בריאות ולייף סטייל

נימים ברגליים: שיטת הלייזר שפותרת את הבעיה בתהליך קל ופשוט

נימים ברגליים אולי אינם מכאיבים – אך מדובר בבעיה אסתטית שגורמת ללא מעט נשים להימנע מחשיפת רגליהן. ברשת המרפאות Sun Clinic מציגים טיפול לייזר חדשני וממוקד שמפחית את הנימים ואף מעלים אותם כליל.

זו בעיה שמשותפת לנשים רבות, והשכיחות שלה רק עולה עם הגיל: נימים דקיקים המתפרסים לאורך ורוחב הרגליים, ויוצרים מראה של רשת עכביש. הנימים לרוב אינם מלווים בכאב, אך פוגמים במראה האסתטי של הרגל – וגורמים ללא מעט נשים להקפיד לכסות את רגליהן, גם בימים החמים ביותר, ואפילו על חוף הים או בחופשה, כשבגדי הים, לצד השמלות והמכנסיים הקצרים, מעלים אבק בארון.

"נימים הם כלי הדם הקטנים ביותר, שנמצאים מתחת לעור. בעיקר אצל נשים, גיל מתקדם, גורמים גנטיים, עישון ושינויים הורמונליים, עלולים לגרום להתרחבות הנימים כך שהם בולטים לעין, בעיקר באזור הירכיים והשוקיים", מסבירים ברשת Sun Clinic. "גם מצבים כמו השמנה או עמידה ממושכת, יכולים להחמיר את הבעיה. אמנם אין כאן סכנה בריאותית, אך זו בעיה אסתטית שגורמת סבל ללא מעט נשים – ולכן חשוב לדעת שאפשר לטפל בה, ובקלות יחסית".

שיטה לא פולשנית וללא כוויות

בסאן קליניק, רשת מרפאות בפריסה ארצית, מציעים שיטה חדשנית להעלמת נימים בקלות ובמהירות, תוך שימוש בדור החדש של מכשירי הלייזר המתקדמים. מדובר על שיטת הלייזר בפעימה ארוכה – Nd:YAG, פטנט של חברת פוטונה, המובילה האירופית בתחום טיפולי הלייזר.

בניגוד לשיטות פולשניות שהיו קיימות בעבר לטיפול בנימים, בשיטה של פוטונה אין שימוש במחטים ואין כוויות על העור. המכשירים של החברה הם בעלי אורך גל מותאם במיוחד לביצוע הטיפול, המאפשר לקרן הלייזר להגיע ישירות אל הנימים, ללא מגע עם העור – ולכווץ אותם.

טיפול ממוקד בנימים – ולא רק בחלק החיצוני

"בניגוד לשיטות אחרות, העושות שימוש באורכי גל שמשפיעים בעיקר על החלק החיצוני של הנגעים, בגישת Nd:YAG חודרת הקרן 5-6 מ"מ אל תוך העור, ומשמידה את דפנות הנים ואת מערכת ההזנה שלו, כך שהטיפול יהיה יעיל לטווח ארוך יותר", מסבירים בחברה ומוסיפים כי "אין סיבה לדאגה: נימים בריאים אחרים באזור הטיפול ימשיכו לספק לו את הדם הדרוש לפעילות תקינה".

בסאן קליניק מציינים כי המטופלים מדווחים על נסיגה משמעותית בנגעים ואף היעלמות מוחלטת שלהם.

"הטיפול משנה חיים"

לרשת שבעה סניפים בפריסה ארצית, בהם מועסקים צוותים של רופאים בטיפולי לייזר וטיפולי אסתטיים אחרים. במרפאות מקפידים על תמחור נגיש – כדי שיותר לקוחות יוכלו לזכות בשיפור מיידי באיכות חייהם. כל אלה, תוך שמירה על זמינות טיפולים והתאמה מלאה ללוח הזמנים של הלקוחות.

"אחרי תהליך קצר ופשוט, שלא כרוך בכאבים חדים או בכוויות על העור ולא מפריע לשגרת החיים, הן יכולות ליהנות מהביטחון העצמי שחזר, לחזור ללבוש את הבגדים האהובים, ללכת לים ולבריכה, ולא להניח לבעיה אסתטית להפריע לשגרת החיים שלהן".

מתעניינים בנימי הרגליים? השאירו פרטים ונציג Sun Clinic יצור עמכם קשר: