השקעות

רבע דונם בגבעת עדה היוקרתית והמבוקשת – במחיר נמוך של 109 ש"ח בלבד

גבעת עדה הפכה ממושבה חקלאית ללהיט נדל"ני עם ביקוש אדיר למגורים. תמורת 109 אלף שקל אפשר עכשיו לרכוש חלקה מגודרת של רבע דונם צמוד ליישוב. "מי שיקנה כאן קרקע, יבטיח את העתיד הכלכלי של הילדים שלו"

במרחק 45 דקות נסיעה מגוש דן, למרגלות רכס הרי הכרמל הירוקים כל עונות השנה, נמצאים כמה מהיישובים המבוקשים ביותר בישראל, כשאחד מהם הוא גבעת עדה. המושבה החקלאית שהוקמה ב-1903 ונקראה על שם רעייתו של הברון רוטשילד, עדיין כוללת כמה משקים חקלאיים, אבל גם הרבה בתים יוקרתיים, בהם מתגוררת אוכלוסייה אמידה בדומה למושבים ולקיבוצים הסמוכים. 

בעוד שביישובים יוקרתיים רבים, אין היצע של קרקעות זמינות לרכישה, בגבעת עדה המצב שונה. צמוד ליישוב, משווקות עכשיו חלקות חקלאיות מגודרות בשטח של רבע דונם כל אחת, במחיר נמוך של 109 אלף שקל. כך, בעוד שמחירי בתים ביישוב חצו כבר לפני שנים את רף ה-2.5 מיליון שקל, הודות לביקוש הגובר למגורים בסביבה ירוקה ואיכותית, ניתן להניח שקרקעות באותו אזור יהיו שוות הרבה מאוד כסף בעתיד.

צעד משמעותי לעתיד הכלכלי

בחברת MSN נדל"ן, המשווקת את הקרקעות בגבעת עדה, מסבירים כי "לא מדובר רק ברכישה של רבע דונם שטח, אלא בצעד משמעותי עבור העתיד הכלכלי של המשפחה. כולם מכירים את הסיפור של הסבא שרכש קרקע בגרושים לפני עשורים, והיום הילדים והנכדים שלו מסודרים כלכלית, בזכות ההשקעה ההיא.

"מחירי הנכסים בגבעת עדה וסביבתה נמצאים במגמה של עלייה מתמדת. אפשר לומר שרכישת קרקע באזור היא תוכנית חיסכון לילדים, אלא שבמקום לשים את הכסף בבנק, שם הוא בקושי צובר ריבית, משקיעים אותו בפונציאל לנדלן יוקרתי מאוד. ובכלל, אם בוחרים להשקיע בקרקעות, אז כדאי שזה יהיה באזור מבוקש וצומח כמו גבעת עדה".

מתעניינים בקרקע בגבעת עדה? השאירו פרטים כאן >>

"בקרוב המחירים יעלו"

יתרון נוסף שיש לשים אליו לב בקרקעות המשווקות בגבעת עדה, הוא עובדת היותן קרקעות פרטיות. "בישראל, רק 7% מהקרקעות הן בבעלות פרטית לכן, ההשקעה הזו מהווה הזדמנות מיוחדת", אומרים בחברה ומוסיפים כי "מלאי הקרקעות אוזל במהירות בין היתר בגלל שהיא קרקע פרטית ובגלל המיקום הלוהט שלהן, צמוד לגבעת עדה המבוקשת. כולם מבינים שבקרוב, המחירים יתחילו לעלות". 

גבעת עדה אכן נהנית כיום מתנופת פיתוח ובנייה, כחלק מהמועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה. בשנים האחרונות הגיעו ליישוב תושבים חדשים רבים, שנהנים מהנוף הכפרי, ממערכת חינוך מצוינת ומהמיקום, קרוב לחיפה אך גם לא רחוק מתל אביב. כל המגמות הללו צפויות להפוך את הקרקעות באזור, כאמור, לנדירות במיוחד בשנים הקרובות, כך שייתכן שהתקופה הנוכחית היא הזדמנות מעניינת לשים יד על הקרקעות הללו.

"מתנה שאתם נותנים לילדים שלכם"

בחברה מסבירים כי בניגוד לעסקאות אחרות לרכישת קרקעות, בגבעת עדה מדובר בחלקות שכבר מגודרות ומחולקות בשטח. "לא מקבלים חתיכת נייר וזהו, אלא שטח אמיתי מגודר ותחום ששייך לכם כולל האפשרות לעשות בו שימוש חקלאי בינתיים ולהקים גינת ירק פרטית  או אפילו סתם פיקניק משפחתי בסופ"ש כל זמן שהוא לא זמין לבנייה מיידית", אומרים ב-MSN נדל"ן. 

"אנחנו רואים בזה מתנה שאתם נותנים לעצמכם או לילדים שלכם. משקיעים היום סכום נמוך מאוד, ובעוד שנים, כשאפשר יהיה לבנות על הקרקע, תוכלו למכור אותה ברווח שלהערכתנו יגיע למאות אחוזים. לחלופין, בשטח שבבעלותכם תוכלו לבנות בית או דירה, כך שהילדים שלכם לא יצטרכו להביא 140 משכורות בשביל לקנות קורת גג משלהם. אתם תתנו להם נקודת פתיחה טובה יותר לחיים".

מתעניינים בקרקע בגבעת עדה? השאירו פרטים:

*הקרקע אינה זמינה לבנייה


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

פתרון זה לבעיית ההתקרחות פועל תוך 4 חודשים בלבד

"לפני כמה שנים, בעונה השנייה של "הכוכב הבא", כשהמסך עלה מעלה, כשמחיאות הכפיים וההתלהבות אחזה בקהל, הדבר היחיד שאריאל חשש ממנו הוא איך יראה השיער שלו בשידור. האם יראו שהוא מקריח? האם הפלאשים יחזירו אור מהקרקפת הדלילה שלי?

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"