השקעות נדל״ן

399,000 ₪ בלבד ליחידת קרקע מאושרת למגורים על הים בחדרה

עיר ימים בחדרה מציע הזדמנות נדל"נית יוצאת דופן: 399 אלף שקל לרכישת יחידת קרקע מאושרת למגורים. מחירה של דירה על קרקע זו יעמוד על כ-2.5 מיליון ₪ – כך שפוטנציאל הרווח הצפוי לאחר עלויות בנייה, פיתוח ומיסים מגיע ל-1.2 מיליון ₪  

חדרה מתרחבת מערבה – "עיר ימים", תוכנית הדגל של עיריית חדרה, משווקת בימים אלה זכויות לדירה בשלב א' של המתחם. תוכנית שלב א' בתמיכתה ובקידומה של עירית חדרה, כבר עברה את כל הוועדות וכעת לאחר שהוגשו התוכניות המפורטות ממתינים לאישור התוכנית המפורטת ולאחר מכן להיתרים.  
יחידת קרקע אשר כבר אושרה למגורים, נמכרת תמורת 399 אלף שקל, עם הון עצמי נדרש בסך 249,000 ₪ בלבד, כאשר פוטנציאל הרווח עומד על 1.2 מיליון ₪.
בחברה המשווקת את הזכויות לדירה, "קרקעות ישראל", מסבירים כי הפער הזה מתאפשר מכיוון שבישראל עלות הקרקע מהווה כ-60% מערך הדירה וכאשר היא נרכשת בשלב מוקדם בעלות מוזלת, נוצרת הזדמנות לרווחיות עצומה.

אחד המיקומים המבוקשים בישראל

המתחם נבנה על אחד השטחים האחרונים הזמינים לבנייה לאורך החוף באזור המרכז – הזדמנות ייחודית להשקעה בדירה בקו הראשון לים, עם נוף הגלים המבוקש, שמעלה מאוד את שווי הדירות ביחס לדירות דומות ללא נוף לים. גם מהנדס העיר חדרה התייחס לנושא ב-2017, כאשר אמר על עיר ימים כי "זהו פרויקט הדגל של חדרה, ומדובר אולי במיזם האחרון בארץ שבאמת מאפשר לבנות עיר על הים".

ב"קרקעות ישראל" מסבירים כי הקרקעות המשווקות שייכות לשלב ב' של התוכנית לעיר ימים – הבא בתור לבנייה לאחר ששלב א' כבר הסתיים."אנחנו רואים כאן שילוב יוצא דופן בין מיקום שהוא אחד המבוקשים ביותר – לבין תזמון מושלם, קרקע שכבר עברה את כל האישורים והוועדות אך עדיין לא החלה הבנייה בה. זה השלב שבו פוטנציאל הרווח הוא הגדול ביותר", אומרים בחברה.

מעוניינים להצטרף לפרויקט ביחד עם "קרקעות ישראל"? השאירו פרטים >>

תוכנית הבנייה המתקדמת ביותר לאורך החוף

אזור עיר ימים נחשב לאחד האטרקטיביים ביותר בישראל, גם בשל קרבתו לים שמבטיחה איכות חיים גבוהה, וגם בשל המיקום הייחודי – סמוך לנחל חדרה ופארק חדרה, עם נגישות לעורקי תחבורה מרכזיים ובהם כביש 6, כביש החוף, כביש 4 וכביש 9 החדש, ובקרבה לתחנת הרכבת של חדרה. במתחם מתוכננת טיילת מפוארת, בתי מלון ומגוון אזורי בילוי.

על פי התוכניות, עיר ימים יהווה בעתיד חלק מרצף אורבני שיתמשך עד קיסריה. תוכנית הבנייה באזור היא המתקדמת ביותר לאורך רצועת החוף באזור המרכז, בכל הקשור לאישורים ושלבי התכנון; והקרקע היא פרטית ורשומה בטאבו.

פוטנציאל רווח של מאות אחוזים בטווח קצר

החברה המשווקת, "קרקעות ישראל", היא החברה המובילה בשיווק וקידום של קרקעות בארץ. "קרקעות ישראל" מקפידה לשווק ולקדם פרויקטים בעלי פוטנציאל במיקום אסטרטגיים, ומלווה  את משקיעיה מרגע רכישת הקרקע ועד לקבלת המפתח לדירה. מי שמלווה את הפרויקט הוא משרד עורכי דין פירון מהמובילים בארץ. ב"קרקעות ישראל" מדגישים כ הם רואים ברצועת החוף בחדרה קרקע עם פוטנציאל רווח מצוין ואחוזי תשואה גבוהים תוך שנים ספורות.

רוצים לרכוש יחידת קרקע מאושרת למגורים במתחם עיר ימים בחדרה? השאירו פרטים ונציג החברה ייצור עמכם קשר: