השקעות

הקרקע הזולה ביותר במתחם "שביל התפוזים" בהוד השרון

בהוד השרון הכפרית והמבוקשת, עומדת להיבנות שכונת ענק חדשה עם 27 אלף דירות שיאכלסו את המשפחות שמגיעות לעיר כל שנה. חברת איימקס התחייבה למכור את הקרקע במקום במחיר הנמוך ביותר המוצע בישראל

בחודש הקרוב, ניתן יהיה לרכוש יחידות קרקע במתחם שביל התפוזים, בדרום-מזרח הוד השרון המבוקשת, סמוך לשכונת מגדיאל וליציאה לכביש 40, במחיר של 252 אלף שקל בלבד בתוספת מע"מ. קרקעות זהות נמכרות במתחם במחירים של 350-400 אלף ש"ח.

הוד השרון היא בין הערים הפופולריות ביותר בין משקיעי נדל"ן, משלל סיבות. הראשונה היא כמובן המיקום בלב אזור המרכז, במרחק קצר מתל אביב. סיבה נוספת היא הסביבה הכפרית הייחודית של הוד השרון, שמשלבת מגורים אורבניים באווירה ירוקה ושקטה, וכך מושכת מספרים גדלים והולכים של משפחות.

מתחם שביל התפוזים הוא חלק מתוכנית בנייה ענקית שמקודמת בהוד השרון, הכוללת כ-27 אלף יחידות דיור חדשות. הודות לתוכנית, צפויה אוכלוסיית העיר לזנק מ-51,000 איש לכ-150,000. על פי תקן שמאות 22, כאשר תהיה הקרקע זמינה לבנייה, המחיר יקפוץ ל-1.4 מיליון שקל. המשמעות: רווח של יותר מפי 4 על ההשקעה הראשונית.

סיפור הצלחה נדל"ני

הוד השרון, שצמודה להרצליה וכפר סבא וקרובה מאוד לרמת השרון, היא סיפור הצלחה נדל"ני כבר תקופה ארוכה. חוץ מהמיקום המרכזי, התושבים מרוצים גם ממערכת החינוך המצוינת, מהקרבה לצירי תנועה ראשיים ותחנת הרכבת בעיר, מהפארקים המטופחים בעיר ומרכזי הבילוי והפנאי.

כל אלה מזרימים לעיר עוד ועוד ביקושים כשבהתאם, המחירים עולים משנה לשנה. על פי אתר מדלן, המחיר הממוצע לדירה בהוד השרון הוא 2.7 מיליון שקל, לעומת מחיר ממוצע של 1.5 מיליון שקל בישראל. המשקיעים כבר זיהו את המגמה, וכעת הם מתמקדים במתחם שביל התפוזים, שבאחד האזורים המבוקשים ביותר בעיר.

את תוכנית הבנייה במקום מקדמות העירייה וגם הוועדה המחוזית ולפי הערכות, בתוך חמש עד שבע שנים הקרקע במקום תופשר. יחידת הקרקע שנמכרת כיום על ידי איימקס תמורת 252 אלף שקל ובתוספת מע"מ, צפויה להעניק למשקיע זכות לדירה פרטית בטאבו בשטח של 125 מ"ר באחד המגדלים המתוכננים לקום בשכונה החדשה.

"להשקיע בקרקע הכי טובה בהוד השרון"

משווקת הקרקע היא חברת imax, שידועה בשוק כחברה המתמחה באיתור הזדמנויות השקעה יוצאות דופן. "זה לא סוד שמחירי הדיור בישראל מטפסים משנה לשנה כבר תקופה ארוכה. האזור בו יש רתיחה של ממש במחירים הוא כמובן במרכז, בדגש על ערים מבוקשות כמו הוד השרון. לא פלא שהעיר היא הלהיט של המשקיעים", אומרים בחברה.

פרט להתחייבות למחיר אטרקטיבי במיוחד, בקבוצה בנו תוכנית השקעה הכוללת ליווי מקצועי למשקיעים, על ידי עורך דין בכיר, וכן ייעוץ אישי לכל אורך תהליך ההשקעה. "אנחנו מאמינים שגם למשקיעים שאין להם סכומי ענק, מגיעה ההזדמנות להשקיע בקרקע הטובה ביותר בהוד השרון, וליהנות מפוטנציאל עליית ערך של מאות אחוזים", אומרים בחברה.

מעוניינים להשקיע בקרקע בהוד השרון? השאירו פרטים:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

36 יח' קרקע יימכרו במרחק 310 מטר מקו המים

הרובע החדש שיוקם בעיר צפוי למשוך אליה עשרות אלפי תושבים חדשים. חברת א. גלובל נדל”ן החלה בשיווק יחידות קרקע מאושרות למגורים בבנייני יוקרה בפרויקט ‘תכלת על המים’, המציעים דירות בוטיקיות עם נוף לים בחדרה – ללא הפרעות

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"