לימודים וקריירה

נעמה קוסטיקה משנה חיים של אנשים בזכות קורס NLP שהיא מנחה

אנשים רבים, בכל גיל, מרגישים תקועים במקום, בלי יכולת ליזום את השינוי שהם זקוקים לו. נעמה קוסטיקה הייתה באותה התקיעות, וכעת היא עוזרת לאחרים להיחלץ ממנה ולקבל כלים לחיים טובים יותר – בקורס NLP מקיף וייחודי

נעמה קוסטיקה הרגישה שהיא חייבת לעשות שינוי משמעותי, ובמהירות. "הייתי במקום נמוך מאוד, בכל תחומי החיים", היא מספרת. "דוחק כלכלי, אובדן אמונה בעצמי, קונפליקטים בזוגיות ועבודה שאינה מתגמלת. בנוסף לכל אלה, כל הזמן סבלתי משיח פנימי שבו האשמתי ושפטתי את עצמי ללא הרף", היא מספרת.

לא מעט אנשים יכולים להזדהות עם התחושה הזו, של תקיעות, דרך ללא מוצא וצורך עז לפרוץ את המחסומים שמפריעים להם לגדול ולהתפתח. נעמה מצאה את הדרך שלה לעשות זאת: "מהמקום הנמוך ביותר בו הייתי, נחשפתי לתפיסת העולם של ה-NLP – ששינתה את המחשבה שלי. עם השנים הבנתי את עוצמתו של הכלי המופלא הזה, שמאפשר לתכנת את המוח שלנו מחדש, בדרך ליצירת מציאות חדשה וצומחת".

"לגרום לדברים לקרות"

נעמה היא אשת חינוך, בעלת תואר שני בחינוך וספרות, מנהלת תיכון לשעבר שהוסמכה כ-NLP – Master Trainer. היא טיפלה באלפי אנשים בקליניקה שלה ועוסקת בתחום כבר יותר מ-25 שנה.

בשנים האחרונות היא מאפשרת לאחרים לעבור את תהליך השינוי המשמעותי שחוותה על בשרה, ומלמדת בכל שנה קורס NLP בן 120 שעות, באזור ירושלים ובמרכז. "בתהליך של למידה, אפשר להפוך לאדם שחי בשפע תודעתי, ויודע שהוא ראוי לחיים טובים ומאוזנים. אדם שגורם לדברים לקרות כפי שהוא רוצה, ולא נגרר אחרי דברים שקורים לו", היא מתארת. "התובנה החשובה ביותר בתהליך, היא שאנחנו אלה החתומים על היצירה שנקראת 'החיים שלנו'".

לדבריה, לקורס שפיתחה "מגיעים אנשים במצבים מגוונים מאוד בחיים, שמבינים שהם דורכים במקום ולא מצליחים להשתחרר ולהתקדם הלאה. אנשים שמרגישים שהם לא מצליחים לעשות את הצעד הראשון בדרך המקצועית והזוגית שהם מייחלים לה, שלא מרוצים מחיי המשפחה שלהם, שיש להם פוטנציאל והם לא מצליחים למצות אותו".

נראה שזו תחושה שכמעט כולם מכירים. למה בעצם זה קורה לנו?

"גם אם אנחנו לא מודעים לכך, כולנו זוכרים בתת המודע כל מיני משפטים או חוויות מהילדות, שהעבירו לנו מסר שאנחנו לא יכולים, לא מתאימים, לא נגיע רחוק. כל אלה מייצרים אצלנו אמונות מגבילות, פחדים וחרדות משינוי. כדי להתגבר עליהם, צריך לעשות עבודה עצמית אמיתית".

"NLP מאפשר לנו 'לתכנת' מחדש את תת המודע, לשחרר את הפחדים והחרדה ולהיות מסוגלים לשנות את מסלול החיים שלנו, ולעשות את הצעד הראשון בדרך להגשמת המטרות שלנו".

יש גיל מסוים שאחריו כבר אי אפשר לעשות את השינוי?

"בהחלט לא. זה לא עניין של גיל, אלא של החלטה. בכל שלב בחיים, אפשר ללמוד לשנות דפוסי חשיבה שמעכבים אותנו, להתמודד עם מחסומים ומצב של תקיעות, ולקבל כלים שיעזרו לנו לרפא את עצמנו, את מערכות היחסים שלנו עם בני זוג, ילדים וחברים, את נתיב הקריירה שבחרנו, ולהגיע להגשמה עצמית".

מתעניינים בקורס NLP? לחצו כאן והשאירו פרטים >>

קורס פרונטלי מקיף

קורס ה-NLP פרקטישינר שפיתחה נעמה הוא בין המקיפים בארץ והפך לסיפור הצלחה של ממש. בכל קורס 20 משתתפים בלבד, הזוכים לליווי אישי של נעמה והוא כולל 120 שעות המתפרסות על פני 23 מפגשים של 4 שעות כל אחד, וכן 28 שעות פרקטיקום.

קוסטיקה מדגישה כי "הקורס שלנו הוא פרונטלי – לא בזום ולא דיגיטלי. רק כך ניתן להכיר לעומק את עולם ה-NLP ולשלוט בכלים שהוא מספק לנו". בוגרי הקורס מקבלים תעודת הסמכה של לשכת ה-NLP הישראלית.

להיות במקום שבו אתם רוצים להיום

בוגרים שכבר סיימו את הקורס מדווחים על שינוי משמעותי בכל תחומי החיים. יפתח יופן, למשל, מספר כי "מהמפגש הראשון כבר התחלתי להרגיש שינוי מהותי בחיי היומיום שלי, קיבלתי כלים שעוזרים לי להתמודד עם מצבים מאתגרים ולמצוא פתרונות לכל דבר. למדתי כמה חשוב להשתחרר משדי העבר כדי להשתחרר ולזכות בשקט נפשי. הצלחתי לעשות שינוי משמעותי בדפוס החשיבה שלי, דבר שהוביל אותי למציאת עבודה בתחום חדש והתחלה של שגרה מלמדת ומעשירה".

לדברי קוסטיקה, "מרגע שהתחלתי להטמיע את עיקרי התפיסה הזו כחלק בלתי נפרד מחיי, שיניתי את סיפור חיי והובלתי את עצמי לחיים של שפע תודעתי והבנה כי לא משנה המקום בו אתה נמצא, משנה רק המחשבה לאן אתה רוצה להגיע. בדיוק כמו שאמר רבי נחמן מברסלב – 'אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך. וודא שמחשבותיך נמצאות במקום בו אתה רוצה להיות'".

מתעניינים בקורס NLP? השאירו פרטים:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"