משפט

תעודת זוגיות של משפחה חדשה היא הפתרון הנפוץ כיום לנישואים אזרחיים בישראל

בזמן שנבחרי הציבור מנסים למצוא פתרון לנישואים אזרחיים בישראל, ארגון 'משפחה חדשה' קובע עובדות בשטח: מעל ל-60,000 תעודות זוגיות בעלות תוקף משפטי מלא כבר הונפקו, ובכל חודש מצטרפים מאות זוגות חדשים. הכירו את הארגון שהחליט להפסיק להמתין עד שהמדינה תואיל/תועיל בטובה להתחשב בכלל אזרחיה.

מהי תעודת זוגיות ומהו המעמד החוקי והמשפטי שלה?

עו"ד אירית רוזנבלום מייסדת ארגון "משפחה חדשה" מסבירה: "תעודת הזוגיות™  היא הפתרון עבור זוגות שאינם מעוניינים או אינם יכולים להתחתן או להתגרש ברבנות או במסגרת דתית אחרת ומעוניינים בפיתרון אזרחי שמקנה להם מעמד חוקי אמיתי. התעודה מייתרת את הצורך לנסוע לחו"ל ולהתחתן. התעודה מנסחת מחדש את המעמד המשפטי המוכר של ידועים בציבור, ומקנה לאוחזים בה מעמד חוקי בישראל וזכויות שוות לאלו של זוג נשוי. לשמחתנו בארגון "משפחה חדשה", תעודת הזוגיות™ הפכה כבר לתופעה נפוצה וכיום הגענו למצב כמעט אופטימלי בו מכירים בה כל מוסדות המדינה:  משרד השיכון, מס הכנסה, ביטוח לאומי, צה"ל, משטרה, רשויות מקומיות ועוד."

למי מתאימה תעודת הזוגיות?

קהל היעד הוא רחב מאד ועו"ד רוזנבלום מחדדת לנו מי הוא הקהל המגיע ל"משפחה חדשה": "התעודה מתאימה לכל זוג שחשוב לו חופש הבחירה וחופש ההחלטה על הזוגיות שלו.  לא משנה אם אתם, פסולי חיתון ברבנות כמו כהן וגרושה, אחד מכם או שניכם לא יהודים, זוג מאותו המין או שהחתונה ברבנות פשוט לא מתאימה לכם. תעודת הזוגיות™ מאפשרת לכם למסד את הקשר ללא אפליה ולמסד את מעמדכם על פי החוק. מתחתנים אצלנו גם בני זוג לא ישראלים ולא יהודים."

הזכויות שתוכלו לקבל עם הצגת תעודת הזוגיות

  • במשרד השיכון – לצורך קבלת משכנתא סיוע בשכר דירה, זכויות שוות לזוג נשוי,
  • זכויות במשרדי ממשלה ומוסדותיה, משרד הרישוי, משרד הבריאות, ביטוח לאומי, צה"ל וכדומה.
  • זכויות ברשויות מקומיות שוות לזוג נשוי כגון הסדרי ארנונה, חנייה, חינוך ותרבות ברשויות מקומיות.
  • זכויות כלכליות שוות לזוג נשוי בבנקים, ברשות לני"ע, בביטוח לאומי, ברשויות מיסוי המקרקעין ועוד.
  • הזכות לשהות עם בן/בת הזוג במקרים של טיפול רפואי.
  • זכות להסדיר את מעמדו של בן/בת זוג לא ישראלי במשרד הפנים
  • זכויות פנסיוניות וזכויות ירושה על פי דין שוות לבן זוג נשוי.

התהליך פשוט וקצר

"תהליך הנפקת תעודת הזוגיות™ הוא קצר, ללא בירוקרטיה ומצריך מהזוג מעט מאד," מדגישה רוזנבלום. בפגישה אחת תצהירו במעמד עורך הדין רושם הזוגיות, שאתם בני זוג החיים יחד, ובזאת תשלימו את התהליך. לבסוף יקבל כל אחד מכם תעודת זוגיות™ של משפחה חדשה  המוגנת מפני זיוף והעתקה, נושאת את תמונתכם ואת פרטי בן/בת זוגכם וכוללת גם ספח ילדים ייחודי. חשוב להדגיש – הכל נעשה כאן בישראל! אין צורך עוד לצאת מהארץ כדי להתחתן בנישואים אזרחיים."

תעודת זוגיות™ ישראלית, מטעם משפחה חדשה

לא מוותרים על הטקס

אירית – ומה לגבי זוגות שמעוניינים בטקס חתונה  או אירוע שיציין את מיסוד הקשר?
"אז אין קשר", אומרת עו"ד רוזנבלום, "תעודת הזוגיות™ של משפחה חדשה  היא פעולה משפטית שאינה סותרת כל מנהג אזרחי או חילוני אחר, ומי שירצה יוכל לקיים בנוסף כל טקס פרטי או דתי על פי בחירתו, הסגנון או המסורת שלו. ניתן גם לקיים במעמד החתימה טקס אזרחי שיתועד בוידאו, ולחתום על הסכם ממון משפטי שיותאם לצרכיכם."
ומה לגבי גירושין?
"במקרה של פרידה וגירושין –הכל ייעשה בדיוק באותה הדרך בה התחתנתם: תצהירו בפני עורך דין שאתם נפרדים ואינכם חיים יותר יחד. בשורה התחתונה, גם אם חלילה תחליטו להיפרד לא תצטרכו להתגרש ברבנות. לאחר מכן תהיו חופשיים ומשוחררים להמשיך בחייכם, ואם תרצו – גם למצוא זוגיות חדשה ללא כל הגבלה."

* תעודת זוגיות של משפחה חדשה מוצפנת ומקודדת. היא אישית ואינה ניתנת להעברה או העתקה.

הבחירה בידיים שלכם! לקבלת פרטים נוספים בנוגע לתעודת הזוגיות - התקשרו ל-077-9965399 או מלאו את פרטיכם ונציגי משפחה חדשה ייצרו איתכם קשר בהקדם:

הבחירה בידיים שלכם!
לקבלת פרטים נוספים בנוגע לתעודת הזוגיות

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"