בריאות ולייף סטייל

ניתוחים והזרקות אאוט: הטיפולים הטכנולוגיים שמצעירים את עור הפנים

רק אל תגידי לי שחשבת לעבור ניתוחים כדי למתוח את עור הפנים ולהעלים קמטים. למה לסבול, להסתכן ולהתפשר על מראה בובתי, אם אפשר להשיג תוצאות מעולות בטיפולים חדשניים ובטוחים?

בגיל מסוים אנחנו כבר לא יכולות לברוח מזה. זה מתחיל בקמטוטים קטנים מסביב לעיניים, ממשיך בכתמי פיגמנטציה, וכשהשנים חולפות העור נחלש ומתרופף. וגם אם יגידו לנו מיליון פעמים שהרווחנו את זה ביושר, זה לא יספק אותנו. אנחנו מסתכלות במראה ומתגעגעות לעור החלק ולפנים הקורנות שהיו לנו פעם.

אז יש לנו חדשות בשבילך. היום, כדי ליהנות ממראה פנים צעיר יותר כבר לא חייבים לעבור טיפולים כירורגיים מיושנים וכואבים, להתמסר לסכין המנתח או לעבור הזרקות. בטח שלא בגיל מוקדם יחסית כמו 30, 40 ו-50. העידן הזה הולך ונעלם, ואת מקומו תופס טרנד מתקדם של טיפולי אסתטיקה טכנולוגיים שמחדשים ומצעירים את העור.

כמו אנג'לינה ג'ולי וקים קרדשיאן – מהוליווד לישראל

בהוליווד כבר הבינו שטיפולים טכנולוגיים הם הדבר הבא. אנג’לינה ג’ולי, למשל, עוברת טיפולים שונים שמעודדים ייצור קולגן, וקים קרדשיאן נעזרת בטיפולי לייזר למיצוק וחיטוב הפנים.

את היתרונות של הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים הבינו היטב גם ברשת מרכזי הקוסמטיקה של יפה מקסימוב. בשנים האחרונות הפכה מקסימוב לשם דבר בתחום הסרת השיער, ונשים מכל הארץ מגיעות לסניפים שלה הפועלים באזור המרכז. עכשיו מובילה מקסימוב גם את תחום הטיפולים הטכנולוגיים בעור הפנים, ולצורך כך הקימה מתחמים ייעודיים בקליניקות שלה. “הטיפולים החדשים ביותר בדרך כלל מגיעים לישראל באיחור של כמה שנים, הפעם אנחנו בפיגור רק של שנה או שנתיים אחרי הוליווד” צוחקת מקסימוב. הטיפולים הללו מסייעים למתיחת פנים, העלמת קמטים, הצערת העור, מיצוק העור (אבל בלי שתיראי כמו בובת ברבי) וטיפול בפיגמנטציה ובסימני אקנה. בקיצור, כל מה שהטריד אותך וממש לא מתאים לך לחפש בחדר הניתוח.

אני גאה להיות החלוצה של תחום האסתטיקה בארץ ולהביא את הבשורה של המתחמים הטכנולוגיים ובהם הטיפולים הטכנולוגיים לנשות ישראל.

מה היתרונות של הטיפולים הטכנולוגיים ביחס לטיפולים הכירורגיים?

מכיוון שהעולם צועד לכיוון הטיפולים הטכנולוגיים, וניתוחים והזרקות יוצאים מהתמונה, ריכזנו בעזרת מקסימוב את היתרונות העיקריים של הטיפולים הטכנולוגיים ביחס לשיטה הכירורגית המיושנת:

  • שמירה על תווי הפנים המקוריים - במקרים רבים הטיפולים הכירורגיים מותירים את האישה במראה בובתי מלאכותי ומוגזם. לעומת זאת בטיפולים הטכנולוגיים התוצאות נראות טבעיות לגמרי ותווי הפנים המקוריים נשמרים.
  • הטיפולים הטכנולוגיים יוצרים מרקם עור משוקם, אחיד וחלק בכל חלקי הפנים. בניגוד לטיפולים כירורגיים שבהם עלולים להיווצר הבדלים ניכרים לעין בין חלקי פנים שנותחו והוזרקו לכאלה שלא טופלו.
  • כשהטיפולים הטכנולוגיים נעשים על ידי מטפלות מקצועיות, אין תופעות לוואי משמעותיות, אין כאבים, לא נותרות צלקות ואין סיכונים. זאת בזמן שבניתוחים ובפעולות פולשניות קיימים סיכונים וסיכויים לצלקות ולתופעות לוואי, ונשים רבות סיימו הליכים כאלה במפח נפש גדול. כל ניתוח באשר הוא כרוך בסיכון מסוים, וההחלמה ממנו לא תמיד פשוטה.
  • בניגוד לניתוחים והזרקות שנראים לא פעם כניסיון פתטי להיראות צעירות בכמה עשורים, הטיפולים הטכנולוגיים נותנים מענה ריאלי. הם מצעירים את הפנים בלי הגזמה ומאפשרים "הזדקנות בחן", תוך תחושת שלמות עם המראה גם בגיל מבוגר.
  • אין מניעה להתחיל בטיפולים הטכנולוגיים כבר מגיל 30 ואפילו מוקדם יותר, וכך לשמור על עור מטופח וזוהר. אם בכל זאת תרצי לעבור ניתוחים והזרקות, תוכלי לעשות בגיל מאוחר יותר.
  • הטיפולים הטכנולוגיים כוללים מגוון גדול של סוגי טיפולים ומכשירים. כך בונים לכל אישה פרוטוקול טיפול אישי ייחודי, תוך גמישות בבחירת המכשירים ומעבר בין טכנולוגיות כשמתעורר הצורך. בניתוחים והזרקות, לעומת זאת, קיים מבחר של טיפולים אחידים שהיכולת להתאימם אישית למטופלת – מוגבלת.
  • הטיפולים הטכנולוגיים פותרים שלל בעיות עור ובהן פיגמנטציה, נפילת עור, קמטים, אקנה ופוסט אקנה (סימנים כמו חטטים וחורים שנותרו מהופעת אקנה בעבר). לרוב ניתן באותה סדרת טיפולים לפתור כמה בעיות שונות. זאת בניגוד לניתוחים והזרקות שבהם לרוב כל טיפול מתייחס לבעיה מסוימת.
  • הטיפולים הטכנולוגיים משפיעים גם על עומקי העור וגם על שכבת העור העליונה (מרקם העור), זאת בשונה מהזרקות וניתוחים שעובדים על העור העמוק יותר, ולא מטפלים במרקם.

מקסימוב פועלת כל הזמן למקסם את התוצאות ולהתחדש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, במתחמי הטכנולוגיה שפתחה קיימים מעל ל25 מכשירי לייזר שונים לטיפולים טכנולוגיים.  “ניתן להתחיל בטיפולים הללו כבר מגילאי ה-30 המוקדמים, כשמופיעים הסימנים לנפילה הראשונית של העור “, היא מסכמת. “אבל גם בגיל מאוחר יותר מתקבלות תוצאות מעולות בהחלט. אני מתאימה את הטיפול המדויק והאישי לכל מטפלת, והכל ללא כאבים וללא תופעות לוואי”.

מעוניינת לשמוע עוד על הטיפולים הטכנולוגיים להצערת עור הפנים ברשת יפה מקסימוב? השאירי פרטים:

* הטיפולים מתבצעים בסניפי יפה מקסימוב ברמת גן וראשל”צ