השקעות

לראשונה: דונם פרטי בסגנון "עשה זאת בעצמך" עד ההפשרה

תמורת 389,000 ש"ח בלבד ניתן היום לרכוש דונם פרטי ומוגדר באחד האזורים היוקרתיים בישראל – צמוד לישוב גבעת עדה. "ביום שהקרקע תופשר לבנייה היא תהיה שווה מאות אחוזים יותר. בינתיים היא שלכם להגשים חלום  ולהנות ממנה".

אחד הטרנדים הבולטים היום באירופה ובכלל הוא החזרה לטבע. אנשים מודעים יותר ויותר למזון שהם צורכים ומעוניינים לספק להם ולילדים שלהם מזונות טריים, לא מעובדים שגודלו בתנאים אופטימליים וממצים את כל הטוב שיש בטבע. ברחבי אירופה ישנם שטחים שלמים בתוך העיר בהם אנשים מטפחים גינות ירק משלהם. הם רוכשים שטח אדמה ועושים בו כרצונם, בלי לגור בווילה בפרברים ובלי לעזוב את חיי העיר.

בישראל, המגמה הזו כמעט בלתי מושגת בגלל הצפיפות בערים והמחסור בשטחים פתוחים, אבל כעת אפשר לשלב בין הזדמנות עסקית לבין האהבה לטבע. בגבעת עדה, אחד היישובים הפסטורליים והמבוקשים ביותר למגורים בישראל, נמכרות קרקעות להשקעה בגודל של דונם במחיר של 389,000 ש"ח. 

מי שירכוש דונם בסכום זה, צפוי ליהנות מתשואה של מאות אחוזים, אבל עד אז, הוא יקבל שטח מוגדר שיהיה שלו והוא יוכל לגדל עליו גידולים חקלאיים כמו עצי פרי למיניהם ובסופי שבוע או חגים הוא יוכל לבקר בבוסתן הפרטי שלו וליהנות ממנו.

"קרקע שתהיה שווה מאות אחוזים יותר"

"מדובר על הזדמנות ליהנות מנכס שיכול להגשים חלום למשפחות רבות בישראל", אומרים בחברת MSN נדל"ן המשווקת את הקרקעות. "בדרך כלל בעסקת קרקעות, המשקיע משלם את הכסף, אבל הקרקע נותרת בלי שימוש עד שיש עלייה תוכניות ואז הוא עושה את הכסף הגדול. במקרה הזה – הכל מוחשי – הקרקע בבעלותו מרגע הקנייה והוא יכול להשתמש בה כרצונו (בכפוף לקבלת אישורים)".

מתעניינים ברכישת דונם בגבעת עדה ב-389,000 ₪? השאירו פרטים כאן >>

הקרקעות נמצאות בבעלות פרטית, מה שהופך אותן לנדירות במיוחד, שכן רק 7% מהקרקעות בישראל הן בבעלות פרטית. "מחירי הנדל"ן בסביבת גבעת עדה ובנימינה עולים כל הזמן והביקוש שם גבוה מאוד. זה יישוב עם מערכת חינוך מצוינת, אוכלוסייה איכותית וגישה נוחה לכבישים המרכזיים, לכן, מדובר על קרקע שביום מן הימים תהיה שווה מאות אחוזים יותר ויש פה הזדמנות בהשקעה קטנה יחסית, להיות חלק ממשהו גדול", מוסרים בחברה.

"בוסתן עצי פרי או שטח פרטי מגודר – מה שתבחרו"

הקרקעות נמכרות במגוון גדלים וניתן לרכוש דונם שלם במחיר של 389 אלף שקל. השטח שיקנו הרוכשים יהיה מסומן ומוגדר והוא יהיה חלק מהסכם שיתוף מסודר. "האפשרות להשתמש בקרקע הזו לטובת נטיעת עצי פרי עד ההפשרה היא הגשמת חלום להרבה משפחות בישראל – אם הם חולמים על בוסתן פרטי או על שטח פרטי מגודר משלהם ", אומרים בחברה.

"יש פה הזדמנות לקבל חלקה לגידולים בכפר, באחד האזורים הכי יפים בארץ ועם זאת לא רחוק מדי מהמרכז. אין ספק שמי שרואה את העתיד ומבין שקרקעות פרטיות הן מצרך נדיר בישראל, מבין גם את הפוטנציאל העסקי בהצעה – בתוך מספר שנים יהיה פה סיפור הצלחה כלכלי שהילדים מאוד ישמחו לקבל". 

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

מתעניינים ברכישת דונם בגבעת עדה ב-389,000 ₪? השאירו פרטים:


יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

עם הנוף הכי יפה בישראל: 117,000 שקל לרבע דונם בכפר תבור

ביישוב הוותיק עם אוכלוסייה צעירה ומבוססת, מוסדות חינוך מצוינים ותחנת רכבת שתוקם בו בקרוב – עדיין ניתן לרכוש רבע דונם במחיר של מכונית יד 2. "מדובר בקרקע פרטית בטאבו ליד בתי הכפר ובסמוך לבית השוקולד ופארק המעיין, כך שהשווי צפוי להגיע למיליון שקל לאחר ההפשרה".

שכ"ד של 5,000 ש"ח בר"ג יכול להפוך ל21,000 ש"ח בדטרויט

משקיעים שיש להם את האומץ למכור את הדירה שלהם בישראל ולרכוש בתים בארה"ב מגלים כי הם יכולים לחיות ברמת חיים של הייטקיסטים.

בעלי עסק ויש לכם יותר מ-500 אלף שקל להשקעה? זה הזמן להכיר את סיגמא

עסקים רבים צוברים בחשבון החברה יתרה המצטברת לעתים למאות אלפי שקלים. כספים אלו לא מנותבים להשקעה, תוך חשש שכאשר העסק יזדקק לכסף הוא לא יהיה זמין. בבית ההשקעות הוותיק סיגמא, מסבירים כיצד ניתן לנהל את יתרות המזומנים של החברה באופן ה"תפור" למידות העסק.

נדל"ן גרסת 2024: המודל שמאפשר לכל אחד להיות הבעלים של נכס דיגיטלי מניב

יש מי שמבטיחים לכם להרוויח אלפי דולרים בחודש בלי לעבוד, ויש מי שיבנו עבורכם חנות פעילה באינטרנט עם מוצרים חמים ופידבקים טובים – ויסייעו לכם לייצר ממנה רווחים משמעותיים שיכולים לסייע לכל משפחה במדינת ישראל. "אנחנו לא מוכרים חלומות – אלא מודל עסקי שעובד"