כדאי לדעת

בר המים הקומפקטי החדש בשוק יימכר ב-30% פחות ממה שהתרגלתם

אחרי ששנים התרגלנו לשלם מחיר גבוה מאד על מים מסוננים, סוף סוף מגיע לשוק בר מים חדש, קומפקטי, מעוצב ומתוחכם, שמכניס תחרות לשוק ברי המים המעוצבים ומבטיח להוריד את המחירים: “בלי לשלם פרמיה של 30% על מותג“.

ברי מים הפכו בישראל למוצר כמעט בסיסי שיש בכל בית; הם נוחים לשימוש, חוסכים זמן, אקולוגיים ביחס לבקבוקים ומספקים לנו מים מסוננים צלולים וטעימים. עד היום היה רק שחקן מרכזי אחד שבלט במכירות מעל כולם, בעיקר בזכות עיצוב נכון ועבודת פרסום מאומצת.

“הדס פתרונות סינון” אחד היצרנים הבולטים בשוק ברי המים בישראל השיקה לא מזמן את מוצר הדגל החדש שלה, שניחן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לסינון מים.

בר מים מתקדם במיוחד, קומפקטי, עיצוב מרהיב ובשלל צבעים טרנדיים. מסך שליטה מאד ידידותי למשתמש, המאפשר מילוי כוסות, בקבוקים וסירים גם במים החמים ובמחיר נמוך ב-30% מהמתחרה המוביל. את בר המים, הנקרא “ספיריט טאצ’ בר” ניתן לרכוש באמצעות פנייה מדף המכירה הרשמי של החברה >

לא מגלגלים עלויות מיותרות על הצרכן

“התרכזנו בפיתוח המכשיר המתאים ביותר לצרכן הישראלי, בלי לגלגל עליו עלויות מיותרות”, מסביר יהונתן שלו, סמנכ”ל השיווק של הדס פתרונות סינון. “הישראלים התרגלו לשלם 30% יותר ממה שצריך – ואנחנו החלטנו להתמודד, פתחנו מוצר בו הצלחנו להוריד את העלויות לצרכן בכ-30% ביחס למתחרה המרכזי בשוק זאת מבלי לפגוע באיכות המוצר. הדס מפתחת פתרונות סינון ושתייה מורכבים מזה שנים רבות, תוך שאנו מקפידים להציב את צורכי המשתמש במרכז.

“הבשורה הנוכחית היא ב”ספיריט טאצ’ בר” – הבר החדש שהשקנו. הוא קומפקטי במיוחד, עם עיצוב מרהיב ותכונות מתקדמות. כעת, אין שום סיבה שאני יכול לחשוב עליה שהלקוח לא יבחר להתקדם לספיריט – מקבל הרבה יותר תוך שהוא חוסך כ-30% מההוצאות השוטפות.

שישה מצבי מזיגה

מוצר הדגל של החדש של החברה, ספיריט טאצבר, הוא מתקן מים איכותי, קומפקטי וסופר מעוצב, המציע שישה מצבי מזיגה שונים – מים קרים, מים חמים, מים רותחים וכן מצבי Mix – לטמפרטורה של 35 מעלות, 45 או 55 המאפשרים גם מזיגה קלה של מים בטמפרטורה האידיאלית להכנת תמ”ל. לנוחות שימוש מירבית, ניתן למלא כוס, בקבוק או סיר בנגיעה אחת בלבד, על לחצן ה-Cup או ה-Bottle.

מתוך רצון לחסוך מקום יקר על השיש במטבח, תוכנן בחלקו העליון של המכשיר שטיחון יבוש לכוסות מעוצב וייחודי, עליו ניתן להניח כוסות. שוקת נשלפת מאפשרת למלא בקבוקים וגם סירים, כאשר קער בחזית המתקן מאפשר למקם סיר ישירות מתחתיו. בחברה שמו דגש מיוחד על העיצוב – המכשיר מגיע בשלל צבעים, ובהם כסף, לבן, שמנת, אדום, שחור ושמפניה; וכולל תאורת לד, המאפשרת למזוג מים גם בחושך.

“מה שמנחה אותנו בפיתוח המכשיר הוא קודם כל פונקציונליות מלאה ונוחות השימוש הגבוהה ביותר שיש, לצד עיצוב חדשני ומתקדם. אבל הבסיס הוא כמובן איכות המים – שעליה אנחנו לא מוכנים להתפשר. מערכות הסינון שלנו מתאימות לאיכות המים המצויה בבית הלקוח ועומדות בתקנים הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר. לעומת פתרון סינון אוניברסלי אחיד לטעם המים בלבד. זאת על מנת לספק ללקוחות מים נקיים, מרעננים וטעימים”, מדגיש שלו.

מעוניינים לשמוע על הספיריט טאצ' בר? השאירו פרטים: