בריאות ולייף סטייל

הדור הבא של טיפולי היופי בישראל: "נגמרו הזמנים שטיפול אחד מתאים לכולם"

כולנו רוצים להיראות במיטבנו ולשמור על עור פנים צעיר, אחיד ורענן; אך בעוד מרבית הקוסמטיקאיות מוכרות לנו את הטיפול במכשיר היחיד שהן מחזיקות בקליניקה, שיטת Y360 שפיתחה יפה מקסימוב, משתמשת בטכנולוגיה ייחודית שיודעת להתאים לכל אחד את הטיפולים הנכונים ביותר על ידי נבחרת של מעל 15 מכשירים טכנולוגיים הקיימים בקליניקות: "המטופלת מקבלת את ההמלצה הטובה ביותר לעור פנייה והיא יכולה לבחור את המסלול שמתאים לה בלי עלויות מיותרות"

בתקופה האחרונה כולנו נחשפות לתמונות באינסטגרם של טיפולים קוסמטיים כאלה ואחרים שמבטיחים עור מושלם בקלות. אבל רובנו בכלל לא מבינות איפה כדאי להתחיל, למי ללכת ולאיזה טיפול. האם אני צריכה קודם לטפל בפיגמנטציה? אולי בנקבוביות הפעורות? בחצ'קונים? או בכלל בקמטים שמתחילים להיות יותר ויותר בולטים? כמה כל זה הולך לעלות לי? והאם באמת אני אראה תוצאות?

"יש היום המון טרנדים של טכנולוגיות טיפוליות שונות וכולן רוצות את אותו הטיפול שהסלב האחרונה העלתה לאינסטגרם שלה. אבל בקוסמטיקה, בדיוק כמו בתזונה או בספורט, הכי חשוב לעשות התאמה אישית של הטיפול למטופלת – לאבחן את הצרכים של העור והמאפיינים שלו ולפי התוצאות לבחור את הטיפול המתאים", אומרת יפה מקסימוב, קוסמטיקאית ותיקה ומוכרת שפועלת כבר שנים בתחום ובעלת קליניקות לטיפולים אסתטיים על שמה. "בדרך כלל טיפול טוב שבאמת ישפיע על מראה העור כולל שילוב בין כמה טכנולוגיות ולא רק מכשיר אחד שרואים בתמונה או בסטורי".

יכולת התאמה מדויקת

לאחר ניסיון של שנים ויכולת אבחון והתאמה מדויקת של הטיפול לתוצאה המבוקשת, פיתחה מקסימוב את  טכנולוגיית 360Y. המערכת מבוססת על אבחון מאפייני העור של הלקוחה הנמדדים באמצעות מצלמה מיוחדת ושילוב עם המכשירים הכי חדישים הזמינים בקליניקות "המטרה שלנו היתה להפוך את תהליך האבחון למדעי, מקצועי ומדוייק. המטופלת יכולה להגיע לכל יועצת ביוטי- טקאצלנו ולקבלהמלצה לתכנית טיפולים בהתאם לצרכים והתוצאות שהיא מעוניינת בהם", מסבירה מקסימוב.

מערכת האבחון, מהווה בשורה של ממש בתחום והתהליך כולל אבחון באמצעות שאלון אישי ומצלמה מיוחדת שסורקת את העור מבפנים ויכולה  לאבחן את מצב העור, כמות הלחות בו, מצב הפיגמנטציה והכתמים, אחוז הקמטים ועוד. "לאחר שאנחנו מוציאים את דו"ח האבחון אנחנו משקללים את הנתונים ומציעות למטופלת 3 מסלולים לאסטרטגיית טיפול לבחירתה. המסלולים בנויים במדרגות מחיר על מנת להתאים גם ללקוחות שלא רוצות טיפולים יקרים ועמוקים יותר ומעדיפות לטפל במה שהכי חשוב להן קודם", אומרת מקסימוב.

"בזכות השיטה הזו, כל אחת יכולה למצוא את המסלול שמתאים לה בלי לפחד מעלויות או טיפולים לא הכרחיים ועדיין לראות תוצאות ממשיות ואף מהירות. הכל שקוף ומתבסס על אבחון מקצועי, כך שההחלטה מועברת ללקוחה והיא שולטת בתהליך".

מעוניינת בייעוץ ואבחון בשיטת Y360? השאירי פרטים:

"טיפול במכשיר אחד לא יעזור לשיפור מראה העור"

אמרת שאתן עושות שילוב של כמה טכנולוגיות – מה זה אומר?

"העור שלנו יכול לסבול במקביל מכמה מאפיינים הדורשים טיפולים  שונים ואם נטפל במכשיר אחד, לא נראה תוצאה והלקוחה תתאכזב. בגלל שיש לנו בקליניקות את  מגוון מכשירים הכי מתקדמים בעולם, יש לנו את היכולת לבחור עבור המטופלת שילוב של כמה מכשירים כדי לתת מענה לכל הבעיות שאובחנו על ידי המערכת  שלנו – והתוצאות הן בהתאם. באופן גורף אני יכולה לומר שמניסיון, טיפול במכשיר אחד לא יתן מענה מדוייקלמראה העור. אנחנו נתקלים לא פעם בלקוחות שהבטיחו להן הרים וגבעות ובסוף לא ראו שינוי ממשי ואפילו חוו כוויות או ממש סימנים שנותרו בגלל טיפול לא מקצועי במכשירים שונים".

יפה מקסימוב

ואכן, בניגוד לקליניקות פרטיות של קוסמטיקאיות שיש להן במקרה הטוב מכשיר טיפולי אחד, בקליניקות של יפה מקסימוב מקפידים להחזיק בכל סניף את כלל המכשירים והטכנולוגיות הכי חדישות בתחומי האסתטיקה, אם זה המזותרפיה הפופולרית בגרסאות מתקדמות של מיקרופלזמה ופרקשיונל, האולטראסאונד שתופס עכשיו תאוצה, גלי רדיו, פוטותרפיה, לד, טיפול בוואקום, פילינגים מסוגים שונים, שיטות טרמיות למינהן ועוד. "השילוב והאבחון המקדים מדייקים את התוצאות המבוקשות", אומרת מקסימוב. "השיטה שלנו ממוקדת בתוצאות והמטרה היא להביא כל אחת לתוצאה המקסימלית לעור פניה. אנחנו לא בעד טיפולים מוגזמים שמשנים את תווי הפנים – אלא בהתאמה אישית שתעשה שיפור אלגנטי שהכי נכון ומתאים למטופל".

"הסתכלות כוללת על מצב העור"

בנוסף, מקסימוב מדגישה כי "מעבר לטכנולוגיות אנחנו מקפידים על ליווי צמוד של כל מטופלת לאורך סדרת הטיפולים שהיא בחרה החל משלב האבחון ועד סיום הפרוטוקול. היחס האישי מאוד חשוב לנו; אנחנו מקפידות  תמיד על חיבור בין המטופלת למטפלת כדי שהיא תרגיש בנוח בסיטואציה, כדי שנכיר אותה לעומק, נדע מהן הרגישויות ומה הכי חשוב לה".

"עור הפנים הוא כרטיס הביקור שלנו", אומרת מקסימוב ומסכמת: "מאוד קל ללכת לקוסמטיקאית המקומית ולצפות שהבעיות יטופלו, אבל אין תחליף למערכת שמאבחנת את המצב בצורה הוליסטית ויודעת להתאים לכל צורך את מה שיהיה הכי יעיל עבורו. 360Y עושה בדיוק את זה ומכאן שמה – יש הסתכלות כוללת על מצב העור והתאמת מספר הטיפולים והטכנולוגיות הטובות ביותר עבור הלקוחה. התוצאות מדברות בעד עצמן והן עונות בדיוק על הדרישות שהמטופלת ביקשה בתחילת התהליך".

מעוניינת בייעוץ ואבחון בשיטת Y360? השאירי פרטים: