בריאות ולייף סטייל

ללמוד מקצוע חדש ומתגמל בחצי שנה: קורס מדריכי כושר

בחסות המגפה, מיליוני אנשים בעולם התחילו לעשות כושר – והתאהבו. כשהביקוש למדריכי כושר רק עולה, הקורס של מכללת Run to Success מספק את היסודות לקריירה חדשה בתחום, בתוך שישה חודשים בלבד. "זו הזדמנות לאנשים שאוהבים ספורט להתחיל קריירה מספקת ומתגמלת"

היום יותר מתמיד, כולנו מבינים את החשיבות של שמירה על אורח חיים בריא המשלב גם ספורט וכושר. תקופת הקורונה רק חידדה את המגמה והפכה רבים למכורי כושר חדשים שכבר לא יכולים להעביר את השבוע בלי כמה אימונים בלו"ז.

"עוד לפני הקורונה, ראינו נסיקה משמעותית בתחום הכושר. הרבה יותר אנשים כבר מבינים כמה חשוב לשמור על אורח חיים בריא ושגרת אימונים קבועה, ומחפשים דמות מקצועית שתבנה עבורם תוכנית מותאמת אישית במטרה למקסם את הפוטנציאל שלהם", אומר אורי שקד, מנכ"ל ובעלי מכללת Run to Success העוסקת בהכשרת מאמנים ומדריכי כושר. "לכן, הביקוש למאמני כושר נמצא בעלייה כבר הרבה שנים והמגמה הזו תמשיך ולא תפסיק".

לדבריו, "במכללה לומדים בתוך חצי שנה מקצוע סופר מבוקש שמספק הזדמנות לקריירה מעניינת וגמישה לכל מי שאוהב ספורט ורוצה להפוך אותו לחלק בלתי נפרד מהחיים".

פוטנציאל הכנסות של עשרות אלפי שקלים בחודש

ואכן, בשנים האחרונות קמו בישראל מאות חדרי כושר וסטודיו למגוון תחומים של ספורט, לכן הביקוש למאמנים מקצועיים רק עולה, "אך הדבר המרכזי הוא שהם זוכים גם ליהנות ממה שהם עושים בחיים. מי שבוחר בזה כמקצוע יכול להיות בטוח שתהיה לו קריירה דינמית, מגוונת ואם הוא יהיה טוב וישקיע, גם קריירה מכניסה במיוחד", אומר שקד.

במכללה למדו כבר מאות סטודנטים שהחלו לפתח קריירה באימון מיד לאחר סיום הלימודים. אחד הבוגרים של הקורס הוא לירוי צעירי, שחקן כדורגל מצליח ששיחק בליגת העל וכעת הוא מעניק אימונים אישיים לצד עיסוקו בכדורגל. בנוסף, מספר שקד על בוגר נוסף, צעיר כבן 26 שעבר קורסים של מדריכי כושר וכדורגל, הקים סטודיו מצליח עם עשרות מתאמנים, ולדבריו הוא נהנה מהכנסות של עשרות אלפי שקלים בכל חודש.

מעוניינים להירשם לקורס מאמני כושר? לחצו כאן והשאירו פרטים >>

להשפיע לטובה על איכות החיים של אנשים

במכללה פיתחו קורס ייעודי להכשרת מדריכי כושר גופני ובריאות ואימון קטינים בחדרי כושר, המיועד לנרשמים מכל הארץ, מגיל 17 ומעלה. "הייחוד של תחום הכושר הוא שמדובר בקריירה לשנים ארוכות, כאשר ניתן ליהנות מפוטנציאל הכנסה משמעותי בין אם זהו תחום העיסוק היחיד, ובין אם כהכנסה משלימה", אומר שקד.

"מעבר לכך, אנשים רבים מגיעים לקורסים שלנו מאחר שהם מבינים שרכישת המקצוע הזה תאפשר להם להשפיע לטובה על איכות חייהם של אנשים אחרים, ובכך גם להגיע לתחושה של מימוש וסיפוק אישי, וזאת לאחר קורס שנמשך חצי שנה בלבד (300 שעות)". תעודת ההסמכה הניתנת בסוף הקורס מאפשרת לבוגרים לעבוד בחדרי כושר וגם להעביר אימונים אישיים וקבוצתיים.

מוכר עבור המענק לחיילים משוחררים

"הקורס שלנו מתאים לכל מי שאוהב את תחום הכושר, ורוצה להתמקצע בו ולפתח קריירה", אומר שקד. "אנחנו מצדנו נותנים את כל הכלים הדרושים: מרצים מובילים בתחום, יחס אישי וליווי במשך כל תקופת הלימודים, מתקני אימונים בסטנדרטים גבוהים, סיוע במציאת עבודה וסדנאות העוסקות בשיווק, בניית עסק וביטוח. הלימודים מוכרים בכל הנוגע למענקים לחיילים משוחררים".

"בשש שנות פעילות, הכשרנו כבר יותר מ-750 אנשים לקריירה בתחום הכושר וחלקם עשו מהפך של ממש. ג', למשל, עבדה בעבודה משרדית, ואחרי הקורס שלנו עשתה הסבה לכושר, פתחה סטודיו מצליח באזור השרון עם עשרות מתאמנים, והיא מספרת לנו על סיפוק אדיר בתחם החדש שבחרה".

"תקופת הקורונה הוכיחה שוב עד כמה חשוב לשמור על חיים בריאים, כמו שמחקרים שנערכו בכל העולם מראים שוב ושוב. המודעות לקשר בין גוף חזק לנפש בריאה עולה והולכת, ולפי כל התחזיות, תעשיית הכושר תמשיך לגדול בשנים הקרובות", אומר שקד ומסכם: "קריירה כמאמן היא לשנים ארוכות קדימה, והיא משלבת גם עצמאות, גם הכנסה וגם סיפוק".

מעוניינים להירשם לקורס מאמני כושר? השאירו פרטים:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

36 יח' קרקע יימכרו במרחק 310 מטר מקו המים

הרובע החדש שיוקם בעיר צפוי למשוך אליה עשרות אלפי תושבים חדשים. חברת א. גלובל נדל”ן החלה בשיווק יחידות קרקע מאושרות למגורים בבנייני יוקרה בפרויקט ‘תכלת על המים’, המציעים דירות בוטיקיות עם נוף לים בחדרה – ללא הפרעות

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"