בריאות ולייף סטייל

שיפור כוח הגברא באמצעות גלי הלם וללא תרופות

גברים רבים סובלים מבעיות בתפקוד המיני אך נמנעים מלגשת לטיפול רפואי. ברשת סאן קליניק מציעים טיפולים טבעיים באמצעות גלי הלם אשר מחזירים את זרימת הדם התקינה באזור ומשפרים את התפקוד המיני גם בגילאים מבוגרים. הטיפול שם דגש מיוחד על הקשר האישי בין הרופא למטופל בכדי לייצר סביבה פתוחה שתייצר שינוי ממשי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

אחד הפרמטרים החשובים ביותר לאיכות החיים בכל גיל, וגם בעשורים המבוגרים יותר, הוא התפקוד המיני. גברים בני 50, 60, 70 וגם יותר, מעוניינים להמשיך בשגרה המוכרת, אך במקרים רבים, הגוף לא משתף פעולה והם נאלצים להסתפק בחיי מין לא מספקים או מתחילים ליטול תרופות כימיות.

"לפחות 30% מהגברים, בוודאי מגיל מסוים, היו רוצים לשפר את התפקוד המיני שלהם", אומרים ברשת המרפאות Sun Clinic. "זו בעיה שמשותפת לרבים מאוד, אבל לא תמיד נעים לדבר עליה עם גורם מקצועי ואז מפספסים דרכי טיפול חדשניות ופשוטות שיכולות לסייע בהחזרת כוח הגברא לקדמותו ולשפר דרמטית את איכות החיים".

שיפור תפקוד כלי הדם באיבר המין

"על מנת שהתפקוד המיני יהיה במיטבו, יש צורך בתפקוד מקסימלי של כלי הדם באיבר המין", אומרים במרפאות סאן קליניק, "אם הדם לא זורם בחופשיות התפקוד נפגע. טיפול בגלי הלם מטפל בדיוק בזה. הגלים שולחים גלי קול לאיבר המין ומעודדים פתיחה של כלי דם. זה טיפול פשוט ולא כואב, בלי חודרניות כלל וללא שימוש בתרופות כימיות שאינן אהודות ע"י גברים רבים".

"לא כל אחד מעוניין להתחיל להיות תלוי בתרופות לפני כל אקט מיני. אנשים רוצים לשמור על הספונטניות ולחפש דרכים טבעיות שיוכלו לטפל ממש בבעיה ולא רק בסימפטומים", הם אומרים.

מסירים את החשש מאי נעימות

אך ברשת מדגישים כי ישנה חשיבות גבוהה מאוד גם לצד הנפשי בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. ולכן, שמים במרפאות, שפרושות בכל רחבי הארץ, דגש מיוחד על היחס והקשר בין המטפל למטופל: "המטרה שלנו היא שהרופא המטפל יהפוך לחבר של המטופל. אנחנו מבינים את הרגישות של הנושא ואת הקושי לחשוף את הבעיות בתפקוד, אבל זה חלק הכרחי ביכולת שלנו לסייע ולהגיע לתוצאות מעולות".

"לכן, חלק מהטיפול הוא שיחות פתוחות וקשר שנוצר ודרך כך אנחנו יוצרים חבילה טיפולית מקיפה עבור כל מטופל ומטופל. החבילה כוללת, למשל, המלצה על תוספי תזונה וחומרים טבעיים, טכניקות פסיכולוגיות וטיפים אישיים – כל מה שצריך כדי להגיע לתוצאה הרצויה ולאפשר למטופל לתפקד היטב גם לאחר סיום הטיפולים. כמובן שמתבצע מעקב צמוד בכל מקרה, כדי לוודא את הצלחת הטיפול". ברשת מדגישים כי הם בוחרים את הרופאים שמתאימים לגישת הטיפולים הזו, ומעודדים את הקשר הפתוח עם המטופל.

זקוקים לסיוע? השאירו פרטים ונציג סאן קליניק יחזור אליכם >>

לא רק לאנשים בריאים

"מיניות היא חלק בלתי נפרד מהחיים, ואין סיבה לוותר עליהם גם אם קיימות בעיות בריאותיות. בנוסף, הטיפול בגלי הלם עוזר גם בהפרעות תפקוד הפרוסטטה והפרעות במתן השתן. הוא נחשב ליעיל בטיפול במחלת פיירוני, ועוד."

דיסקרטיות

המרפאה מטפלת במגוון מצבים רפואיים, כולל בעיות אורולוגיות שונות. למטופלים רבים חשוב לשמור על דיסקרטיות מלאה. מספיק שתגידו שאתם מעוניינים לקבל ייעוץ בתחום האורולוגיה ומשם הטיפול בכם יועבר ישירות לרופא מבלי לשאול שאלות מיותרות. הרופא שומר את הרישום בתיקייה ידנית ולא במחשב, משתמש בקידוד מונחים רפואיים, ומבטיח סודיות מוחלטת.

"שינוי משמעותי באיכות החיים"

"גברים שמגיעים אלינו חוו בעבר תסכול ממשי. הם ניסו טיפולים אלטרנטיביים או כדורים מפורסמים ולא חוו שיפור מספק. אבל ברוב המקרים האלו סוד ההצלחה – הוא שילוב נכון של שיטות השפעה, ולכן חשוב לנו שיכירו את האופציה של גלי הלם. זה טיפול טבעי לחלוטין, הוא לא כואב ואינו משפיע על איברים אחרים, אבל מאפשר לחזור ליחסי מין ספונטניים ללא תלות בכדורים".

"אנחנו קוראים לכל מי שמרגיש שהוא זקוק לסיוע בתחום, לוותר על הבושה ולבדוק את הטיפול המתאים עבורכם. אנחנו מבינים את חשיבות של דיסקרטיות מלאה, גישה ידידותית ושילוב של טיפולים שיכולים לעשות שינוי משמעותי הן בחדר המיטות והן באיכות החיים הכללית", מסכמים בסאן קליניק.

זקוקים לסיוע? השאירו פרטים ונציג סאן קליניק ייצור עמכם קשר:

*התכנים המופעים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי וכל מטרתם לספק מידע ובשום מקרה אינם בגדר המלצה או עצה רפואית ו/או חוות דעת רפואית מקצועית.

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"