השקעות

כמה עולה קרקע מופשרת ומיועדת למגורים בקרית ביאליק?

משקיעים סולידיים שמחפשים רמה גבוהה של ביטחון, מעדיפים השקעה בקרקע שכבר הופשרה ונמצאת בתוכניות מתקדמות – כמו במקרה של השכונה החדשה בקריית ביאליק, שם אפשר לרכוש זכות לדירה ב-379 אלף שקל בלבד

לפני ארבע שנים אושרה התוכנית להקים בחלק המזרחי של קריית ביאליק, המבוקשת מבין הקריות, שכונה חדשה. הקרקעות המיועדות לשכונה כבר אושרו והופשרו ונמכרות כעת במחיר של 379 אלף שקל בלבד, עם צפי לרווח של בין רבע לחצי מיליון שקל.

בשכונה יקומו בתי מגורים לצד שטחי מסחר ושטחים ציבוריים פתוחים כשהקרקע כאמור כבר הופשרה, ואפילו שינתה את ייעודה למגורים – צעדים חשובים ומשמעותיים לקראת הבנייה ומימוש הרווח.

גודל הקרקע המשווקת הוא ביחידות של 200 מ"ר, שכל אחת מהן מקנה זכות ליחידת מגורים אחת. גודל הדירה הממוצעת הוא 120 מ"ר, בתוספת ממד של 9-12 מ"ר, מרפסת של 8 מ"ר, מחסן וכן שתי חניות.

מחירי הקרקע נמוכים ביחס לפוטנציאל

בחברה המשווקת את הקרקע מסבירים, כי התוכנית להקמת השכונה נמצאת בסטטוס תכנוני מתקדם, לאחר שכבר אושרה בוועדות הרלוונטיות וכאמור, ייעוד הקרקעות שונה מחקלאיות למגורים. עם זאת, מאחר שתהליך האיחוד והחלוקה (פרצלציה) עדיין נמצא בעבודה, מחירי הקרקע עדיין נמוכים ביחס לפוטנציאל העתידי שלהם.

"כשבוחנים אילו השקעות אפשר לעשות עם הון עצמי נמוך יחסית, אי אפשר למצוא בישראל עוד עסקה כזו. יש כאן שילוב של קרקע במצב סטטוטורי מתקדם ומחיר אטרקטיבי של פחות מ-400 אלף שקל – כך שמדובר על עסקה עם היתכנות גבוהה מאוד", אומרים בחברה ומוסיפים כי "בשוק של הבטחות גרנדיוזיות לרווחי ענק על השקעות מינימליות, אנחנו מציעים עסקה שבה אתם יודעים בדיוק מה אתם קונים ומה הרווח הצפוי"

הליך הרכישה כולו מלווה בידי משרד עורכי דין מוביל בתחום, המייצג הסכם שיתוף של 200 יחידות דיור במתחם. לפי הערכות, עם קבלת האישורים הסופיים ותחילת הבנייה, ייהנו המשקיעים מרווח של כרבע מיליון שקל. מי שיישאר עד לסיום הבנייה, ייהנה מרווח מוערך של חצי מיליון משום שמחיר הדירות צפוי לעמוד על 1.75 מיליון שקל.

מתעניינים ברכישת קרקע בקריית ביאליק? השאירו פרטים:


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"