פיננסים

כך הפך השירות של יפעת מכרזים למנוע צמיחה מרכזי לעסקים במשבר

בימים אלו, עסקים קטנים ובינוניים צמאים למציאת מקורות הכנסה ולקוחות חדשים, אך הם נוטים להתעלם מהאפשרות להציע את עצמם למכרז ממשלתי, עירוני או ציבורי. כך יכולים עסקים קטנים לדעת על כל המכרזים לפני כולם, להיכנס למגרש של הגדולים ולהגדיל את מחזור המכירות.

עסקים קטנים ובינוניים בישראל היום נאבקים במקרים רבים כדי לשרוד. הם נאלצים להתמודד עם תוצאות המשבר הנוכחי, עם מערכת ביורוקרטיה שמתישה אותם, תחרות גדולה ושיטות שיווק שמשתנות ללא הרף. אך עסקים קטנים רבים לא מבינים שממש מתחת לאף יש להם הזדמנות להגדיל משמעותית את ההכנסות לעסק שלהם – על ידי הגשת מועמדות למכרזים המתאימים להם.

למעשה, פחות מ-20% מהעסקים הקטנים והבינוניים בישראל ניגשים למכרזים, למרות שזכייה בהם יכולה להגדיל את מחזור המכירות שלהם בעשרות אחוזים. משרד התמ”ת שבדק את הנושא לעומק, מצא שאחד החסמים המרכזיים שמונעים מעסקים קטנים לגשת למכרזים, הוא התחושה שמכרזים מטעם משרדי ממשלה, עיריות וגופים ציבוריים אחרים, “גדולים עליהם” ומיועדים רק לחברות הגדולות והמקושרות. בנוסף, עסקים פרטיים קטנים או בינוניים, בדרך כלל לא מודעים לקיומם של המכרזים והאפשרות שלהם לפנות אליהם.

“החשיפה למכרזים היא כלי מצוין להנעת העסק”, אומר גילי ויונטה, סמנכ”ל תכנון והנדסה בקבוצת קשטן הפעולת בתחום החשמל בישראל כבר מעל ל-80 שנה. “אנחנו עובדים מעל ל-8 שנים עם הכלים של יפעת מכרזים ומקבלים מאז חשיפה רחבה הרבה יותר לכל המכרזים שיכולים להיות רלוונטיים לעסק שלנו. האתר של יפעת נגיש מאוד – מסמנים את התחומים שיכולים להיות מתאימים ומקבלים את המידע ישירות למייל על בסיס יומי”.

"שירות שנותן לעסקים הזדמנות לצמוח"

יפעת מכרזים מספקת את הפתרון הנגיש והמדויק לבעלי עסקים שרוצים להרחיב את העסק שלהם באמצעות הגשת מועמדות למכרז. המערכת פועלת על פי אלגוריתם שסורק על בסיס קבוע את אתרי האינטרנט ומאגרי המידע, ובשילוב עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום, ממיינים ומרכזים עבור הלקוחות את כל ההצעות הקיימות למכרזים בישראל לפי העדפותיהם ובחירתם האישית.

“אין עסק שיכול לוותר על השירות שלנו לדעתי”, אומרת דיאנה לברן, מנכ”לית יפעת מכרזים. “זה שירות זול, נוח ויעיל, שנותן לעסקים קטנים הזדמנות לצמוח ולהגדיל באופן משמעותי את מחזור המכירות שלהם. אין סיבה לוותר על כך. יש לנו אלפי לקוחות ואני מקבלת כל הזמן פידבק חיובי על ההצלחות שהמידע שאנו חושפים בפניהם הביא לפתחם”.

מעוניינים להצטרף לשירות לעסקים של יפעת מכרזים? השאירו פרטים >>

"רשת של מידע מסונן ונוח"

גם מירב שפירא, מנהלת חברת מידע שיווקי – חברה העוסקת במחקרים, משתמשת כבר שנים בכלי של יפעת מכרזים לטובת קידום העסק שלה. “ההחלטה לפנות לשירות של יפעת חשף בפניי רשת של מידע מסונן ונוח שפותח בפניי כל יום את האפשרות להציע את העסק שלי למכרזים שונים ולגדול. התמורה ביחס להשקעה הכספית היא אדירה. זה חוסך לנו זמן רב של חיפוש אקטיבי – עם יפעת אנחנו מקבלים רק את הנושאים שיכולים לעניין אותנו ישירות למייל ומציעים את עצמנו בזכות זה למגוון אפשרויות העסקה ומגדילים את ההכנסות”.

"מנוע צמיחה משמעותי שאסור להזניח"

יפעת מכרזים היא חלק מקבוצת יפעת תקשורת הידועה, המספקת מידע תקשורתי כמעט לכל חברה או עסק במדינת ישראל. הקבוצה פועלת כבר שנים בתחום איסוף והפצת המידע באופן מותאם ללקוחות, ונחשבת לחברה יציבה ואמינה שאין לה אפילו מתחרים. “הבנו שיש חור גדול מאוד של מידע חשוב שכל עסק צריך ולא יודע איפה למצוא אותו – או לא מעוניין להשקיע את המשאבים הכרוכים בחפש אותו”, מסבירה לברן. “ההקמה של יפעת מכרזים פתרה צורך גדול שעלה מן השטח – היום זהו כלי בסיס בניהול של עסק. יותר ויותר עסקים מבינים שזהו מנוע צמיחה משמעותי שאסור להם להזניח”.

“בנוסף, ההבנה שיש איום על עסקים קטנים מלגשת למכרזים בגלל החשש מהתהליך הביאה אותנו לפתוח מערך ליווי לכל שלבי הגשת המועמדות. עסק שרוצה לגשת למכרז יכול לעשות זאת בקלות דרכנו, אנחנו גם נציג אותו בפני הגוף המזמין ונלווה גם את שלב התמחור. בנוסף, המנויים שלנו מקבלים דיווח על הזוכה במכרז כך שהם יכולים לעקוב אחר המתחרים שלהם וללמוד מכך לא מעט”, מסכמת לברן.

מעוניינים להצטרף לשירות לעסקים של יפעת מכרזים? השאירו פרטים:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

"כך הצלחתי להצית מחדש את התשוקה המינית באמצעות פתרון טבעי"

י.כ, גבר בן 46 מנתניה, התמודד עם תופעה נפוצה בקרב גברים רבים, ובפרט גברים שמגיעים לגיל 40 – תופעה של ירידה בחשק המיני. הוא לא הצליח לתפקד כמו בעבר, והרגיש שהוא מאכזב את אשתו ואת עצמו. הוא ביקש להחזיר את המיניות לתוך הזוגיות ולהצית מחדש את האש שהייתה בה בהתחלה – וכבתה עם הזמן. זה הסיפור שלו >>

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"