כדאי לדעת

זוגות צעירים מרוויחים יותר

בשנים האחרונות ישראלים רבים בחרו לנצל את זכאותם לאזרחות פורטוגלית. אלו שעדיין לא החלו את התהליך, חשוב שיכירו את הסיבות לעשות זאת טרם נולדו להם ילדים, או לפחות טרם הגיעו לגיל 14.

אזרחות פורטוגלית היא נכס לדורות. ישראלים רבים כבר מבינים את היתרונות שבאזרחות נוספת, על אחת כמה וכמה אזרחות באיחוד האירופי המאפשרת מגורים, לימודים, עבודה ומעבר חופשי כמעט לכל מדינה בעולם.
לכל אדם יש את סיבותיו האישיות, אך אחת הסיבות המרכזיות שמעוררת אצל הישראלים את הרצון להוצאת אזרחות אירופאית, היא החשיבה על הדור הבא – אלו שטרם נולדו ואלו שכבר מתרוצצים לנו בין הרגליים. לחסוך עבורם את העלויות הכרוכות בתהליך והבירוקרטיה שמתלווה אליו ולהבטיח עבורם קשת רחבה של אפשרויות בעתיד. אזרח פורטוגלי שהופך להורה, מעניק את הזכאות לאזרחות לילדיו באופן אוטומטי (!) לכן, קיימת חשיבות גדולה להתחלת התהליך מבעוד מועד.

הילד מתקרב לגיל 13.5? עדיף לא לחכות

לדברי שי כהן, מנכ"ל חברת פורטוגליס המתמחה בהוצאת אזרחות פורטוגלית ללקוחותיה, "הורים רבים מגיעים אלינו מתוך רצון לאפשר לילדים שלהם להרחיב אופקים בעתיד, ללמוד באוניברסיטאות הנחשבות באירופה ולטייל ולעבוד באיחוד בלי הגבלה ובלי צורך בוויזות ואישורים. אבל לא כולם יודעים כי ברגע שילד מגיע לגיל 14, אי אפשר להוציא לו אזרחות אוטומטית עם המשפחה. הוא חייב לחכות עד שימלאו לו 18, ורק אז יוכל לעבור את הפרוצדורה הרגילה לקבלת אזרחות, בתשלום מלא. לכן, הורים לילדים קטנים מעדיפים להתחיל את התהליך כמה שיותר מהר ולנצל את קיצורי הדרך שהילדים שלהם מקבלים. בנוסף, יש מגמה של צעירים לקבל את האזרחות לפני שהם מביאים ילדים", אומר כהן ומסביר כי "מי שכבר סיים את התהליך והוא אזרח פורטוגלי, מוריש לילדיו שיוולדו לאחר האזרחות, אוטומטית את הזכאות לאזרחות. זה יתרון משמעותי ויכול לחסוך הרבה זמן וכסף".

לבדיקה מותאמת בחינם האם אתם זכאים לדרכון פורטוגלי, בחרו את מצבכם המשפחתי:
פרוצדורה קלה למיליוני ישראלים

צאצאי העולים ממדינות צפון אפריקה, ארצות הבלקן ומדינות נוספות – זכאים, במסגרת החוק הפורטוגלי, לאזרחות פורטוגלית. בין המדינות ניתן למצוא את מדינות צפון אפריקה (מרוקו, אלג'יר, טוניס, לוב ומצרים), ארצות הבלקן – יוון, בולגריה, יוגוסלביה של פעם, טורקיה, סוריה, לבנון ודרום אמריקה.

פורטוגליס, החברה הגדולה והמובילה בישראל להוצאת אזרחות פורטוגלית, השיקה כעת מסלול מיוחד לכל מי שדחה עד כה את התחלת תהליך האזרחות ומעוניין להתחיל אותו במהירות.

כהן, מוסיף ומסביר "החוק הפורטוגלי אשר חוקק בשנת 2015 מעניק פיצוי משמעותי לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל, אך בניגוד לחוק הספרדי, הפרוצדורה בפורטוגל נחשבת יחסית קלה ומעניקה למיליוני ישראלים את הזכות לקבלת אזרחות פורטוגלית ודרכון".

בכדי לבדוק זכאות במהירות, מבלי להמתין על הקו – אנא לחצו כאן והשאירו מספר טלפון לקבלת שיחה חוזרת מאיתנו >>
היתרונות של האזרחות הפורטוגלית

כחברת האיחוד האירופי, פורטוגל מבטיחה יתרונות משמעותיים לאזרחיה ולמחזיקי דרכון פורטוגלי:
 אזרחות של אחת המדינות היפות הבטוחות והנעימות באירופה.
 מעבר חופשי בין מדינות האיחוד ללא צורך באשרה מיוחדת.
 כניסה למאות מדינות ברחבי העולם ללא צורך באשרה (כולל ארה"ב).
מגורים ועבודה בפורטוגל ובכל מדינות האיחוד האירופי ללא הגבלה.
 לימודים אקדמאיים בסבסוד מלא או חלקי באוניברסיטאות ציבוריות במדינות האיחוד האירופאי.
 האזרחות עוברת אוטומטית לצאצאים שיוולדו לאחר קבלתה.
קבלת האזרחות על ידי הורה, תאפשר הליך אזרחות עבור בן/בת הזוג וילדיהם (מתחת לגיל 14).

התחלת תהליך אונליין – מבלי לצאת מהבית!