בריאות ולייף סטייל

פרויקט הקישון 33 בפלורנטין קיבל היתר – הדירות נחטפות

בתוך שבועיים נמכרו חצי מהדירות בבניין היוקרתי החדש שייבנה ברחוב הקישון 33 בפלורנטין – אחת השכונות המבוקשות ביותר בקרב קהל המשקיעים בתל אביב. הפרויקט שכבר קיבל היתר בנייה, כולל 15 דירות אשר עוצבו בהתאמה מושלמת לקהל היעד ונמכרות החל מ-2.1 מיליון שקל בלבד

בשנים האחרונות שכונת פלורנטין האהובה והתוססת מושכת אליה עוד ועוד תושבים ומשנה את פניה. את הדירות הישנות והחבוטות מתחילים להחליף פרויקטים מודרניים המציעים דירות בסטנדרט גבוה ואיכות חיים ללא פשרות, והמשקיעים מזהים את פוטנציאל הרווח האדיר הטמון בשכונה המתפתחת ומשתלטים במהירות על נכסים באזור.

אחד מהפרויקטים המסקרנים שנבנים כעת בשכונה ממוקם ברחוב הקישון 33 ומקודם על ידי קבוצת יאן רפאל הוותיקה. חצי מהבניין נמכר בתוך כשבועיים – הישג מרשים, המעיד על מידת המשיכה של המשקיעים לאזור. לדברי עו”ד דני אטיאס, שמנהל את הפרויקט ומעניק ליווי משפטי וביצועי למשקיעים שיצטרפו לרכישה, “מדובר על הזדמנות לרכישת נכס שייהנה מזינוק אדיר במחיר במיקום שהוא אחד המבוקשים במדינה”.

תכנון אידיאלי לקהל היעד

הבניין החדש יכלול מבנה בוטיק מעוצב בקפידה, ובו חמש קומות למגורים, מעל לקומת מסחר. 12 מהדירות כוללות 3 חדרים בעיצוב מרווח ומפנק שתוכנן במחשבה על קהל היעד – השוכרים העתידיים שמגיעים לתל אביב כדי לעבוד, ללמוד, ליצור ולגור במקום שבו הכל קורה. 

כל דירה בפרויקט נפרשת על פני 50 עד 59 מ”ר וכוללת מרפסת שמש גדולה מהמקובל באזור ואפשרות לחניה. כמו כן, בפרויקט דירת פנטהאוס גדולה ומרווחת בגודל 101 מ”ר עם מרפסת של 65 מ”ר וגם 2 דירות גן הכוללות תקרות גבוהות וגינה המשתרעת על שטח של 45 מ”ר. 

הנקודות הייחודיות שמזניקות אותו למעלה

הפרויקט נחשב למעניין במיוחד בעיקר בגלל שני מרכיבים ייחודיים המאפיינים אותו:

1. היתר בנייה בתוקף

השלב המכריע ביותר עבור כל מי שמשקיע בנדל”ן הוא קבלת היתר הבנייה, שיכול לעכב פרויקטים בשנים ארוכות. הפרויקט ברחוב הקישון 33 כבר קיבל היתר בנייה, מה שהופך אותו לייחודי באזור שבו רוב הפרויקטים לא נמצאים בשלב כה מתקדם, ונותן דחיפה אדירה למשקיעים שעטים על ההזדמנות להיכנס לפרויקט רגע לפני ביצוע. מי שמכיר את השכונה, יודע שגם המחיר – 38 אלף ₪ למ”ר – מייצג השקעה נדירה בנוף הנדל”ני בשכונה.

2. מיקום חזק

הפרויקט נמצא בחלק הצפון מערבי של שכונת פלורנטין ברצועה הכי יוקרתית ומבוקשת בשכונה – דקות הליכה משכונת נווה צדק הציורית, שוק לוינסקי הצבעוני ורחוב רוטשילד התוסס.

פוטנציאל רווח למשקיעים

פלורנטין היא אחת השכונות המבוקשות ביותר למגורים בקרב צעירים בתל אביב ומושכת אליה אוכלוסייה חזקה שלא מוותרת על חיים במרכז העניינים. לכן, המחיר של הפרויקט היום העומד על החל מ-2.1 מיליון שקל, הוא בעל פוטנציאל רווח אדיר לעליית ערך משמעותית בתוך זמן קצר, וכן לתשואה חודשית גבוהה מאד למשקיעים.

לפי דיווחי העסקאות שדווחו לרשות המיסים נראה שב-5 השנים האחרונות המחיר בשכונה עלו במאות אחוזים ואין ספק שבעוד כמה שנים המחירים כיום יהיו רק זכרון רחוק .

מתעניינים בפרויקט בלב פלורנטין ברחוב הקישון 33? השאירו פרטים ונציג המכירות ייצור עמכם קשר: