השקעות

לראשונה: דונם פרטי לשימוש עצמי עד ההפשרה

תמורת 319,000 ש"ח בלבד ניתן היום לרכוש דונם פרטי ומוגדר באחד האזורים היוקרתיים בישראל – צמוד לישוב גבעת עדה. "ביום שהקרקע תופשר לבנייה היא תהיה שווה מאות אחוזים יותר. בינתיים היא שלכם להגשים חלום  ולהנות ממנה".

אחד הטרנדים הבולטים היום באירופה ובכלל הוא החזרה לטבע. אנשים מודעים יותר ויותר למזון שהם צורכים ומעוניינים לספק להם ולילדים שלהם מזונות טריים, לא מעובדים שגודלו בתנאים אופטימליים וממצים את כל הטוב שיש בטבע. ברחבי אירופה ישנם שטחים שלמים בתוך העיר בהם אנשים מטפחים גינות ירק משלהם. הם רוכשים שטח אדמה ועושים בו כרצונם, בלי לגור בווילה בפרברים ובלי לעזוב את חיי העיר.

בישראל, המגמה הזו כמעט בלתי מושגת בגלל הצפיפות בערים והמחסור בשטחים פתוחים, אבל כעת אפשר לשלב בין הזדמנות עסקית לבין האהבה לטבע. בגבעת עדה, אחד היישובים הפסטורליים והמבוקשים ביותר למגורים בישראל, נמכרות קרקעות להשקעה בגודל של דונם במחיר של 319,000 ש"ח. 

מי שירכוש דונם בסכום זה, צפוי ליהנות מתשואה של מאות אחוזים, אבל עד אז, הוא יקבל שטח מוגדר שיהיה שלו והוא יוכל לגדל עליו גידולים חקלאיים וליהנות ממנו במגוון שימושיים.

"קרקע שתהיה שווה מאות אחוזים יותר"

"מדובר על הזדמנות ליהנות מנכס שיכול להגשים חלום למשפחות רבות בישראל", אומרים בחברת MSN נדל"ן המשווקת את הקרקעות. "בדרך כלל בעסקת קרקעות, המשקיע משלם את הכסף, אבל הקרקע נותרת בלי שימוש עד שיש עלייה תוכניות ואז הוא עושה את הכסף הגדול. במקרה הזה – הכל מוחשי – הקרקע בבעלותו מרגע הקנייה והוא יכול להשתמש בה כרצונו (בכפוף לקבלת אישורים)".

מתעניינים ברכישת דונם בגבעת עדה ב-319,000 ₪? השאירו פרטים כאן >>

הקרקעות נמצאות בבעלות פרטית, מה שהופך אותן לנדירות במיוחד, שכן רק 7% מהקרקעות בישראל הן בבעלות פרטית. "מחירי הנדל"ן בסביבת גבעת עדה ובנימינה עולים כל הזמן והביקוש שם גבוה מאוד. זה יישוב עם מערכת חינוך מצוינת, אוכלוסייה איכותית וגישה נוחה לכבישים המרכזיים, לכן, מדובר על קרקע שביום מן הימים תהיה שווה מאות אחוזים יותר ויש פה הזדמנות בהשקעה קטנה יחסית, להיות חלק ממשהו גדול", מוסרים בחברה.

"גינת ירק או שדה – מה שתבחרו"

הקרקעות נמכרות במגוון גדלים וניתן לרכוש דונם שלם במחיר של 319 אלף שקל. השטח שיקנו הרוכשים יהיה מסומן ומוגדר והוא יהיה חלק מהסכם שיתוף מסודר. "האפשרות להשתמש בקרקע הזו עד ההפשרה היא הגשמת חלום להרבה משפחות בישראל – אם הם חולמים על גינה פרטית או על הקמת שדה לגידול תוצרת חקלאית למכירה", אומרים בחברה. 

"יש פה הזדמנות לקבל חלקה לגידולים בכפר, באחד האזורים הכי יפים בארץ ועם זאת לא רחוק מדי מהמרכז. אין ספק שמי שרואה את העתיד ומבין שקרקעות פרטיות הן מצרך נדיר בישראל, מבין גם את הפוטנציאל העסקי בהצעה – בתוך מספר שנים יהיה פה סיפור הצלחה כלכלי שהילדים מאוד ישמחו לקבל". 

מתעניינים ברכישת דונם בגבעת עדה ב-319,000 ₪? השאירו פרטים:

כתבות נוספות