בריאות ולייף סטייל

ללא חומרים כימיים: טיפול חדש וטבעי, הנלקח מדמו של המטופל, מסייע בעצירת נשירת השיער

נשירת שיער והתקרחות היא תהליך טבעי אצל גברים רבים וגם בקרב נשים, אבל זה לא הופך את הבעיה למטרידה פחות. טיפול חדש וטבעי מסייע לעצור את הנשירה, ללא צורך בחומרים כימיים מפוקפקים

כמעט כל גבר שמתחיל לאבד את השיער ולראות מפרצים מחפש טיפול יעיל שיעצור את ההתקרחות. השוק הישראלי מוצף בטיפולים, קרמים ושמפואים שמתיימרים לטפל בבעיה – רובם ללא הצלחה.

טיפול חדשני מוכיח תוצאות מעולות והוא לא כרוך בהשתלה או ניתוח אלא בטיפול קצר במרפאה. "אנחנו מאבדים שיער באופן טבעי, כשהקצב התקין הוא איבוד של 100-200 שערות ביום", אומרים במרפאת H Clinic. "ברגע שהקצב הזה עולה ומתחילים לראות התקרחות של ממש באזורים על הקרקפת כדאי להתחיל לטפל. ככל שהטיפול יהיה מוקדם יותר, בשלב שזקיקי השיער עדיין לא מתו לגמרי – התוצאה תהיה טובה יותר", הם אומרים.

"הזקיקים החלשים יכולים לגדול מחדש"

ב-H Clinic מסבירים כי הטיפול הטוב ביותר היום הוא באמצעות פלזמה עשירה בטסיות. הטיפול מבוסס על הפקת נוזל פלזמה מדם שנלקח מהמטופל כמו בבדיקת דם רגילה, והחזרת הפלזמה העשירה בחומרי גדילה וחלבונים לאזור ההתקרחות על מנת לתקן רקמות פגועות וליצור רקמות חדשות.

"נוזל הפלזמה מכיל ריכוז גבוה פי 4-7 של חומרי גדילה בהשוואה לנוזל הדם הרגיל, ובאמצעות ציוד רפואי מיוחד, מפיקים ממנו נוזל טיפולי המיועד לשיער. הודות לחומרים הממריצים התחדשות שמכיל הנוזל, הזרקה שלו לאזור המתאים מעוררת צמיחת רקמות. הזקיקים החלשים יכולים לגדול מחדש, ותהליך ההתקרחות נבלם".

"למנוע את הצורך בהשתלה בעתיד"

טיפול בטסיות ידוע גם כטיפול משלים לכל מי שעובר תהליך של השתלת שיער. "בזכות הסגולות של הטיפול הזה, הוא תנאי להצלחה של כל השתלת שיער ולמעשה חייבים לעשות אותו גם ככה כדי לייעל את התהליך ולהבטיח שההשתלה תצליח".

"מי שעדיין לא הגיע לשלב שהוא צריך או מעוניין בהשתלה – שהיא תהליך מסובך, יקר, כואב וארוך הרבה יותר, כדאי שיתחיל בטיפול בטסיות וכך יימנע את הצורך בהשתלה בעתיד".

ב-H Clinic מסבירים כי הטיפול אורך כשעה ונעשה במרפאה על ידי רופא. לרוב, סדרת הטיפולים כוללת 3 עד 5 מפגשים, כאשר לאחר מכן, יש צורך בטיפול או שניים בשנה כדי לשמור על התוצאה. "כשלושה חודשים לאחר הטיפול הראשון ניתן לראות את התוצאות הראשונות ואת השינוי", הם אומרים. "שיעור ההצלחה בטיפול באמצעות טסיות גבוה מאוד ועומד על יותר מ-90%. זו סטטיסטיקה מדהימה שמוכיחה שאפשר להתחיל בטיפולים טבעיים ופשוטים לפני שהולכים להליכים דרסטיים או שמוותרים על השיער".

מעוניינים בפרטים נוספים אודות טיפול בהתקרחות? לחצו כאן והשאירו פרטים >>

טיפול טבעי לחלוטין ובטוח

במרפאה, המחזיקה בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בתחום טיפולי האסתטיקה ומעסיקה צוות מומחים מנוסים, מדגישים כי הטיפול מתאים לרוב הנשים והגברים הסובלים מהתקרחות או נשירת שיער. "כשמטופלים מגיעים אלינו, אנחנו קודם כל שולחים אותם לערוך בדיקות דם מקיפות, כדי לוודא שאין חוסרים בברזל, פריטין, או ויטמינים אחרים שיכולים להיות הגורם להתקרחות", הם אומרים.

"אם רואים שהכל תקין ועדיין מתחילה התקרחות – אנחנו מתחילים בטיפול בטסיות. יש לנו צוות רופאים מקצועיים שמכינים את נוזל הפלזמה מהדם של המטופל ויודעים להחזיר אותו בדיוק לאזורים הנדרשים כדי לקבל תוצאות מצוינות במהירות. ברוב המקרים, הטיפול אינו דורש הרדמה, מאחר שהוא לא גורם לכאב חריג עם זאת, מי שרגישים יותר לכאבים, יוכלו לקבל הרדמה מקומית לאזור הקרקפת לפני ההזרקה".

"יש היום הרבה טיפולים להתקרחות, אבל טיפול בטסיות הוא טיפול ללא חומרים כימיים, טבעי לגמרי ולכן בטוח במיוחד. זה טיפול שצריך להיות האופציה הראשונה עבור מי שמתחילים לסבול מהתקרחות – נשים או גברים", מסכמים ב-H Clinic.

מעוניינים בפרטים נוספים אודות טיפול בהתקרחות? השאירו פרטים:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"