השקעות נדל״ן

249 אלף שקל למגרש: החלה המכירה בפרויקט גבעות הכורכר ברחובות

חברת בריטניה-ישראל החלה לשווק את הקרקעות במתחם גבעות הכורכר המיועד למגורים ולבנייה רוויה, בסמוך לשכונת מגורים יוקרתית בעיר רחובות. במתחם מוצעים כרגע מגרשים, במחירי השקה, בעלות של 249 אלף שקל, אשר צפויים להגיע לשווי של מיליון שקל עם כניסת התוכניות המאושרות לתוקף.

בסמוך לפארק ההייטק הורוביץ העתיד לקום ברחובות, ליד שכונת הווילות היוקרתית גינות סביון, מתוכנן מתחם גבעות הכורכר המיועד לבנייה רוויה של מגדלי מגורים. המתחם נמצא בהליכי הפשרה מתקדמים, אך הקרקע עדיין לא הופשרה סופית ואינה זמינה לבנייה מיידית. בחודשים האחרונים המליצה הוועדה המחוזית לאשר את התוכניות לשטח, ונראה כי המתחם הולך לקראת אישורים סופיים כבר בתקופה הקרובה. הוועדה המליצה בפני המועצה הארצית לתכנון ובניה לאשר את תכנית ולתת לה תוקף, מה שהופך את העסקה לאטרקטיבית במיוחד ורמת וודאות גבוהה במיוחד.

מחירי דירות חדשות באזור, הדומות לדירות הצפויות להיבנות על המגרשים, מגיעים כיום לכ-2.5 מיליון שקלים. לעומת זאת, יחידות הקרקע המשווקות היום במתחם גבעות הכורכר, נמכרות בכ-249 אלף שקל בלבד. המשמעות פשוטה: לפי דו"ח שמאי, תקן 22, מי שירכוש בשלב זה יוכל להרוויח סכום גבוה פי ארבעה – מיליון שקל, שעל פי התחזיות צפוי להיות מחיר הקרקע עם כניסת התוכניות המאושרות לתוקף.

מעוניינים לרכוש מגרש בפרויקט גבעות הכורכר ברחובות? לחצו כאן והשאירו פרטים >>

תוכניות בנייה של 37,000 דירות חדשות

רחובות, עיר המדע הישראלית, היא אחת מארבע הערים היחידות בישראל הנהנות מהגירה חיובית שמגדילה את האוכלוסייה בה מדי שנה. הסיבות להגירה החיובית רבות – כמו למשל מכון ויצמן השוכן בעיר, ומושך מדענים וסטודנטים מהארץ ומהעולם, הפקולטה לחקלאות, המרכז האקדמי פרס, והעובדה שבעיר פועלים 230 סטארטאפים – הריכוז השישי בגודלו בישראל, כששיעור האבטלה בעיר הוא מהנמוכים במדינה.

הדמיה של אחד הבניינים בשכונה שעתידה להיבנות

ההתפתחות המואצת של רחובות, שנבחרה לעיר עם איכות החיים המובילה בישראל בסקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, הביאה לכך שכיום מקודמות בעיר תכניות רבות להפשרת קרקעות בדרך לבנייתן של עוד 37,000 דירות חדשות בעיר.

בחודש אפריל האחרון (2019) המליצה הוועדה המחוזית לתת תוקף סופי לתכנית על המתחם. להלן המסמך מתוך החלטת הוועדה:

דירות 5 חדרים בעיר עולות 2.5 מיליון שקל

משקיעים שירכשו יחידות במתחם, מוגנים על ידי תקן 22. המשמעות היא ששמאי מקרקעין כבר העריך את שווי הקרקע ואת ההיתכנות לרכוש דירה במגדלים שצפויים לקום במקום. תוכנית גבעות הכורכר אשר עליה נמצאת הקרקע נועדה לשמר את הנוף הכפרי הפסטורלי של גבעות הכורכר ולכן יחידות המגורים במתחם ייבנו בצמוד לפארקים ולשטחים ירוקים.

"לקנות עכשיו – לפני שפער המחירים ייסגר"

מבריטניה-ישראל מוסרים כי "לאחר ששיווקנו בהצלחה מספר פרויקטים ברחובות אנחנו מגדילים עוד את אחזקותינו בעיר ומשקיעים כעת גם במתחם מגורים עתידי. מחירי הדירות ברחובות עדיין נמוכים מאשר בערים הסמוכות – כך שהזמן לקנות הוא עכשיו, לפני שהם סוגרים את הפער. אין ספק כי המחירים בעיר ימשיכו לעלות. כשמשקללים את עלות הקרקע הנוכחית, עם השווי הצפוי, ולמרות שהקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית – מבינים שיש כאן רווח אפשרי של מאות אחוזי תשואה על כל יחידת קרקע".

מעוניינים לרכוש מגרש בפרויקט גבעות הכורכר ברחובות? השאירו פרטים:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"