השקעות נדל״ן

להתעורר מול נופו הפסטורלי של הגליל – בהון עצמי של 50 אלף שקל

באחד המקומות היפים ביותר בישראל, מול הכנרת הכחולה, הטבע הירוק ונופו הלבן של החרמון, עתידה לקום שכונה מרהיבה של בתים צמודי קרקע ומדורגים. מי שיקדים לקנות מגרש ייהנה ממחיר פריסייל של 189,000 שקל בלבד – ותשואה צפויה של כ-250% בעתיד

להתעורר כל בוקר אל הכנרת – נשמע כמו חלום שיכול להתגשם רק לימים בודדים בכל שנה, בחופשה בצימר יוקרתי. אבל פרויקט חדש שעתיד להיבנות במבואות ראש פינה, מול חופי הכנרת ובנוף ירוק ורגוע, הופך את החלום הזה לנגיש יותר מתמיד – עם תג מחיר של 189,000 שקל בלבד ליחידת קרקע מאושרת למגורים, הצופה אל הכחול של הכנרת והירוק של הגליל.

מתחם Hill Top Villa View, הצפוי לכלול כ-150 יחידות בעיצוב מודרני, שומר על פשטות כפרית וקרבה לטבע שנגלה מכל פינה באזור – אך גם על סטנדרט בנייה גבוה ויוקרתי בתכנון של אדריכל מוביל. כל אלה, באזור שהוא אחד המבוקשים בישראל – הן עבור תיירים מישראל ומחו"ל, והן עבור תושבים שמבקשים לגור באזור פסטורלי ובסביבת מגורים שקטה ואינטימית. האזור שופע אטרקציות, נופים וכן צימרים ובתי מלון יוקרתיים – כמו למשל מלון מצפה הימים, הסמוך מאוד לפרויקט החדש.

הצטרפות לעסקה בהון עצמי של 50 אלף ש"ח

הפרויקט יוקם על קרקע שאושרה למגורים על פי תוכנית מתאר שאושרה בוועדה המחוזית, כאשר עלות יחידת קרקע היא 189,000 שקל במחירי פריסייל ולזמן מוגבל (ו-230 אלף שקל לאחר שתסתיים המכירה המוקדמת). זאת לעומת הערכת שמאי לפי תקן 22, העומדת על 330 אלף שקל. ההון העצמי הנדרש נמוך במיוחד, 50,000 שקל, כאשר ניתן לקבל שפע של אפשרויות מימון.

בני לחמיש, מבעלי קרקעות ישראל, המשווקת את המגרשים במקום, מסביר כי "מדובר בקרקע פרטית שעברה שינויי ייעוד למגורים וצפויה להיות מאושרת לבנייה בעתיד הקרוב, מה שיוצר חלון הזדמנויות מצוין להשקעה בקרקע". בחברה מדגישים כי המחיר הנמוך הוא למספר יחידות מוגבל, ומוסיפים כי מגוון אפשרויות המימון קורץ במיוחד למשקיעים – המחפשים שילוב בין פרויקט יוקרתי במיקום חד-פעמי.

"כשיתקבלו כל האישורים ותתחיל הבנייה, הקרקע תעבור תהליך השבחה הדרגתי, וערכה יעלה", אומר לחמיש ומוסיף כי "לפי ההערכה שלנו, מי שיקנה בזמן הקרוב, ייהנה מתשואה של כ 250% על המחיר שבו קנה".

בלב אזור התיירות של ישראל

השכונה הפסטורלית בצוקי ראש פינה, עתידה להיות אחת ממתחמי המגורים היוקרתיים בגליל, הודות לנוף שמהווה גורם מושך עבור משקיעים. השכונה אף קרובה לכל מתחמי התיירות, המסחר והבילוי במרחב הגליל, וכן למוסדות החינוך האקדמיים בצפון –  ביניהם הפקולטה המפורסמת לרפואה, שמושכת סטודנטים ומשפחות צעירות ואיכותיות למקום.

השכונה החדשה אף סמוכה לעיר צפת, שנהנית כיום מתנופת החדשות ובנייה. בין היתר, שווקו לאחרונה 188 דונם באזור התעשייה של העיר, לטובת הקמה של מפעלים חדשים שיספקו מקורות תעסוקה נוספים לאזור; בשנים הקרובות, צפויה העיר להמשיך להתחזק בהובלתו הנמרצת של ראש העירייה שוקי אוחנה, ולמשוך תושבים חדשים לאזור, הודות להתפתחות בתחומי הדיור, החינוך והתרבות.

"נוצרה כאן הזדמנות ייחודית, של קרקע באחד המקומות היפים ביותר בישראל, במחירים נמוכים מאוד – בוודאי ביחס למחיר הצפוי לאחר תום הבנייה", אומר לחמיש ומסכם: "כיום נמכרים בתים דומים באזור במחירים של 2-3 מיליון שקל. הניסיון שלנו מלמד שזה הזמן הטוב ביותר להיכנס לעסקה – ומי שימהר, יוכל להיות מהבודדים שיזכו במחיר הפריסייל וליהנות מפוטנציאל העלייה הגבוה במחיר".

מתעניינים בפרויקט Hilla Top Villa View בראש פינה? השאירו פרטים:

יש לך 3 דקות? יש פה כמה נושאים ששווים קריאה

36 יח' קרקע יימכרו במרחק 310 מטר מקו המים

הרובע החדש שיוקם בעיר צפוי למשוך אליה עשרות אלפי תושבים חדשים. חברת א. גלובל נדל”ן החלה בשיווק יחידות קרקע מאושרות למגורים בבנייני יוקרה בפרויקט ‘תכלת על המים’, המציעים דירות בוטיקיות עם נוף לים בחדרה – ללא הפרעות

כלי חכם יעזור לכם להבין (אונליין) מה לעשות עם הכסף שחסכתם

ענו על שאלון קצר וקבלו הסבר פשוט וברור על ההשקעות האטרקטיביות ביותר בארץ ובעולם

49 קומות של יוקרה: דירה חדשה בקייב ב-10,000$ בלבד

הקסם של קייב שבאוקראינה, המשלבת מזרח ומערב, הביא קבוצת יזמים ישראלים לבנות בעיר מגדל דירות חדיש בן 49 קומות – שתוכנן כדי להגשים חלומות לתיירים ואנשי עסקים כאחד. כעת כבר עומדת להסתיים מכירת הדירות בקומות 13-14 ו-26-27 המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ועם הון התחלתי של 10,000 דולר בלבד.

כך השקעה בבתי אבות סיעודיים בארה"ב תייצר לכם הכנסה קבועה!

גם בתקופה סוערת במיוחד בארה"ב ובעולם כולו, שני סקטורי נדל"ן נותרו יציבים: מתחמי מולטי-פמילי לזכאי משרד השיכון האמריקאי ומתקני סיעוד גריאטריים למבוטחי המדינה. "לא קל להיכנס לסקטור הזה, אבל מי שמצליח, נהנה מתזרים מזומנים קבוע לצד ודאות מלאה"