השקעות נדל״ן

זכות ליחידה ליד הים בהרצליה – ב-870 אלף שקל

על חוף הים בהרצליה, באחד המקומות האחרונים בישראל בהם ניתן לבנות קרוב לגלים, תקום שכונת חוף התכלת. פחות ממיליון שקל יאפשרו לכם לעשות צעד משמעותי להגשמת חלום הדירה על החוף

ברצועת החוף האחרונה של הרצליה, סמוך להרצליה פיתוח היוקרתית, עומדת לקום שכונת חוף התכלת – המקודמת במרץ בידי ראש העיר משה פדלון. המתחם המתוכנן יכלול 12,000 יחידות דיור, לצד מרכזי מסחר ומלונות – ולא מעט ישראלים כבר זיהו את ההזדמנות העתידית שמציע הפרויקט – רכישת דירה ליד הים, באחת הערים המתקדמות והמרכזיות בישראל, במחיר שפוי. המתחם נהנה מביקוש שעולה על ההיצע המוגבל ונותרו בו יחידות בודדות למכירה.  

עד כמה המחיר שפוי? תמורת 870 אלף שקל בלבד, יכולים משקיעים ומשפרי דיור לקבל זכות ליחידה ליד הים, על יחידת קרקע בגודל של 100 מ”ר. על פי דו”ח שמאות של השמאי גיל לזר שנערך לפי תקן 22, שווי הקרקע לאחר קבלת ההיתר יגיע ל- 2.5 מיליון ₪. כיום נמכרת דירת 5 חדרים במרינה בהרצליה ביותר מ- 5 מיליון ₪ והצפי הוא ששווי דירה כזו עם סיום הפרויקט יגיע לסכום גבוה הרבה יותר.

למעשה, מאחר שהקרקע נזילה בכל רגע נתון, משקיעים שיקנו היום יוכל למכור ברווח של יותר מ-1.6 מיליון שקל עוד לפני תחילת הבנייה על הקרקע; ומי שיתאזר בסבלנות עד לתום הבנייה, יוכל למכור דירה מוכנה וליהנות מרווח צפוי של כ-2.5 מיליון שקל.

"מחיר הקרקעות צפוי לזנק באופן משמעותי"

מי שרוצה לרכוש היום דירה באזור המרכז, ובוודאי במיקומים מבוקשים קרוב לים או בערים כמו הרצליה, תל אביב ורמת השרון, יידרש להיפרד ממיליונים רבים – בין היתר, בגלל המחיר מרקיע השחקים של קרקעות באזורים אלו. 

ההצעה של ריף נדל”ן, המשווקת את הקרקע בחוף התכלת בפחות ממיליון שקלים ובהתאם לתקן 22 להשקעה בטוחה, מתאפשרת בגלל השלב הסטטוטורי הנוכחי בו נמצא המתחם – לפני שינוי התב”ע. עם קבלת אישור התב”ע, מחיר הקרקעות צפוי לזנק באופן משמעותי, ואלו שרכשו קודם לכך, יוכלו לקצור את הפירות ואת עיקר הרווח.

מעוניינים להצטרף לפרויקט ביחד עם ריף נדל"ן? השאירו פרטים >>

הדירות במתחם מוערכות ב-5 מיליון שקל

את הקרקעות בפרויקט משווקת חברת כאמור ריף נדל”ן – שמאחוריה אחת מהמשפחות הוותיקות ביותר בתחום בישראל, משפחת צלליכין. בני המשפחה נמנים על מייסדי ראשון לציון, ועד היום מחזיקים צאצאיהם באלפי דונמים של קרקע ברחבי הארץ. החברה משווקת במקביל גם את הקרקעות בשדה דב בתל אביב ובמתחם רובע הים בחדרה.  

לדברי בכירים בריף נדל”ן, שווי הקרקע במתחם חוף התכלת נמצא במגמת עלייה מתמדת, ועלה כבר במאות אחוזים בשנים האחרונות. כעת, עם התקדמות התוכניות ולאור הביקוש הגובר במתחם, ניתן למכור את היחידות ברווח של מאות אלפי שקלים; ומי שימשיך להחזיק בקרקע בשנים הבאות, צפוי לראות את הרווחים ממשיכים לטפס, למיליון שקלים ומעלה. בנוסף, לפי ההערכות, שווי דירה בנויה בפרויקט יגיע ל-5 מיליון שקל – מחיר המגלם רווח צפוי של כ-2.5 מיליון שקל למי שיספיק לקנות את הזכות ליחידה במחיר הנוכחי.

להשקיע יחד עם אחת ממשפחות הנדל"ן החזקות בישראל

הקרקעות שמשווקת בריף נדל”ן ממוקמות בצפון המתחם – ולדברי שמאי מקרקעין מוביל, אלו הן הקרקעות הנחשבות יקרות יותר, בעוד הקרקעות בצד המזרחי, המיועדות לשטחי תעסוקה, נחשבות זולות יותר.

מתוך הכרה בפוטנציאל הרב של הקרקע, משפחת צלליכין תמשיך להחזיק בחלק מהבעלות עליה – כך שנוצרת הזדמנות ייחודית, לרכוש את הקרקע יחד עם אחת ממשפחות הנדל”ן החזקות בישראל. בנוסף, יקבלו הרוכשים ליווי של אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל, מוסרי חביב ושות’.

“הקרקע נמצאת בשלב האופטימלי מבחינת פוטנציאל הרווח אל מול המרחק הקצר מהמימוש שלו”, אומרים בריף נדל”ן. “זהו שילוב ייחודי שכמעט ולא ניתן למצוא כמותו כיום. מנהל התכנון אף פרסם לאחרונה מסמכים רשמיים בנוגע לתוכנית; חשוב לדעת כי להחלטה על הפקדת התוכנית משמעות כלכלית עצומה, מאחר שזהו המתחם הבלתי בנוי הגדול ביותר שנותר בישראל סמוך לחוף הים, באזור המרכז”.

מתעניינים ברכישת זכות ליחידה בחוף התכלת? השאירו פרטים ונציגי ריף נדל"ן ייצרו עמכם קשר: