זה הזמן להכיר את סיגמא

עסקים רבים צוברים בחשבון החברה יתרה המצטברת לעתים למאות אלפי שקלים. כספים אלו לא מנותבים להשקעה, תוך חשש שכאשר העסק יזדקק לכסף הוא לא יהיה זמין. בבית ההשקעות הוותיק סיגמא, מסבירים כיצד ניתן לנהל את יתרות המזומנים של החברה באופן ה"תפור" למידות העסק.

בלי ידע קודם: אמא ל-8 ילדים מוכרת במאות דולרים ביום באינטרנט

יש מי שמבטיחים לכם להרוויח אלפי דולרים בחודש בלי לעבוד, ויש מי שיבנו עבורכם חנות פעילה באינטרנט עם מוצרים חמים ופידבקים טובים – ויסייעו לכם לייצר ממנה רווחים משמעותיים שיכולים לסייע לכל משפחה במדינת ישראל. "אנחנו לא מוכרים חלומות – אלא מודל עסקי שעובד"