בריאות ולייף סטייל

מבוטחי כללית או מאוחדת? מגיע לכם סבסוד על מכשיר ה-CPAP לנחירות

בשורות טובות למבוטחי כללית ומאוחדת: סבסוד עבור מכשיר ה-CPAP, המוכר כפתרון היחיד המומלץ על ידי קופות החולים וגם האפקטיבי ביותר נגד נחירות ודום נשימה בשינה, ללא ניתוח. "אנשים מצליחים לישון כמו שצריך בלילה, ולקום רעננים"

עוד לילה לא שקט עבר עליכם? אתם לא לבד. במאות אלפי בתים בישראל, אם לא יותר, נשמעות כל לילה נחירות שמנסרות את השקט וכיום כבר ידוע שהן לא רק מטרד רועש, אלא יכולות להעיד על בעיה בריאותית אמיתית.

"כשסובלים מדום נשימה בשינה, הנשימה נעצרת ויש ירידה של רמת החמצן בדם לכמה שניות. התוצאה של הירידה ברמת החמצן בדם יכולה להוביל לשורה של אירועים חריפים, כמו התקף לב, אירוע מוחי, שבץ ואף מוות מדום לב", מסביר גיא בן דוד, מנכ"ל חברת היי מדיקל. "לאור הסכנות החריפות הללו, קופות החולים נרתמות לטיפול בבעיה והן ממליצות על מכשיר בשם CPAP לטיפול בדום נשימה בשינה", לדבריו, זהו המכשיר היחיד בישראל המומלץ על ידי קופות החולים".

אין דום נשימה והנחירות נפסקות

ה-CPAP הוא פתרון מכני שמזרים אוויר ופותח את דרכי הנשימה של המטופל, כך שלא מתרחש יותר דום נשימה בשינה, ובנוסף, גם הנחירות נפסקות. מבוטחי קופות החולים כללית ומאוחדת יכולים לרכוש אותו בהיי מדיקל בעלות מסובסדת ולקבל גם בדיקת שינה בעלות מופחתת כדי להתאים את ההמלצות לבעיות הספציפיות מהם המטופל סובל.

"המטופלים שלנו מדווחים שסוף סוף הם קמים רעננים בבוקר, ונהנים מהתחושה הזו לאורך היום", מספר בן דוד. "זהו שיפור משמעותי ומהיר מאוד באיכות החיים ובמצב הבריאותי. אנשים שסבלו מתשישות ועייפות כרונית והרגישו כאילו לא ישנו כל הלילה – סוף סוף חוזרים לחיים ומסירים את החשש ממוות בכל לילה כשהם ישנים".

כדי לבדוק את התאמתך לטיפול באמצעות מכשיר CPAP, לחץ כאן והשאר פרטים >>

היחיד המומלץ על ידי קופות החולים

מכשיר ה-CPAP הוא מוצר ותיק הקיים זה יותר משני עשורים, במהלכם שימש לטיפול בעשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם. לאור האפקטיביות שלו והעובדה שמדובר בטיפול לא פולשני, קופות החולים כאמור, בחרו בו כפתרון היחידי שהן ממליצות עליו ולכן הן גם מסבסדות את רכישתו עבור המבוטחים.

"קופות החולים רוצות מבוטחים בריאים עם כמה שפחות תופעות בריאותיות שיכבידו על המערכת. לכן, הן משקיעות משאבים כדי לספק פתרון בריאותי שמטפל בבעיה מהשורש ומונע את תופעות הלוואי הקטלניות שלה. היום ידוע שנחירות הן לא רק מטרד רועש, הן יכולות להיות ממש סכנת חיים. כשמתחילים להשתמש ב-CPAP כל הבעיה נפתרת מהשורש. אנשים ישנים טוב יותר, מתעוררים רעננים ובריאים יותר וגם איכות החיים של האנשים שישנים לצדם משתפרת משמעותית", מסכם בן דוד.

כדי לבדוק התאמתכם למכשיר CPAP אנא השאירו פרטים: