השקעות

כמה עולה קרקע מופשרת ומיועדת למגורים בקרית ביאליק?

משקיעים סולידיים שמחפשים רמה גבוהה של ביטחון, מעדיפים השקעה בקרקע שכבר הופשרה ונמצאת בתוכניות מתקדמות – כמו במקרה של השכונה החדשה בקריית ביאליק, שם אפשר לרכוש זכות לדירה ב-379 אלף שקל בלבד

לפני ארבע שנים אושרה התוכנית להקים בחלק המזרחי של קריית ביאליק, המבוקשת מבין הקריות, שכונה חדשה. הקרקעות המיועדות לשכונה כבר אושרו והופשרו ונמכרות כעת במחיר של 379 אלף שקל בלבד, עם צפי לרווח של בין רבע לחצי מיליון שקל.

בשכונה יקומו בתי מגורים לצד שטחי מסחר ושטחים ציבוריים פתוחים כשהקרקע כאמור כבר הופשרה, ואפילו שינתה את ייעודה למגורים – צעדים חשובים ומשמעותיים לקראת הבנייה ומימוש הרווח.

גודל הקרקע המשווקת הוא ביחידות של 200 מ"ר, שכל אחת מהן מקנה זכות ליחידת מגורים אחת. גודל הדירה הממוצעת הוא 120 מ"ר, בתוספת ממד של 9-12 מ"ר, מרפסת של 8 מ"ר, מחסן וכן שתי חניות.

מחירי הקרקע נמוכים ביחס לפוטנציאל

בחברה המשווקת את הקרקע מסבירים, כי התוכנית להקמת השכונה נמצאת בסטטוס תכנוני מתקדם, לאחר שכבר אושרה בוועדות הרלוונטיות וכאמור, ייעוד הקרקעות שונה מחקלאיות למגורים. עם זאת, מאחר שתהליך האיחוד והחלוקה (פרצלציה) עדיין נמצא בעבודה, מחירי הקרקע עדיין נמוכים ביחס לפוטנציאל העתידי שלהם.

"כשבוחנים אילו השקעות אפשר לעשות עם הון עצמי נמוך יחסית, אי אפשר למצוא בישראל עוד עסקה כזו. יש כאן שילוב של קרקע במצב סטטוטורי מתקדם ומחיר אטרקטיבי של פחות מ-400 אלף שקל – כך שמדובר על עסקה עם היתכנות גבוהה מאוד", אומרים בחברה ומוסיפים כי "בשוק של הבטחות גרנדיוזיות לרווחי ענק על השקעות מינימליות, אנחנו מציעים עסקה שבה אתם יודעים בדיוק מה אתם קונים ומה הרווח הצפוי"

הליך הרכישה כולו מלווה בידי משרד עורכי דין מוביל בתחום, המייצג הסכם שיתוף של 200 יחידות דיור במתחם. לפי הערכות, עם קבלת האישורים הסופיים ותחילת הבנייה, ייהנו המשקיעים מרווח של כרבע מיליון שקל. מי שיישאר עד לסיום הבנייה, ייהנה מרווח מוערך של חצי מיליון משום שמחיר הדירות צפוי לעמוד על 1.75 מיליון שקל.

מתעניינים ברכישת קרקע בקריית ביאליק? השאירו פרטים:


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"הדואג לדורות – רוכש קרקעות": האיש שמאתר קרקעות להשקעה ב-25% ממחיר השוק

הוא רק בן 35 אבל כבר הספיק לטייל בכל העולם, לפתוח חברת היי-טק (ולסגור אותה בתקופת הקורונה), להשקיע בנכסים בארה"ב ולהיכנס בסערה לשוק הנדל"ן הישראלי. מביתו בעמק יזרעאל, אלעד אדליס מנצור, המתמחה באיתור הזדמנויות מתחת למחירי השוק, מסביר מדוע הוא חושב שהישראלים צריכים לאמץ זווית אחרת על שוק הקרקעות.

מעיר פשע למגנט נדל"ני – הישראלים שרוכשים בתים בדטרויט מספרים על העיר שלא מפסיקה לטפס

רותם ראף, מבעלי חברת Rafco, מסביר מדוע דטרויט תעקוף את כל התחזיות וכיצד ניתן לרכוש שם נכסים, מתחת למחירי השוק, שמכניסים שכר דירה של כ-3,500 ₪

בעלי עסק ויש לכם יותר מ-500 אלף שקל להשקעה? זה הזמן להכיר את סיגמא

עסקים רבים צוברים בחשבון החברה יתרה המצטברת לעתים למאות אלפי שקלים. כספים אלו לא מנותבים להשקעה, תוך חשש שכאשר העסק יזדקק לכסף הוא לא יהיה זמין. בבית ההשקעות הוותיק סיגמא, מסבירים כיצד ניתן לנהל את יתרות המזומנים של החברה באופן ה"תפור" למידות העסק.

עסק שרץ על "טייס אוטומטי" - התופעה שמושכת את משקיעי הנדל"ן של ישראל

יש מי שמבטיחים לכם להרוויח אלפי דולרים בחודש בלי לעבוד, ויש מי שיבנו עבורכם חנות פעילה באינטרנט עם מוצרים חמים ופידבקים טובים – ויסייעו לכם לייצר ממנה רווחים משמעותיים שיכולים לסייע לכל משפחה במדינת ישראל. "אנחנו לא מוכרים חלומות – אלא מודל עסקי שעובד"