השקעות נדל״ן

תוכנית שדה דב יוצאת לדרך: זכות ליחידה ב-1.6 מיליון שקל

שדה דב כבר פונה והתוכניות להקמת השכונה החדשה באזור היוקרתי של העיר מתקדמות במרץ. עם קבלת האישורים הסופיים, צפוי מחיר הקרקעות במתחם לזנק ל-2.5-3 מיליון שקל – ומחיר דירה מוכנה יגיע ככל הנראה ל-6 מיליון שקל

לאחר 81 שנות פעילות, ועשרות שנות מאבק נגדו – ביולי האחרון נסגר סוף סוף שדה התעופה “דב” שבצפון תל אביב, והחסמים שמנעו את הבנייה בעתודת הקרקע האחרונה והמבוקשת בעיר, הוסרו. לאחר תקופה ארוכה של חוסר ודאות, הסגירה הסופית הביאה משקיעים רבים להסתער על הקרקעות במקום – וכמעט כולן כבר אזלו. אחרי הכל, לא בכל יום אפשר לקנות זכות  ליחידה באחד המיקומים הנחשקים והיוקרתיים בישראל, תמורת 1.6 מיליון שקל – כולל היטל השבחה.

קרקעות שדה דב נמצאות על רצועת החוף האחרונה של אזור תל אביב – וקרובות לשכונות היוקרה המבוקשות של צפון העיר; על השטח שיתפנה מתוכנן לקום רובע בניינים ובו כ-16 אלף דירות, על 1,600 דונם. התוכנית לשכונה החדשה נחתמה על ידי בעלי הקרקעות והמדינה, והיא כוללת מרחב עירוני אידיאלי, חדשני ושוקק חיים, ובו פארק, שבילי אופניים, מקורות אנרגיה חלופית ועוד.

מכל הסיבות הללו, התחזית היא לאחר קבלת היתר סופי, שווי הקרקע יעלה מיידית ל-2.5 עד 3 מיליון שקל – כלומר, רווח צפוי של 900 אלף עד 1.4 מיליון שקל על המחיר כיום, עוד לפני הבנייה. שווי הדירות שיוקמו בפרויקט צפוי להגיע ל-6 מיליון שקל – כלומר, רווח משוער של 3 מיליון שקל, עבור מי שימתין עד גמר הבנייה.

 

המחירים כבר זינקו במאות אחוזים

בחברת ריף נדל”ן, המשווקת את הקרקע בהתאם לתקן 22 של משרד המשפטים, מסבירים כי שווי הקרקעות בשדה דב נמצא כל העת במגמת עלייה יוצאת דופן – וכי בחודשים בודדים בלבד, קפץ ערכן במאות אחוזים. “מדובר בהזדמנות נדירה להגיע לדירה בצפון תל אביב, בפרויקט היוקרתי ביותר באזור המרכז, במחיר שפוי יחסית למה שאנחנו רואים כיום בשוק הנדל”ן הישראלי”, אומרים בחברה. “מה גם שהקרקע סחירה, כך שלאור הביקושים הגדלים, ניתן להרוויח מיידית מאות אלפי שקלים”.

בחברה מדגישים כי הם משווקים אך ורק שטחים הכוללים 333 חלקים , אשר מקנים זכות לדירה שלמה, זאת במקום רבע דונם היסטורי המורכב מ- 239 חלקים. לפרט זה יש משמעות רבה – שכן בעקבות השינוי שהגישה הוועדה המקומית בתוכנית, רבע דונם היסטורי לא יספיק לדירה. “מי שמתפתה ורוכש רבע דונם היסטורי, לא יוכל בפועל להגיע לדירה בשדה דב וחשוב לשים לב לכך לפני שחותמים על עסקה שעלולה להתברר כלא טובה”, ממליצים בריף נדל”ן.

מעוניינים לרכוש זכות ליחידה במתחם שדה דב? השאירו פרטים ונציגי ריף נדל"ן ייצרו עמכם קשר:

הסכם השיתוף הגדול והחזק ביותר בשדה דב

ריף נדל”ן היא בבעלותה של אחת המשפחות הידועות ביותר בתחום הנדל”ן בישראל – משפחת צלליכין, שנמנתה על מייסדי ראשון לציון, ומחזיקה עד היום בבעלות על אלפי דונמים ברחבי הארץ. משפחת צלליכין משווקת כיום גם את הקרקעות במתחם חוף התכלת בהרצליה, וכן במתחם רובע הים בחדרה.

בחברה חותמים עם הלקוחות על הסכם השיתוף הגדול והחזק ביותר בשדה דב. עובדה זו מקנה לחברה ולמשקיעיה יתרון גדול במימוש הקרקע. בנוסף, ייהנו המשקיעים מהסכם שיתוף עם משרד עורכי דין מוסרי חביב ושות’ (ממשרדי  עורכי הדין המובילים בישראל), וליווי עד לקבלת המפתח. 

הזדמנות לרכוש עם אחת ממשפחות הנדל"ן הגדולות בישראל

לאור פוטנציאל הרווח הגבוה שצופים בחברה לקרקעות בשדה דב, תמשיך משפחת צלליכין להחזיק בבעלות על חלק מהקרקע – כך שנוצרת למשקיעים הזדמנות חד-פעמית לרכוש את הקרקע יחד עם אחת ממשפחות הנדל”ן הגדולות בישראל.

“אזור צפון תל אביב עתיד לשנות את פניו בקרוב – ופרויקט שדה דב מהווה הזדמנות של פעם בחיים, לאור פוטנציאל הרווח הגבוה, והמרחק הקצר מהמימוש שלו”, אומרים בחברה. “ההחלטה לפנות את שדה דב, שהתקבלה לאחר מאבק משפטי ותקשורתי נרחב וממושך, היוותה סוג של חותמת לכך שהשינוי בתב”ע קרוב וקורה”.

מעוניינים לרכוש זכות ליחידה במתחם שדה דב? השאירו פרטים ונציגי ריף נדל"ן ייצרו עמכם קשר: