בריאות ולייף סטייל

ניתוחים והזרקות אאוט: הטיפולים הטכנולוגיים שמצעירים את עור הפנים

רק אל תגידי לי שחשבת לעבור ניתוחים כדי למתוח את עור הפנים ולהעלים קמטים. למה לסבול, להסתכן ולהתפשר על מראה בובתי, אם אפשר להשיג תוצאות מעולות בטיפולים חדשניים ובטוחים?

בגיל מסוים אנחנו כבר לא יכולות לברוח מזה. זה מתחיל בקמטוטים קטנים מסביב לעיניים, ממשיך בנפילת עפעפיים , הופעת קמטי הבעה במצח, נפילה בצידי הפה ועוד. כשהשנים חולפות העור נחלש ומתרופף. אז יש לנו חדשות בשבילך: היום, כדי ליהנות ממראה פנים צעיר יותר כבר לא חייבים לעבור טיפולים כירורגיים מיושנים וכואבים, להתמסר לסכין המנתח או לעבור הזרקות. בטח שלא בגיל מוקדם יחסית כמו 30, 40 ו-50. העידן הזה הולך ונעלם, ואת מקומו תופס טרנד מתקדם של טיפולי אסתטיקה טכנולוגיים שמחדשים ומצעירים את העור.

כמו אנג'לינה ג'ולי וקים קרדשיאן – מהוליווד לישראל

אם פעם זו הייתה נחלתן של בנות ה-60 בלבד, היום יותר ויותר נשים צעירות החל מגיל 30 מבינות שיש צורך לטפל בפניהן ומתחילות לטפל בקמטים ובקמטוטים. הן רוצות להרגיש ולהיראות צעירות מגילן בכל גיל. הקמטים הם חלק מתהליך טבעי ונורמלי של הזדקנות העור, כך שאין באמת לאן לברוח. בתהליך היווצרות הקמטים יש פגיעה בסיבי הקולגן, תאי האלסטין מאבדים מגמישותם ולכן העור נראה רפוי יותר. בנוסף לכך, מבנה הרקמות וכלי הדם הופכים לגלויים יותר מבעבר, מה שמבליט כל קמט ופגם בעור. גם שרירי הפנים מזדקנים ונחלשים ותורמים למראה המקומט. ככל שמקדימים לטפל בקמטים, כך דוחים את הצורך בניתוחים והזרקות למיניהם ושומרים על מראה טבעי, צעיר ורענן. 

בהוליווד כבר הבינו שטיפולים טכנולוגיים הם הדבר הבא. אנג’לינה ג’ולי, למשל, עוברת טיפולים שונים שמעודדים ייצור קולגן, וקים קרדשיאן נעזרת בטיפולי לייזר למיצוק וחיטוב הפנים.

את היתרונות של הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים הבינו היטב גם ברשת מרכזי הקוסמטיקה של יפה מקסימוב. בשנים האחרונות הפכה מקסימוב לשם דבר בתחום הסרת השיער, ונשים מכל הארץ מגיעות לסניפים שלה הפועלים באזור המרכז. עכשיו מובילה מקסימוב גם את תחום הטיפולים הטכנולוגיים בעור הפנים. “הטיפולים החדשים ביותר בדרך כלל מגיעים לישראל באיחור של כמה שנים, הפעם אנחנו בפיגור רק של שנה או שנתיים אחרי הוליווד” צוחקת מקסימוב. הטיפולים הללו מסייעים למתיחת פנים, העלמת קמטים, הצערת העור ומיצוק העור (אבל בלי שתיראי כמו בובת ברבי) . בקיצור, כל מה שהטריד אותך וממש לא מתאים לך לחפש בחדר הניתוח.

אני גאה להיות החלוצה של תחום האסתטיקה בארץ ולהביא את הבשורה של המתחמים הטכנולוגיים ובהם הטיפולים הטכנולוגיים לנשות ישראל.

מה מבדיל את הטיפולים הטכנולוגיים המתקדמים משאר הטיפולים הכירורגיים הקיימים בשוק?

מכיוון שהעולם צועד לכיוון הטיפולים הטכנולוגיים, וניתוחים והזרקות יוצאים מהתמונה, ריכזנו בעזרת מקסימוב את היתרונות העיקריים של הטיפולים הטכנולוגיים ביחס לשיטה הכירורגית המיושנת:

  • שמירה על תווי הפנים המקוריים - במקרים רבים הטיפולים הכירורגיים מותירים את האישה במראה בובתי מלאכותי ומוגזם. הטיפולים הטכנולוגיים לעומת זאת, מעניקים מראה טבעי, מצעירים את הפנים בלי הגזמה ושומרים על תווי הפנים המקוריים.
  • הטיפולים הטכנולוגיים מטפלים גם בעומקי העור וגם בשכבת העור העליונה ופועלים בשלושה רבדים: עבודה על מרקם העור, מיצוק העור וחיזוק טונוס שרירי הפנים. זאת בשונה מהזרקות וניתוחים שמטפלים בעיקר בשכבות העמוקות של העור ולא במרקם העור.
  • תחת הקטגוריה של טיפולים טכנלוגיים אצל יפה מקסימוב ניתן למנות 25 סוגי טיפולים ומכשירים מתקדמים לטיפול בבעיות שונות: כגון טיפולים בלייזר, "קליר ליפט" להצערת העור, IPL לטיפול בפיגמנטציה, טכנולוגיות גלי רדי ואולטרסאונד "אקסנט פריים" למיצוק וחידוש מרקם העור ועוד. היתרון בשיטת הטיפול הזו הוא בהתאמה אישית של סוג הטיפול לכל אחת בהתאם למצב העור שלה ולבעיה האסתטית בה היא רוצה לטפל. פרוטוקול הטיפול של כל לקוחה כולל מספר טכנולוגיות כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. לעומת זאת, בניתוחים והזרקות הטיפולים הם אחידים והיכולת להתאימם אישית למטופלת היא מוגבלת.
  • הטיפולים הטכנולוגיים יוצרים מרקם עור משוקם, אחיד וחלק בכל חלקי הפנים, בניגוד לטיפולים הכירורגיים שבהם עלולים להיווצר הבדלים ניכרים לעין בין חלקי פנים שנותחו והוזרקו לכאלה שלא טופלו. כמו כן, בטיפולי הזרקות לא מטפלים כלל במרקם העור אלא רק בנפח.
  • כשהטיפולים הטכנולוגיים נעשים על ידי מטפלות מקצועיות, אין תופעות לוואי משמעותיות, אין כאבים, לא נותרות צלקות ואין סיכונים. זאת בזמן שבניתוחים ובפעולות פולשניות קיימים סיכונים וסיכויים לצלקות ולתופעות לוואי, ונשים רבות סיימות הליכים כאלה במפח נפש גדול. כל ניתוח באשר הוא כרוך בסיכום מסוים, והחלמה ממנו לא תמיד פשוטה, בעוד שאחרי טיפול באחת מהשיטות הטכנולוגיות המתקדמות אין תקופת החלמה וניתן לחזור מיד לתפקוד רגיל.
  • אין מניעה להתחיל בטיפולים הטכנולוגיים כבר מגיל 30 ואפילו מוקדם יותר, וכך לשמור על עור מטופח וזוהר, ולחסוך טיפולים כירורגיים בהמשך.

מקסימוב פועלת כל הזמן למקסם את התוצאות ולהתחדש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, במתחמי הטכנולוגיה שפתחה קיימים מעל ל25 מכשירי לייזר שונים לטיפולים טכנולוגיים.  “ניתן להתחיל בטיפולים הללו כבר מגילאי ה-30 המוקדמים, כשמופיעים הסימנים לנפילה הראשונית של העור “, היא מסכמת. “אבל גם בגיל מאוחר יותר מתקבלות תוצאות מעולות בהחלט. אני מתאימה את הטיפול המדויק והאישי לכל מטפלת, והכל ללא כאבים וללא תופעות לוואי”.

מעוניינת לשמוע עוד על הטיפולים הטכנולוגיים להצערת עור הפנים ברשת יפה מקסימוב? השאירי פרטים:

* הטיפולים מתבצעים בסניפי יפה מקסימוב ברמת גן וראשל”צ