בריאות ולייף סטייל

"אני ממליצה לכל אימא שהבת שלה סובלת משיער פנים – להתחיל מוקדם את הטיפול ולחסוך שנים של מבוכה וחוסר ביטחון"

עדי בת 16.5 וורד (אמא של עדי) מספרות על טיפול הסרת שיער הפנים של יפה מקסימוב: "הטיפול שעשתה עדי הפך את שיער הפנים שלה לכמעט בלתי נראה. השערות שהיו פעם רואים מרחוק – היום לא רואים מקרוב. הטיפול לא כאב וללא גילוח כלל. אנחנו הכי מרוצות שיש"

ורד: "עדי סבלה במשך שנים משיער פנים. דיברנו על זה וידעתי שזה מפריע לה ופוגע לה מאוד בביטחון. ניסינו שעווה וזה היה על הפנים. כאב לעדי ברמות, היא הייתה בוכה מרוב כאבים. ההתעסקות הייתה לא נעימה ומלכלכת. חיפשנו פתרון אחר".

עדי: "סבלתי מאוד משיער הפנים. לא הייתי עושה קוקו בשיעורי ספורט, הייתי שמה את השיער על הפנים והולכת עם פזור כדי שלא יראו. מאוד התביישתי. מהשעווה ניסיתי להתחמק כמה שיכולתי".

ורד: "ניסיתי למצוא טיפול מתאים לעדי. קפצה לי מודעה של יפה מקסימוב באחת מהרשתות החברתיות, השארתי פרטים והגענו לפגישת ייעוץ. מההתחלה התרשמנו מהקליניקה המשופצת והאסתטית. הייעוץ היה מקצועי וקשוב אלינו. בגלל שביררתי בכמה מקומות נוספים בעבר, ידעתי בדיוק מה צריך לבדוק אצל עדי, את עובי השערה, הכמות, הצפיפות והסיבה לשיעור (גנטית, עדתית, הורמונלית), וראיתי שבאמת שואלים אותנו את כל השאלות הנכונות ובודקים מה שצריך. היו לי חששות, כמובן. חששתי שהטיפול לא יעבוד, וגם חששתי שהטיפול עצמו יכאיב לה".

"כל החששות ממש התבדו מהרגע שהתחלנו. עדי גילתה שהטיפול בכלל לא כואב לה. ברמה שהיא נהנית לבוא לקליניקה ולטפל בעצמה. לגבי התוצאות- הטיפול של עדי היה לשיער פנים הורמונלי. בגלל שהיא עדיין נערה השיער "עקשן". עם זאת, התוצאות הגיעו אחרי מעט מאוד זמן, אחרי כמה חודשים בודדים, כבר ראינו שיפור משמעותי. היום, שנתיים אחרי, עדי מגיעה רק פעם בחודש וחצי לטיפול 'חיזוק'".

"ההמלצה שלי לאימהות לנערות שסובלות משיער פנים- היא פשוט להתחיל כמה שיותר מוקדם, בלי לגלח ובלי שעווה. לא לפחד ולא לבזבז את הזמן. השיער לא ייעלם מעצמו וצריך לחשוב על טיפול נכון. יש לי אחיינית שכבר הצעתי לה את הטיפול אצל יפה מקסימוב, שלחתי גם חברות מהעבודה וחברות בכלל. החשש של הגיל ממש לא רלוונטי- הטיפול בטוח, נעים, ויש תוצאות. לגבי העלויות- הכי חשוב לי זה האושר של הילדה שלי, ואת זה אי אפשר למדוד. אני ממליצה בחום".

עדי: "כל יום אני אומרת תודה לאימא שמצאה לי את הפתרון לשיער פנים. זה באמת עוזר. עלה לי הביטחון, אני יכולה לאסוף את השיער. אמרתי גם לכל החברות שלי שיבואו."

מעוניינת בהסרת שיער פנים אצל יפה מקסימוב? לייעוץ ראשוני וטיפול הדגמה חינם השאירי פרטים:


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"