כדאי לדעת

פורטוגליס השיקו "מסלול דחיינים" למי שעדיין לא התחיל את תהליך הוצאת הדרכון

חברת פורטוגליס השיקה מסלול מיוחד לדחיינים. "המסלול מיועד למי שיודעים שרוצים לעשות אזרחות פורטוגלית, אבל לא הצליחו לגרום לזה לקרות עד עכשיו. לפעמים אנשים צריכים לקבל "ניעור" שיגרום להם להזיז את עצמם" מסביר שי כהן, מנכ"ל פורטוגליס.

בואו נדבר קצת תכלס – כנראה שהאפשרות להוציא אזרחות פורטוגלית וליהנות משלל הזכויות הניתנות לאזרחים אירופאיים לא תהיה פתוחה לפנינו לנצח. 
לא מזמן פורסם כי הצעת חוק חדשה שתקודם בפרלמנט בפורטוגל צפויה להקשיח את התנאים משמעותית. בין אם ההצעה תאושר ובין אם לא, עם עובדה אחת קשה להתווכח – בעתיד יהיה קשה יותר להוציא אזרחות אירופאית. קיימת סבירות עצומה שהילדים שלכם יכעסו עליכם (מאוד) יום אחד וישאלו אתכם "למה לא הוצאתם לי דרכון פורטוגלי כשזה היה אפשרי?"
בדיוק בשל העובדה הזאת השיקו כעת בפורטוגליס את ה"מסלול לדחיינים". שי כהן, מנכ"ל החברה מסביר "אנחנו מזהים שיש המון אנשים שמבינים שהם צריכים להוציא אזרחות אירופאית ומעוניינים בזה, אבל דוחים את ההחלטה. זה יכול לנבוע בגלל סיבה כלכלית או סתם בגלל שהם חושבים שהאפשרות הזאת תהיה פתוחה בשבילם לנצח. בכל מקרה – המסלול שלנו תפור במיוחד בשבילם ואני מזמין אותם לדבר איתנו בזריזות.

במידה ותרצו לבדוק את המסלול לדחיינים של פורטוגליס ולבצע בדיקת זכאות במהירות - אנא השאירו פרטים:

התחלת תהליך אונליין – מבלי לצאת מהבית!